Polityka

To ci żołnierze? Jeden z nich był fanatykiem daesh
Co za bydło.
A pomijając już samo okrucieństwo nagrania ... to mają rozmach skurwensyny nie? Wręcz hollywoodzki:
-wysoka jakość obrazu,
-zbliżenia, zwolnienia tempa, podkład muzyczny
-budowanie dramaturgii
-nie oblali ich benzyną i nie zfurali tylko egzekucja na pilota :D

Kozobrodzi v2.0
 
Komentarze :)


:facepalm: Bo winni jestemy przeszlym pokoleniom. Ale te przyszle nam nie?


przecież jest opisany wykres
Naprawde? To co wynika z tych wykresow? Jakis kryzys niedlugo, dolar do gory, juan w dol? Czy to komunikat jak pewnego mistrza TT, ministra?
 
ja oglądałem jak spalili jordańskiego pilota. To miał chłop więcej szczęścia, bo od razu go zajęło a Ci się mordowali...

kiedys nie chcialem oglądać tych video ale stwierdzilem, ze trzeba się uodparniać bo takie czasy nastały
 
Naprawde? To co wynika z tych wykresow? Jakis kryzys niedlugo, dolar do gory, juan w dol? Czy to komunikat jak pewnego mistrza TT, ministra?
Wynika to że długi rosną w chuj szybko i będą musieli na to zareagować. Prawdopodobnie spowoduje to spowolnienie gospodarcze kraju z idacymi za tym konsekwencjami (również walutowym i)
 
łehehe to już Kawul z Lewym wiedzą co zestawić żeby zapełnić narodowy.

tak swoją drogą to jestem ciekaw czy gosciu mial prawo do publikowania wizerunku skoro to było spotkanie otwarte.
 
Wg mnie nie miał racji. Nie są funkcjonariuszami publicznymi, żeby mógł ich bez ich zgody kamerować. Nie wyrazili zgody na filmowanie, a tym samym na publikowanie swojego wizerunku w sieci. Wg mnie to mogliby mu zrobić koło dupy.
 
i niech ktoś napisze, ze wizerunek Kaczyńskiego jako chorego psychicznie to nagonka tvnu i GW.

z wczorajszego wywiadu dla reutersa:

"Byłbym skłonny zdecydować się na jakieś spowolnienie wzrostu ekonomicznego, jeżeli byłoby ono ceną przeforsowania mojej wizji Polski"

:o o:
 
i niech ktoś napisze, ze wizerunek Kaczyńskiego jako chorego psychicznie to nagonka tvnu i GW.

z wczorajszego wywiadu dla reutersa:

"Byłbym skłonny zdecydować się na jakieś spowolnienie wzrostu ekonomicznego, jeżeli byłoby ono ceną przeforsowania mojej wizji Polski"

:o o:
Wklejałem wyżej. Łatwo się płaci cudzym, bo przecież to nie jego "spowolnienie wzrostu ekonomicznego".

Troche tak jakby któryś z graczy World of Warcrfat powiedział: niech wszystkim sie gra gorzej, jestem w stanie w stanie zaakceptować, jeśli gra będzie mi się bardziej podobać.
 
Wg mnie nie miał racji. Nie są funkcjonariuszami publicznymi, żeby mógł ich bez ich zgody kamerować. Nie wyrazili zgody na filmowanie, a tym samym na publikowanie swojego wizerunku w sieci. Wg mnie to mogliby mu zrobić koło dupy.
Nagrywać sobie możesz co tylko chcesz, nie możesz publikować bez czyjejś zgody - pod warunkiem, że dany wizerunek jest głównym elementem obrazu. Ryje w tłumie przewijające się co jakiś czas nie dają już takiego prawa.
 
Mam chyba zwyciężczynię kategorii idiota roku 2016. Świeć mordą i domagaj się skrobania dzieci ale użalaj się nad karpiem...


Ale aż mnie zdziwiło, ona jest jakąś feministką czy coś? Domaga się prawa do aborcji na życznie czy coś w ten deseń?
 
Ale aż mnie zdziwiło, ona jest jakąś feministką czy coś? Domaga się prawa do aborcji na życznie czy coś w ten deseń?
Popierała projekt "Ratujmy Kobiety" który zakładał możliwość wyskrobania do 3 miesiąca bez podawania przyczyny.

Podejrzewam, że jest po prostu idiotką. Nazwa projektu chwytliwa, wątpię żeby przeczytała i świeci ryjem gdzie tylko się da.
 
@Charles Bronson pamietam ze mignela mi w zwiazku z Czarnym Marszem czy jak to sie nazywalo, ale zapamietalem ze opowiada sie za kompromisem, stad zdziwko. Ale kto tam boheme wie...
 
Mam chyba zwyciężczynię kategorii idiota roku 2016. Świeć mordą i domagaj się skrobania dzieci ale użalaj się nad karpiem...


15621732_1859005687670767_6692128207693997651_n.jpg
 
@Gaara jak Niemcy reagują na postawę polskiego kierowcy, bo nasze media mówią, że Niemcy uważają go za bohatera i nawet odznaczenia chcą a po drugiej stronie widzę głosy, że temat poświęcenia Polaka jest w niemieckich mediach konsekwentnie przemilczany.
 
@Gaara jak Niemcy reagują na postawę polskiego kierowcy, bo nasze media mówią, że Niemcy uważają go za bohatera i nawet odznaczenia chcą a po drugiej stronie widzę głosy, że temat poświęcenia Polaka jest w niemieckich mediach konsekwentnie przemilczany.
nie wiem. nic o tym nie slyszalem. widzialem tylko w gazecie, ze chcieli mu dac odznaczenie
 
Manipulacje są ok, o ile ktoś to opłaca



fakt powinien zostać zdelegalizowany po tym porównaniu
 
Manipulacje są ok, o ile ktoś to opłaca
Ja się z tym głęboko zgadzam. Jeśli ktoś wykłada kasę na gazetę/TV, to po to, żeby mu się opłaciło - a opłaci mu się, jeśli czytelnik kupi. Wyborca PiS nie kupi gazety PO-wskiej i odwrotnie. Jedyne do czego mam zastrzeżenie to fakt, że kobieta powiedziała, że media publiczne powinny być pluralistyczne z czym się nie zgadzam. Media publiczne powinny zostać sprywatyzowane.
 
najlepiej jakby prasę drukowaną zmniejszyć do minimum, i tak duża część newsów jest przeterminowana

a tv nie ważna, która puszcza tyle niesprawdzonych newsów, że internet później zarabia na wytykaniu pomyłek
 
Problem jest wydaje mi się z definicją manipulacji.

Dopóki nie jest kłamstwem, czymś sprzecznym z faktami - to jak najbardziej jest to dozwolone. Może się to nie podobać, ale żadne państwo nie jest w stanie "neutralnie", "po równo wszystkim" manipulacje temperować, a zlikwidować to już w ogóle. To utopia. Albo system nieneutralny, autorytarny likwidujący wygodne manipulacje, a inne z kolei nawożący.

Natomiast mijanie się z faktami powinno się kierować do sądu. Po prostu.
 
Back
Top