Polityka

@Dzihados serio - jak cię lubię w każdym innym temacie to w tym zachowujesz się jak ostatni baran. Za nic nie potrafisz dyskutować i na wszystkie argumenty odpowiadasz nie na temat. I nie tyczy się to tylko ostatnich 2 stron, robisz tak od kiedy pamiętam. Przegrałeś wymianę zdań nawet z Charlesem, co jest nie lada wyzwaniem. Jeśli naprawdę zbanowałeś Murasa i trollingiem nazywasz logiczne argumentowanie swojego stanowiska, jednocześnie samemu powtarzając puste hasła rodem z marszu KODu to ja nie mam pytań.
 
Jak on ma Ci odpowiedzieć na pytanie czy popiera nową ustawę o zgromadzeniach używając TAK lub NIE jak dopiero co napisał, że o niej nie słyszał ani nic o niej nie wie XD

Chyba trollujesz trochę.
Ale on twierdzi, że ja już poparłem "konkretne" ustawy. Jak cały dzień proszę o zacytowanie tej wypowiedzi w której popieram to dalej swoje, zero konkretów.
 
Ale on twierdzi, że ja już poparłem "konkretne" ustawy. Jak cały dzień proszę o zacytowanie tej wypowiedzi w której popieram to dalej swoje, zero konkretów.
Charles, chcialem sie upewnic, czy naprawdde popierasz, wiec poprosilem o tak/nie. dostalem odpowiedzi? Jezeli nie jestes za tymi ustawami, to napisz to, w czym problem? I wiesz co? Zadnego problemu dla mnie wtedy nie bedzie: wiesz co, wydawalo mi sie ze je popierasz, takie odnioslem wrazenie, ze cokolwiek by PiS nie zrobil, to popierasz, ale pomylilem sie, sorry. Naprawde, to takie trudne by sie okreslic?

@Orest to znaczy podal komu jak zwykle/czesto wkladam cos w usta? Bo jezelil mial na mysli siebie, to przeciez swoim postem udowodnil, ze dokladnie odgadlem jego intencje w komentarzu pod postem Jakuba. Zostaje wiec Charles, z ktorym prowadze osobna dyskuskje. I szczerze mowiac nie przypominam sobie, bym jak zwykle/czesto robil to, co zarzucil mi Muras. Ty na serio tak uwazasz? A ban jest za zignorowanie ostrzezenia i tyle.

@Jakub Bijan to moze ci sie spodobac
https://fee.org/articles/i-believed...berate-the-world-from-oppression-i-was-wrong/
 
Jezeli nie jestes za tymi ustawami, to napisz to, w czym problem? I wiesz co? Zadnego problemu dla mnie wtedy nie bedzie: wiesz co, wydawalo mi sie ze je popierasz, takie odnioslem wrazenie, ze cokolwiek by PiS nie zrobil, to popierasz, ale pomylilem sie, sorry. Naprawde, to takie trudne by sie okreslic?
Odsmażasz znowu tego kotleta? W takim razie zostawię Cię z "problemem" i wstrzymam się od odpowiedzi :)
 
Zaciekawiła mnie przyczyna bana dla @MuraS, którego nominowałem na użytkownika roku więc przeczytałem kilka ostatnich stron tego tematu i z całą stanowcznością stwierdzam, że mój głos był jak najbardziej słuszny. @Dzihados śmiesznie/tragicznie to wygląda jak @Charles Bronson prosi Cię o konkretny cytat z wypowiedzi, którą mu zaimputowałeś, a Ty unikasz konkretnej odpowiedzi przez kilka stron. Paradoksalnie trzeba zauważyć fakt, że argumentujesz zbanowanie MuraSa tym, że niesłusznie oskarżył Cię o częste wkładanie w usta twoim rozmówcom słów, których nie napisali w przypadku braku argumentów z twojej strony, a dokładnie to przez kilka ostatnich stron robisz to w kierunku Charlesa. Więc jeżeli twoim zdaniem imputowanie komuś słów, których nie powiedział zasługuje na bana powinnieneś odbanować Murasa, a zbanować siebie.
 
@MZ a ty jak w kazdym watku zaczepiasz :) teraz rozumiesz? czyzby "zawsze" to bylo tylko wczoraj i tylko charles? Nie wazne, temat zakonczony, prosze uprzejmie o nie spamowanie :)

Konfabulacjodetektor na cohones? Na FB prawdopodobnie...
https://www.washingtonpost.com/life...87507db_story.html?postshare=3451481900100075

Trump w sadzie?
http://mobile.reuters.com/article/idUSKBN14424S
Hola hola, nie "zawsze" a "zwykle" to jednak zasadnicza różnica, co to za imputowanie znowu? :deniro:
 
Około 1 min nagrania policja trzepie Norberta Sawickiego, brata/managera Materli... ponoć wszystko z nim OK. Musieli hurtem pacyfikować, bo jak znam Sawickiego, żadne harce mu nie w głowie i raczej spokojnie maszerował.

Maszerował czy blokował?
 
Według Clinton przegrała ona wybory prezydenckie przez zemstę Putina, który jej osobiście nie lubi :crazy:
To jest problem elit rzadzacych, nie tylko amerykanskich zreszta, polegajacy na ustawicznym niedpuszczaniu mysli, ze przegrane wybory to konsekwencja ich blednych decyzji. "Fake news" (~=Putin) dlatego jest takim nosnym tematem, jest jakies tam przyzwolenie spoleczne (przegranych) na cenzure, wkleilem wyzej dyskusje o ewentulanych/rozwazanych w USA mozliwosciach. W DE temat tez goracy, bo wybory juz blisko...

Jakbym byl Putinem, to - zakladajac ze ma takie mozliwosci dywersyjne - oprocz prob nowego dealu z Trumpem na poziomie oficjalnym, gralbym juz teraz "w sieci" na demokratow. Chaos i spory wewnetrzne zawsze oslabiaja i spowalniaja. Divide et impera.
 
Myślałem, że w czasie wszechobecnego zwykłego hejtu merytoryczne komentarze z wyczuwalną nutą ironii są w cenie. Teraz jednak jest to odbierane jako zwykły trolling. Szkoda.
#freeMuraS
 
Panowie, skandujemy: Re-a-sumpcja gło-so-wania! Re-a-sumpcja gło-so-wania! Re-a-sumpcja gło-so-wania! Re-a-sumpcja gło-so-wania!

Kurwa, ale debilny jest ten wiec, kto wymyśla takie hasła do skandowania przez tłum?!
 
Back
Top