Polityka



W sumie dawno w tv Lichockiej nie było. Przydałaby się, bo przydałaby się jakaś inba
 
Swyndzom kukle bardzo...


http://www.rp.pl/KORWiN/307139890-KORWiN-zmienia-statut-aby-ratowac-Wiplera.html?template=restricted
Gdyby ktoś nie potrafił wyobrazić sobie, w jaki sposób będzie działać państwo prawa, kiedy już Janusz dojdzie do władzy, to tu ma wizualizację. :mamed:

Swego czasu byl jakis news, ze narodowcy zaklocili cos tam gdziesz. No i Bosak oczywiscie, ze RN tam nie bylo. To dziennikarz, ze nie tylko RUch Narodowy to narodowcy. A on "z ONRu tez znamy ludzi, nikogo od nich nie bylo", no kurwa :D

Oglądam już 7 raz:)) Wyborne. Jeszcze z dwa takie pociski w panią Justynę i zamienię się w fana Rokity.

Mialem wrzucac :DC:
 
  • Like
Reactions: JB_
Chociaż to strasznie wyrachowany człowiek to powiedział prawdę nie tylko o PiSie, ale o też o reszcie partii politycznych w Sejmie (oprócz Kukiza po oni jako jedyni mówią chyba o nie życiu na kredyt):
 
Zamach w Nicei zaraz po:

Właśnie dziś we Francji przestał obowiązywać stan wyjątkowy wprowadzony w listopadzie po atakach w Paryżu.
 
Co się musi kurwa jeszcze stać, ilu niewinnych ludzi ma zginąć żeby te pierdolone egoistyczne " głowy państwa " poszły po rozum i w końcu zaczęły działać, ale nie, przecież nie wolno generalizowac, 99% muzułmanów to niewinni, kochani ludzie, a że 1% ich co miesiąc lub dwa zabija nam setki obywateli na ulicach, to chuj, nieważne. Nie rozumiem tego, świąt jest tak skonstruowany, że dobro większości powinno być najważniejsze. Pierdoli mnie to na wylot ze cześć muzułmanów jest niewinna, skoro ich bracia zabijają w chory sposób niewinnych ludzi. Gdybym ja był na emigracji , a moi rodacy popierdoleni by siali taki gnój, to nie miałbym nawet do nikogo cienia pretensji że zostanę wyjebany. Takie jednostkowe myślenie, że skoro ja nic nie zrobiłem, to jestem nietykalny. Sorry, nie da się tego rozdzielić, a dobro większości i całego świata powinno być pierdolonym priorytetem
 
Sc2VZzt.jpg


Taka moja mała przeróbka.
 
Nasz premier zna już przyczynę zamachu.

Bo przecież terroryzmem zajmuje się prezydent, a nie tajne służby.
 
Back
Top