Polityka

Absolwenci FSB w Moskwie zrobili sobie zdjęcie po ceremonii ukończenia i wrzucili do neta. Janusze szpiegostwa. Pewnie jeszcze sie oznaczyli.
 
A tak a propos Hołdysa, to nie był pierwszy. Z 7-8 lat temu, niejaki Ryszard Murat, pewnie znacie, zrobił podobny donos na mojego kumpla, który siedzi 5 metrów ode mnie :D Nasz szef wyśmiał Ryśka i afery nie było, bo moja firma, to nie toyota, a worek tsunami, to jednak nie autobiografia, więc i kaliber mniejszy :)
 
A tak a propos Hołdysa, to nie był pierwszy. Z 7-8 lat temu, niejaki Ryszard Murat, pewnie znacie, zrobił podobny donos na mojego kumpla, który siedzi 5 metrów ode mnie :D Nasz szef wyśmiał Ryśka i afery nie było, bo moja firma, to nie toyota, a worek tsunami, to jednak nie autobiografia, więc i kaliber mniejszy :)
Rozwiń
 
Edytował sylwetkę Murata na wiki z odpowiednim dopiskiem (w sumie nic złego, po prostu do opisu - który chyba sam Murat albo jakiś jego klakier stworzył - dodał małe sprostowania, że to dość kontrowersyjna postać, dosłownie parę zdań). A że na wiki jesteś w stanie przejrzeć historię edycji, to Murat po ip dotarł do firmy i napisał jakieś oskarżenia do naszego prezesa. No a Marek, prezes, go wyśmiał. Wprawdzie pro forma była gadka o nie wysyłaniu kontrowersyjnych rzeczy z firmowego kompa, no i tyle :)
 
Edytował sylwetkę Murata na wiki z odpowiednim dopiskiem (w sumie nic złego, po prostu do opisu - który chyba sam Murat albo jakiś jego klakier stworzył - dodał małe sprostowania, że to dość kontrowersyjna postać, dosłownie parę zdań). A że na wiki jesteś w stanie przejrzeć historię edycji, to Murat po ip dotarł do firmy i napisał jakieś oskarżenia do naszego prezesa. No a Marek, prezes, go wyśmiał. Wprawdzie pro forma była gadka o nie wysyłaniu kontrowersyjnych rzeczy z firmowego kompa, no i tyle :)
Były funkcjonariusz SB inwigilujący środowiska związane ze swiatem sztuk walki[3].
12 października 2006 został odznaczony przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego Brązowym Krzyżem Zasługi.

is normal:DC:
 
Chodziłem do klasy z synem jednego z członków wspominanego zespołu, mówił że Zibi uzależniony był od lewatywy i lizania klamek. Do tej pory zastanawiam się czy żartował :o o:
 
Podobno w UK nowa premier. Ma ktoś jakieś opinie czy informacje na temat tej baby? Bo tak złapałem newsa na onecie i się dowiedziałem...

...kolekcjonuje buty, książki kucharskie, kazała ciapatym wracać do domu i chciała ograniczyć ilość imigrantów z poza Europy.
 
...kolekcjonuje buty, książki kucharskie, kazała ciapatym wracać do domu i chciała ograniczyć ilość imigrantów z poza Europy.
Ej, ja to wczoraj w "Faktach" słyszałem i to najlepiej świadczy o tym, jakie to jest źródło informacji. Mogli jeszcze powiedzieć, jaki kolor lubi najbardziej.
 
Po pierwsze wszyscy z natury oceniamy po wyglądzie. Czy to się podoba czy nie. Nie bez powodu powstała cnota niezwracania uwagi na wygląd. Cnota!
Po drugie osoby o silnych charakterach nie potrzebują podpierać swojego wizerunku o manifestacje wyróżnikami w wyglądzie. Widoczne tatuaże, fikuśne ubranka, napisy na koszulkach, wymyślne fryzury to próby nadrabiania wyglądem swojego wizerunku. Osoby które na takie coś się decydują, starają się zmusić odbiorcę do oceny poprzez wygląd, bez sprawdzenia treści. To jest właśnie buractwo.
Po trzecie nie mam nic przeciwko tatuażom, dopóki ich nie widać.
Po czwarte rozpoczynanie wypowiedzi od wyraźnie pejoratywnego stwierdzenia to też buractwo, bo wskazuje, że autor obawia się, że sama treść będzie zbyt słabym argumentem w dyskusji i dodatkowo szuka podparcia w chwytach erystycznych.
Wszystko wyjaśniłem, czy o czymś nadal szkoda gadać?
Czy to naprawde ten chlopiec to pisze? Znawca opery, mistrz wizerunku, bywalec koncertow muzyki klasycznej oraz wielbiciel gustownych garniturow?
245bhms-1.jpg


Wedlug mnie to powinien w wojsku robic bo z takiej osobowosci zakamuflowac sie w studenciaka z pod Krakowa to nie lada sztuka.
 
Czy to naprawde ten chlopiec to pisze? Znawca opery, mistrz wizerunku, bywalec koncertow muzyki klasycznej oraz wielbiciel gustownych garniturow?
View attachment 3660

Wedlug mnie to powinien w wojsku robic bo z takiej osobowosci zakamuflowac sie w studenciaka z pod Krakowa to nie lada sztuka.
Kto ci durny oplocie dał prawo do używania mojej grzywki? Ban dla gnoja za wykorzystywanie zdjęć ze zlotu.
 
Back
Top