Polityka

Dzisiaj (wczoraj, znaczy 17.12) Bosak o 20:00 w programie Hala Odlotów masakruje lewaków.
Ostatnie zdanie w dyskusji jakie pada z jego ust jest prawdziwym retorycznym majstersztykiem.
 
Dzisiaj (wczoraj, znaczy 17.12) Bosak o 20:00 w programie Hala Odlotów masakruje lewaków.
Ostatnie zdanie w dyskusji jakie pada z jego ust jest prawdziwym retorycznym majstersztykiem.

O, muszę nadrobić, czekałem na ten odcinek. Lubie ten program, jednak tam zawsze przeważa myśl lewiowa(obojętnie czego temat dotyczy) , w tym odcinku z tego co wiem Bosak był sam kontra wszyszcy. Jednak goście zawsze dyskutują na poziomie a Bosak to klasa sama w sobie: kiedyś znajomy, twardy lewak, robił dla środowisk MW film i byłem świadkiem ciekawej dyskusji między nimi.
 
Wygląda na to że w nocy wypowiedzieliśmy wojnę NATO. Trochę się boję bo oni mają atomówki a my tylko klempe...wróć! Kempe!
 
Dzisiaj (wczoraj, znaczy 17.12) Bosak o 20:00 w programie Hala Odlotów masakruje lewaków.
Ostatnie zdanie w dyskusji jakie pada z jego ust jest prawdziwym retorycznym majstersztykiem.
jakis cytat dasz radę podrzucić? bo nie mogę patrzeć na gościa i czasu mi szkoda ale chętnie zobaczę co tak cię zachwyciło
 
O, muszę nadrobić, czekałem na ten odcinek. Lubie ten program, jednak tam zawsze przeważa myśl lewiowa(obojętnie czego temat dotyczy) , w tym odcinku z tego co wiem Bosak był sam kontra wszyszcy. Jednak goście zawsze dyskutują na poziomie a Bosak to klasa sama w sobie: kiedyś znajomy, twardy lewak, robił dla środowisk MW film i byłem świadkiem ciekawej dyskusji między nimi.
Macie jakieś video?

Ponadto:
http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2015-12-16/pe-w-styczniu-debata-o-sytuacji-w-polsce/
http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2015-12-16/ue/
 
Ktoś mi może wytłumaczyć o co chodzi z tym całym cyrkiem związanym z planowaniem przeniesienia TK do Przemyśla czy innego Radomia? Czym to jest argumentowane, jaki jest w tym cel?
 
Ktoś mi może wytłumaczyć o co chodzi z tym całym cyrkiem związanym z planowaniem przeniesienia TK do Przemyśla czy innego Radomia? Czym to jest argumentowane, jaki jest w tym cel?
Oficjalnie dlatego, żeby TK miał większy spokój i komfort pracy. Nieoficjalnie - żeby wkurwić, dla zasady :D Bicie piany i robienie z drugiej strony kłótnika.

Mnie ciekawi coś innego, ale nikt nie odpowiedział.
Ma decydować teraz 2/3 głosów (minimum 13/15 sędziów musi orzekać) TK czy ustawa jest konstytucyjna.
Pytanie jest zawsze takie samo - "Czy ustawa XXXX jest zgodna z konstytucją ?".
Zakładamy sytuacje, że 8 powiedziało, że jest zgodna, 7 powiedziało, że jest niezgodna. Co wtedy ? Przyjmie się, że ustawa jest niezgodna ?
Czyli w tej sytuacji sami sobie szkodzą biorąc pod uwagę, że większość i tak mają sędziowie wybrani przez PO (9/6 lub 12/3) ?
Od dupy strony się PiS zabrał za TK, najpierw powinni puścić pilotażowo 2-3 ustawy, jakby TK zablokował, to ta szopka wyglądałaby bardziej wiarygodnie.
 
jakis cytat dasz radę podrzucić? bo nie mogę patrzeć na gościa i czasu mi szkoda ale chętnie zobaczę co tak cię zachwyciło
Po tym jak feministka uznała za oczywistość, że popiera neomarksizm, który sama wykłada na uczelni wyższej, Bosak powiedział, że wszyscy przy stole chcą walczyć z nienawiścią. Różni ich jednak sposób walki. Bosak powiedział, że chce z nienawiścią walczyć zakorzenioną w polskości katolicką miłością bliźniego, a pozostali chcą walczyć regulacjami i wymyślaniem poprawności politycznej (co feministka określiła jako demokrację).

Dla mnie intelektualny majstersztyk Bosaka.
 
Odwołany szef @PGENarodowy Tomasz Półgrabski. W jego miejsce Jakub Marcin Opara, b. dyrektor gab. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

Nie pierdola się.Obsadzają swoich gdzie się da.Czyli rozumiem że jak za 4 lata inna partia wygra to też pozmienia na swoich i tak w koło macieju?
 
Odwołany szef @PGENarodowy Tomasz Półgrabski. W jego miejsce Jakub Marcin Opara, b. dyrektor gab. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

Nie pierdola się.Obsadzają swoich gdzie się da.Czyli rozumiem że jak za 4 lata inna partia wygra to też pozmienia na swoich i tak w koło macieju?
Ustawę o SC chca zmienićżeby to było normalne
 
Nie pierdola się.Obsadzają swoich gdzie się da.Czyli rozumiem że jak za 4 lata inna partia wygra to też pozmienia na swoich i tak w koło macieju?
Przecież od 25 lat dokładnie tak jest. Może nie tak ostentacyjnie jak w przypadku działań PiS, ale zawsze tak było. Przykład: cały spór o kasy chorych i późniejsze ustanowienie NFZ-u.
 
Ten pułkownik z tej placówki ds. NATO powinien zostać zwolniony dyscyplinarnie.
Najpierw nie wpuszcza do placówki podlegającej pod MON swojego szefa, nie wykonuje rozkazów, siłą broni dostępu - po czym lata do mediów, wzywa policje itd.
Sorry, ale w tracie wojny za coś takiego jest natychmiastowe rozstrzelanie. Dziś powinni go aresztować.

A w mediach , chuj mediach, wmawiają ludziom, że Macierewicz zaatakował placówkę NATO. Paranoja.
 
więc nie wiem o co cała ta napina
Wywoływanie histerii w ludziach. Ja nie wiem, że dają się na to nabrać... We Włoszech też było zamieszanie z TK, ale nikt tam nie latał po Berlinach i Brukselach lamentując o tym jak to demokracja jest we Włoszech zagrożona. Establishment wyje w obronie SWOICH interesów a ludzie dają się na to nabrać.
 
  • Like
Reactions: JB_
Wywoływanie histerii w ludziach. Ja nie wiem, że dają się na to nabrać... We Włoszech też było zamieszanie z TK, ale nikt tam nie latał po Berlinach i Brukselach lamentując o tym jak to demokracja jest we Włoszech zagrożona. Establishment wyje w obronie SWOICH interesów a ludzie dają się na to nabrać.


Bo we Włoszech nie wprowadzano podatków dla Niemieckich banków. W Polsce tylko o to chodzi, tylko dlatego Niemcy i UE się mieszają.
Bo skońcy się ich bankowa kolonizacja Polski.
 
Piasecki męczył strasznie w Kontrwywiadzie. Chyba zapomniał, że służba jest nieustanna, a nie od 8 do 16. Nie wiem w czym problem. Uważam, że załatwienie sprawy w nocy miało sens, bo nie angażowało osób postronnych i nie zaburzało rytmu pracy w ciągu dnia. No, ale AFERA :)
 
Jaka napina ???
zobacz hasztag gorszy sort polaków

https://twitter.com/hashtag/jestemgorszegosortu
https://twitter.com/hashtag/gorszy
https://twitter.com/hashtag/gorszysort

CWbq2yNWsAAxH97.jpg
 
Back
Top