Polityka

Nadal nie rozumiem ? Chodzi Ci o to że blog tego chłopaczka był napika ? Czy że te świnie z kartakmi robią taką akcję ?
chodzilo mi o akcje z karteczkami robioną przez ludzi, którzy nie widzieli tego wywiadu i dali sie zmanipulować np. Wojewódzkiemu
 
12376117_1658466061074460_7700623151137413831_n.jpg
 
Tak agresywna promocja Ryśka oznacza tylko jedno. Projekt PO właśnie został zakończony, do roku przeniosą się wszyscy do Petru.
 
Tak agresywna promocja Ryśka oznacza tylko jedno. Projekt PO właśnie został zakończony, do roku przeniosą się wszyscy do Petru.
Bedzie to samo co było z UW, na której zgłiszczach powstało PO. Rysiek to drugi Tusk. Jak żyć!? Najgorsze jest to, że PiS robi aktualnie wszystko, aby zbuntować przeciwko sobie społeczeństwo dzięki czemu Nowoczesnej rośnie poparcie. W dodatku ludzie naprawdę wierzą, że Rysiek jest powiewem świeżości na scenie politycznej i idealnym wyborem dla młodych, oświeconych i wykształconych.
 
Bedzie to samo co było z UW, na której zgłiszczach powstało PO. Rysiek to drugi Tusk. Jak żyć!? Najgorsze jest to, że PiS robi aktualnie wszystko, aby zbuntować przeciwko sobie społeczeństwo dzięki czemu Nowoczesnej rośnie poparcie. W dodatku ludzie naprawdę wierzą, że Rysiek jest powiewem świeżości na scenie politycznej i idealnym wyborem dla młodych, oświeconych i wykształconych.
Poparcie Petrusa rośnie tylko w FIKCYJNYCH SONDAŻACH i wsród ślepych głupich debili
Co robi PiS by zbuntować społeczeństwo przeciw sobie ?
 
Zobacz sobie jego profil na fb. Boty?
Nie chce mi się wqrwiać i wchodzić na jego FB ale pomyśl logicznie kto rozumny nie widzi jak powstał Petrus przez kogo jest promowny i jaki jest jego cel ?
Odpowiedz też na drugą część pytania !
 
Nie chce mi się wqrwiać i wchodzić na jego FB ale pomyśl logicznie kto rozumny nie widzi jak powstał Petrus przez kogo jest promowny i jaki jest jego cel ?
Odpowiedz też na drugą część pytania !
Czy wierzysz w logikę wyborców? Do ludzi trafiają proste przekazy. PiS wygrał wybory dzięki tragicznej polityce PO oraz swoim chwytliwym sloganom typu 500 zł na dziecko, reforma wieku emerytalnego, leki za darmo. Media kreują Petru na wybawcę. Osoby, który zawiodły się na PO, boją się PiSu potraktują go jako jedyną rzeczywistą deskę ratunku.
 
Ale Panowie powiedzcie mi co prze ten czas od wyborów zrobiło złego PiS ??? Konkretnie
 
Ale Panowie powiedzcie mi co prze ten czas od wyborów zrobiło złego PiS ??? Konkretnie
To, że nie zlikwidowali TK i nie sprawili, że SN nie przejął jego funkcji albo, że nie zmienili trybu wybierania sędziów TK ;)
 
NIKT nie potrafi napisać co złego od wyborów zrobiło PiS ???
Co z Wami KONKRETY nie BZDURY co zrobili złego?
 
NIKT nie potrafi napisać co złego od wyborów zrobiło PiS ???
Akcja z TK łamie zasady państwa prawa, wątpliwa sprawa ułaskawienia Kamińskiego. Poza tym nic złego nie zrobili, oprócz tego, że te wybory wygrali. Dlatego PO i Nowoczesna oraz ich wyborcy oceniają każdy ruch negatywnie, bo odcinanie ryja od koryta boli. Problem jednak jest taki, że PiS będzie dokładnie taką samą władzą hochsztaplerów jak PO, z tym, że z krzyżem na piersi zamiast tęczy.
 
To dowód na to że oglądaćie i wierzycie PROPAGANDZIE ! Jesteście zmanipulowani przez TV o2 Interiie i inne szwabskie tuby propagandowe. Nie jestem fanatykiem pisu głosowałem na innych ale jak można byc tak slepym żeby nie widzieć co szykuje PO/Petrus
@Comber przepraszam ale nie wymienieś nic prawdziwego tylko to co mówi propaganda i kłamstwa.
Zakładasz że PIS będzie taki sam jak PO jezeli tak myślisz to przeciez bez różnicy kto to będzie jeżeli są tacy sami .
 
To dowód na to że oglądaćie i wierzycie PROPAGANDZIE ! Jesteście zmanipulowani przez TV o2 Interiie i inne szwabskie tuby propagandowe. Nie jestem fanatykiem pisu głosowałem na innych ale jak można byc tak slepym żeby nie widzieć co szykuje PO/Petrus
@Comber przepraszam ale nie wymienieś nic prawdziwego tylko to co mówi propaganda i kłamstwa.
Zakładasz że PIS będzie taki sam jak PO jezeli tak myślisz to przeciez bez różnicy kto to będzie jeżeli są tacy sami .
Napisałem o faktach. Zakładam, że będzie powtórka z rozrywki dlatego póki co ich nie krytykuję za działania, a jedynie za niektóre pomysły i postulaty. Daję im pół roku tak jak każdej władzy, która dobiera się do koryta.
 
Słaby styl, słuszna decyzja
Też uważam, że Kamiński w ogólnie nie powinien być skazany. Facet, który walczył z korupcją dostał wyrok, a Sawicka, która przyjmowała łapówki teraz walczy o odszkodowanie. Niesmak jednak pozostał, a opozycja nie śpi i szuka haków.
 
Też uważam, że Kamiński w ogólnie nie powinien być skazany. Facet, który walczył z korupcją dostał wyrok, a Sawicka, która przyjmowała łapówki teraz walczy o odszkodowanie. Niesmak jednak pozostał, a opozycja nie śpi i szuka haków.
Jeden były minister i jeden wiceminister już zatrzymani przez CBA, od początku działalności Mariusza :)
 
Panowie PIS przez cztery lata łapnie jakieś haki na Petrusa później go skompromitują i tyle będzie po nim, a po drugie, jak PIS przejmie media, to już tak promowany nie będzie.
 
Żeby odzyskać Polskę i ocalić przed Niemcami trzeba dużo gorszych metod podstępu sprytu i nie raz łamania prawa. Jezeli teraz to się nie uda a głupie naród da się zmanipulować Petrusowi to już po nas Zobaczycie sami
 
Panowie PIS przez cztery lata łapnie jakieś haki na Petrusa później go skompromitują i tyle będzie po nim, a po drugie, jak PIS przejmie media, to już tak promowany nie będzie.
Duża większa część "Polskich" mediów jest w rękach Niemców. Spróbuj cos na Petrusa napisć na Interii to zaraz zbanują Gdy napiszesz coś na PiS wyskakuje odrazu
 
Back
Top