Polityka

Kamil Szewczyk, Sylwester Ruszkiewicz, Super Express, "Zamach na Kopacz": Super Expres ujawnia próbę zamachu na premier Ewę Kopacz. Do nieudanego zamachu miało dojść 17 września br. podczas uroczystości w Bykowni, na Ukrainie. BOR oraz ukraińskie służby, odkryły na trasie przejazdu kolumny rządowej ukryty granatnik RPG - 26. Trasa przejazdu została natychmiast zmieniona.

Slowem, Ruscy nie bawią się na niby. Konsekwencje, chocby nieudanego zamachu, latwo sobie wyorazic, zwlaszcza, jezeli poszedlby dezinformacyjny potok komentarzy pomagajacy odpowiednio zinterpretowac zdarzenie.
ten "zamach" to totalna sciema, ustawka pod publiczke, zupelnie jak z Komorowskim i jego "zamachem" tzw granie na uczuciach ciemnej masy, tyle, ze ona juz tego nie kupuje
 
Nie wiem jakby to mialo pomoc platformie? Ze co? Ze niby kopacz taka wazna? Ten atak na Komorowskiego mial pograzyc "oszolomow po prawicy", a ten kogo w kontekscie wyborow?
 
Tak, ze niby taka wazna i zeby ludziom sie, nie wiem, zal zrobilo, ze Kopacz dla nas zycie naraza, taka z niej wielka polska patriotka itp itd Tak jak pisalem granie na uczuciach. Platforma lapie sie juz wszystkiego "hejterstwo" , "zamachy" czekam na kolejne kwiatki. No i jestem ciekawy czy poznamy kolejne pikantne rozmowki u Sowy?
 
Last edited by a moderator:
To, ze jakies sluzby odkryly na trasie przejazdu premier bron nie oznacza, ze byl to jakis zamach. Jak juz probuja wciskac nam nasze kochane obiektywne media.
 
Modlitwa do Janusza:

Wierzę w jednego Krula, Stworzyciela polskiej prawicy i w Przemysława Wiplera, Syna Jego bynajmniej Niejedynego, Pana naszego, który z Krula jest zrodzony przed wszystkimi kucami, umęczon przez policjantów pod warszawską Enklawą, przez dziesięciu skopan i zgazowan, wstąpił na izbę i drugiego dnia zmartwychwstał, wstąpił na kanapę, siedzi po lewicy Krula, z której przyjdzie orać lewaków. Wierzę w Wolny Rynek, Niewidzialną Jego Rękę, kuców obcowanie, Unii rozwiązanie, lewaków zaoranie, Wolną Polskę. Amen.
To miało być jakoś śmieszne, czy o co chodzi?
 
Slowem, Ruscy nie bawią się na niby. Konsekwencje, chocby nieudanego zamachu, latwo sobie wyorazic, zwlaszcza, jezeli poszedlby dezinformacyjny potok komentarzy pomagajacy odpowiednio zinterpretowac zdarzenie.

Konsekwencje jestem w stanie sobie wyobrazić, ale gdyby chodziło np. o Merkel. A taka Ewka? Przecież w interesie państw ościennych jest aby panowała ona jak najdłużej.
 
Konsekwencje jestem w stanie sobie wyobrazić, ale gdyby chodziło np. o Merkel. A taka Ewka? Przecież w interesie państw ościennych jest aby panowała ona jak najdłużej.
Chodzi o to, ze Rosjanie uzyliby tego do sklocenia Polski z Ukraina.
 

ciekawe jak u niej z kasa bo po wyborach do europarlamentu widac, ze byla zalamana :lol:

przypomnialo mi sie to, akcja Zalewskiego nie glosuje na Korwina :lol:
10402912_304024339763630_7733006527869482333_n.jpg
 
http://natemat.pl/156059,wszyscy-wy...duda-jestem-krytykowany-za-wszystko-co-zrobie Nie wierze w ten poziom propagandy. Toć wpolityce.pl juz ne jest takie chamskie.

Najlepsze jest to, że ze sprawy która nie istnieje media głównego nurtu robiły informacje dnia, kłamały, że stało się coś złego, i gówno sie przykleilo. Potem podaja zaklamane informacje ze PO prawie wyrównuje w wyborach - i prosze jak mamy dla 80% ludzi zaklamany obraz rzeczywistości: Duda na nocne wezwanie do Kaczynskiego, niesamodzielny prezzydent, PO prawie doścignęło PIS w sondażach!
 
http://natemat.pl/156059,wszyscy-wy...duda-jestem-krytykowany-za-wszystko-co-zrobie Nie wierze w ten poziom propagandy. Toć wpolityce.pl juz ne jest takie chamskie.

Najlepsze jest to, że ze sprawy która nie istnieje media głównego nurtu robiły informacje dnia, kłamały, że stało się coś złego, i gówno sie przykleilo. Potem podaja zaklamane informacje ze PO prawie wyrównuje w wyborach - i prosze jak mamy dla 80% ludzi zaklamany obraz rzeczywistości: Duda na nocne wezwanie do Kaczynskiego, niesamodzielny prezzydent, PO prawie doścignęło PIS w sondażach!
Hehe jak Kowalscy robią na portalach typu Interia "sondaże"typu PIS łapka zielona Po łapka czerwona to prawie zawsze PO ma mniej niż 10 % ....wiem wiem to wielce niedokładne ...ale o czymś świadczy
 
Back
Top