Polityka

Ostatnio zbierałem kartofle i usłyszałem, że można przyjąć tych darmozjadów, ale niech przyjadą i pomagają w polu ziemniaki zbierać. Inaczej to nie ma opcji.
jakby oni mieli isc do pracy, to nie byloby problemu. ale po pierwsze nie ma tylu miejsc pracy, po drugie oni nie mowia po niemiecku i nie chca sie uczyc, a po trzecie, ktore laczy sie z drugim, nie chce sie zasymilowac ze spoleczesntwem
 
Kurr kiedys Polacy jak jechali PRACOWAĆ do Niemiec to słyszało się że śpią po piwnicach i w samochodach .... Jedzą makaron z keczupem żeby oszczędzić i tyrali jak woły po więcej niż 12 godzin
 
Kurr kiedys Polacy jak jechali PRACOWAĆ do Niemiec to słyszało się że śpią po piwnicach i w samochodach .... Jedzą makaron z keczupem żeby oszczędzić i tyrali po więcej niż 12 godzin
moj ojciec jak jezdzil jakies 15 lat temu, to bral jedzenie z Polski bo bylo tansze, robil 12 godzin dziennie, wracal na chate umyc sie, zjesc i wypic pare piwek, potem kima i codziennie to samo
 
moj ojciec jak jezdzil jakies 15 lat temu, to bral jedzenie z Polski bo bylo tansze, robil 12 godzin dziennie, wracal na chate umyc sie, zjesc i wypic pare piwek, potem kima i codziennie to samo

Przypomniał mi sie ten skecz(bez szydery) "Ja kiedy bylem mlody pracowalem 26 h na dobe, wracałem do mojej zwinietej gazety służącej za dom , nad ranem zawsze ojciec dźgał nas nożem...ech, młodzi, dziś nie wiedzą co to bieda"
 
Przecież teraz jak jadą w truskawki ,szparagi czy jabłka to słysze jak jest. Czasem śpia jak bydło ( soryy ale tak jest) Jadą autem wypchanym po sufit żarciem. Ostatnio jeden mówił że Szwab zabronił przyjeżdzać autami bo to problem .... A kto tam robi Polacy Bułgarzy i Rumuni ... Czy na truskawach szparagach są Wszelkiej maśći Arabi ??? NIE bo ich taka praca obraża i im uwłacza ...
 
Bo my się NIE SZANUJEMY !!! Muzułmański koziopas mówi że on nie będzie zamiatał bo go to poniża bo on jest wojownikiem i basta ... za chwile powoła się na rasizm
 
oni usiluja wmowic Polakom, ze ich niechec do uchodzcow to "hejt". :facepalm: ja prdl to jedyne co cisnie mi sie na usta
e tam, ja sie swietnie bawie, kazdy z gosci sie przebija w glupocie
najlepszy byl ten filmik, pokazali TRZY komentarze wyrwane z tysiecy :D
 
e tam, ja sie swietnie bawie, kazdy z gosci sie przebija w glupocie
najlepszy byl ten filmik, pokazali TRZY komentarze wyrwane z tysiecy :D
ja po dwoch minutach mam ochote wyjsc na ulice i wrzeszczec w nieboglosy :wall:
 

:lol:

@Scurvol ja sie dobrze bawie przy tym, ale martwi mnie to, ze wielu ludziom takie programy robia pranie mozgu. My mamy dostep do innych mediow, ale niektorzy tego nie maja.
 

:lol:

@Scurvol ja sie dobrze bawie przy tym, ale martwi mnie to, ze wielu ludziom takie programy robia pranie mozgu. My mamy dostep do innych mediow, ale niektorzy tego nie maja.

wiesz co, ja mysle, ze chyba nie ma takich ludzi, ktorym to moze robic wode z mozgu. To jest za bardzo chamskie, nachalne i czytelne zeby odnioslo zamierzony skutek.
 
wiesz co, ja mysle, ze chyba nie ma takich ludzi, ktorym to moze robic wode z mozgu. To jest za bardzo chamskie, nachalne i czytelne zeby odnioslo zamierzony skutek.
mowisz? no nie wiem, mysle, ze troche osob sie zlapie na gierki

o kurde, kalisz i giertych teraz, dzisiejszy program to mistrzostwo :D
 
moim zdaniem tez duzo osob sie lapie na te gierki, ale tez duzo osob odpycha taki styl wypowiadania sie
 
mowisz? no nie wiem, mysle, ze troche osob sie zlapie na gierki

o kurde, kalisz i giertych teraz, dzisiejszy program to mistrzostwo :D
wyglada na to , ze oni nie dosc, ze usiluja stwierdzic, ze cala ta krytyka rzadzacych plus uchodzcow to jeden wielki hejt to do tego jeszcze strasza, ze zaczna scigac ludzi za komentarze w necie czyli po prostu chca spoleczenstwu wsadzic knebel w gebe.
 
wyglada na to , ze oni nie dosc, ze usiluja stwierdzic, ze cala ta krytyka rzadzacych plus uchodzcow to jeden wielki hejt to do tego jeszcze strasza, ze zaczna scigac ludzi za komentarze w necie czyli po prostu chca spoleczenstwu wsadzic knebel w gebe.
w sumie.. dwoch prawnikow, mozesz miec racje
 
w sumie.. dwoch prawnikow, mozesz miec racje
no grubas (hejt,mowa nienawisci) przeciez twierdzil, ze w Polsce sa problemy z ustaleniem i sciganiem ludzi za wpisy w necie i ze nie powinno tak byc. Samo to takie niby przypadkowe wtracenie ma dac do myslenia ludziom.
 
W calej Polsce odbyly sie manifestacje przeciwko imigrantom/uchodzcom, w mediach emabrgo na te wiadomosc. Zaklamywanie rzeczywistosc ciag dalszy...
 
Moj znajomy zaplacil 1000zl kary za to, ze napisal na fb o cyganach iz "normalnej pracy sie nie chwyca, a jak ktos ich za to krytykuje, to jest lament i dyskryminacja." Nawet nie przeklinał.
 
Moj znajomy zaplacil 1000zl kary za to, ze napisal na fb o cyganach iz "normalnej pracy sie nie chwyca, a jak ktos ich za to krytykuje, to jest lament i dyskryminacja." Nawet nie przeklinał.

W takim razie ktoś go musiał zgłosić. Admini FB, chyba sami z siebie nic nie robią. Ja pisałem o "szmatogłowcach" i póki co cisza.
 
Ja bym sie sadzil udowadniajac, ze to co mowilem przedstawia obiektywna prawde o tym jaka kultura cyganska jest (podwojne standardy wobec swoich i nieswoich, zakaz wykonywania okreslonych zawodow) i jakie zdanie maja o niej polacy-niecyganie. On odpuscil, kiedy uslyszal od policjanta, ze maja nakaz z Brukseli karac masowo za dyskryminacje i padlo na niego i sie nie obroni.
 
  • Like
Reactions: mat
Ja bym sie sadzil udowadniajac, ze to co mowilem przedstawia obiektywna prawde o tym jaka kultura cyganska jest (podwojne standardy wobec swoich i nieswoich, zakaz wykonywania okreslonych zawodow) i jakie zdanie maja o niej polacy-niecyganie.
Ja tak samo. Bez jaj, teraz karzą za prawdę, w dodatku pisaną bez epitetów?
 
Bankowo jeden z tych tropiących "dyskryminację" i "homofobię" zgłosił. Mnie swego czasu za artykuł na MMAROCKS też sądami straszyli.
 
w dodatku pisaną bez epitetów
no to " w dodatku" sugeruje jakbys nie dziwil sie karaniu za wpisy z epitetami. Tak wogole to dla mnie jest to zwykla cenzura pod przykrywka walki z dyskryminacja czy innymi bzdetami. Nie mam pojecia co oni chca tym osiagnac, na sile nie zmienia ludziom pogladow to tak nie dziala i tez watpie zeby wpisy w necie sugerowaly innym jak maja myslec.
 
no to " w dodatku" sugeruje jakbys nie dziwil sie karaniu za wpisy z epitetami. Tak wogole to dla mnie jest to zwykla cenzura pod przykrywka walki z dyskryminacja czy innymi bzdetami. Nie mam pojecia co oni chca tym osiagnac, na sile nie zmienia ludziom pogladow to tak nie dziala i tez watpie zeby wpisy w necie sugerowaly innym jak maja mylec.
Nie. To że bardziej się dziwię za karę gdy nie ma epitetów nie oznacza, że nie zdziwię się za karę za epitety. ;)
 
Back
Top