Polityka

Tak sobie myślę, że Sierakowski z resztą swoich tęczowo-czerwonych moherów może być z siebie dumny: stworzyć społeczność ludzi jak Rydzyk i nie być nazywanym tym zacofanym, prostym człowiekiem jak mohery od Rydzyka i Terlikowskiego-genialne.
,,To książę z Orientu obsypie komplementami, będzie pragnął mieć wiele dzieci i jeszcze do tego nie pije. Jest dzielny i zaradny – inaczej by go tu nie było. I jak pięknie wygląda! Orientalna uroda to jednak coś innego niż karki z kartoflanymi nosami i ze świńskimi głowami na kiju."
http://www.krytykapolityczna.pl/felietony/20150924/polskie-kobiety-witaja-uchodzcow
To jest najśmieszniejsze. Feministka zachwyca się Arabami. Fajne chłopaki, ogólnie często nie uznają czegoś takiego jak gwałt i w ryj dać to też nic strasznego. Później Rytkowski ma robotę, a policja w UK nie chroni tylko bandytów(nazywanych ładnie świadkami koronnymi) przed drugimi bandytami, ale też muzułmanki przed oburzoną rodziną.
To przecież już w ,,fajnym" islamskim państwie w którym Polacy bronili jednych fanatyków przed drugimi ,,nie fajnymi" cenzuruje się nawet dekolty...

Wszedłem sobie na fb Krytyki Politycznej. Jest news o tym, że w Arabii Saudyjskiej zetną głowę jakiegoś chłopaka(ogólnie jakimś Mont Everestem hipokryzji był Lech Kaczyński broniący krzyża w każdej szkole i przyznający wysoki order królowi Arabii Saudyjskiej oraz Lech Wałęsa z nagrodą jego imienia...). Poczytałem komentarze:
Hmmm... a wydawałoby się że emigrują raczej ci, którzy nie chcą żyć w obłednym prawie szariatu jak ludzie którym grozi śmierć właśnie za myslenie "inaczej", więc nielogicznym byłoby z ich strony przywożenie go ze sobą...Hmmm.... analogicznie, Polska emigracja za czasów stanu wojennego musiała eksportować komunę przed którą uciekała do państw demokracji zachodniej....Hmmmm ale co ja tam wiem, w dyskusji nie opieramy się przecież na czystej logice, historycznej analogii i zwykłej przyzwoitości kreowania sądów...hmy?
Aha. To teraz chyba rozumiem ich logikę: postępowe mohery myślą, że ci ludzie uciekają przed ciemnogrodem islamskim, a ogólnie gdyby nie te dzikusy z Państwa ISlamkiego to by było tam cudownie.
Tylko małe pytanie: gdzie jest na świecie jakiś kraj/większy obszar, gdzie prawa człowieka są przestrzegane lepiej niż np. w takiej Polsce?
Tylko nie teksty o dobrych Czeczenach, bo oni są pod butem Rosji...
 
no glosno jest o tym juz od paru tygodni, po tym jak Bronek zwinal mandzur z palacu prezydenckiego okazalo sie,ze brakuje kilku dziel sztuki.
ale zeby nawet miniwieze?! cytujac klasyka, jak to bylo zorganizowane, autobusy popodstawiali czy co?
 
Primo: Nie oskarżaj byłego prezydenta o drobne kradzieże bo to zwykła złośliwość-w kancelarii pracuje mnóstwo osób a do tego takie pierdoły często się gubią.

Secundo: nie rozjebujmy tematu bzdurami
 
Primo: Nie oskarżaj byłego prezydenta o drobne kradzieże bo to zwykła złośliwość-w kancelarii pracuje mnóstwo osób a do tego takie pierdoły często się gubią.

Secundo: nie rozjebujmy tematu bzdurami
Yyyy, a gdzie ja do cholery napisalem, ze podejrzewam PBK? Chodzi o sam fakt.
 
No to Rosja naprawdę poważnie wraz do odbudowywania strefy wpływów-właśnie kazali USA zdupcać z Syrii.
 
Cała ta polityka USA może mieć szczytny cel. Wplątanie Rosji w tę wojnę będzie ogromnym zwycięstwem USA, nie dość, że Putin się wykrwawi, to jeszcze się wykosztuje i wplącze w praktycznie niemożliwy do wygrania konflikt. Obama i jego ludowcy wiedzą, że wojna w Syrii jest nie do wygrania, dlatego chcą przerzucić ją na Rosję. A Putin wciąż potrzebuje ogromnego zwycięstwa, na chwałę ZSRR, a nie osiągną go na Ukrainie, więc jedynie Syria.
Pamiętajmy też o wojnie ZSRR na bliskim wschodzie i jej konsekwencjach. Jeśli tym razem Rosja się włączy w podobnym zaangażowaniu (a wiele na to wskazuje), to konsekwencje konsekwencji są konsekwencjami.
 
Cała ta polityka USA może mieć szczytny cel. Wplątanie Rosji w tę wojnę będzie ogromnym zwycięstwem USA, nie dość, że Putin się wykrwawi, to jeszcze się wykosztuje i wplącze w praktycznie niemożliwy do wygrania konflikt. Obama i jego ludowcy wiedzą, że wojna w Syrii jest nie do wygrania, dlatego chcą przerzucić ją na Rosję. A Putin wciąż potrzebuje ogromnego zwycięstwa, na chwałę ZSRR, a nie osiągną go na Ukrainie, więc jedynie Syria.
Pamiętajmy też o wojnie ZSRR na bliskim wschodzie i jej konsekwencjach. Jeśli tym razem Rosja się włączy w podobnym zaangażowaniu (a wiele na to wskazuje), to konsekwencje konsekwencji są konsekwencjami.
Przeciez cala ta arabska wiosna ludow to dzielo USA, ktore przez destabilizacje regionu kupuja tansza rope. U Asada tak tanio by nie mieli wiec jak to zwykle maja w zwyczaju postanowili go obalic, wspierajac/tworzac to cale ISIS, od ktorego teraz kupuja rope po zapewne korzystnych cenach. Putin wspierajac Asada to akurat mocno bruzdzi Jankesom, wiem, ze Putin swiety nie jest ale w porownaniu do USA to aniolek i ja trzymam w tym przypadku jego strone. Koncerny medialne bedace w rekach zydo-ameryki od dawna robia mu zla prase bo nie daje sobie w kasze dmuchac usraelowi, prawdziwym terorystom tego swiata i ja to popieram.
 
Przeciez cala ta arabska wiosna ludow to dzielo USA, ktore przez destabilizacje regionu kupuja tansza rope. U Asada tak tanio by nie mieli wiec jak to zwykle maja w zwyczaju postanowili go obalic, wspierajac/tworzac to cale ISIS, od ktorego teraz kupuja rope po zapewne korzystnych cenach. Putin wspierajac Asada to akurat mocno bruzdzi Jankesom, wiem, ze Putin swiety nie jest ale w porownaniu do USA to aniolek i ja trzymam w tym przypadku jego strone. Koncerny medialne bedace w rekach zydo-ameryki od dawna robia mu zla prase bo nie daje sobie w kasze dmuchac usraelowi, prawdziwym terorystom tego swiata i ja to popieram.
Niedawno Kongres USA zezwolił na sojusz z Iranem, zatem kwestia ropy i innych kopalin z Bliskiego Wschodu jest załatwiona. W kwestii ISIS to pełna racja, jest ona wypadkową działania zachodu w tych rejonach świata, już nieważne czy celową, czy niechcianą. Zresztą nie wiem, czy w światowej historii był inny kraj, który nie miał tożsamości narodowej, ani kultury, a rościł sobie historyczne prawa do jakichś ziem. Już samo to świadczy o sztucznych podwalinach ISIS.
A żydki? A żydki jak zawsze będą kombinować by wyszło na ich, jeśli przyjaźń z USA wiąże się z akceptacją seksualnych doznań na linii Waszyngton-Teheran, to w sumie czemu nie?
 
Przeciez cala ta arabska wiosna ludow to dzielo USA, ktore przez destabilizacje regionu kupuja tansza rope. U Asada tak tanio by nie mieli wiec jak to zwykle maja w zwyczaju postanowili go obalic, wspierajac/tworzac to cale ISIS, od ktorego teraz kupuja rope po zapewne korzystnych cenach. Putin wspierajac Asada to akurat mocno bruzdzi Jankesom, wiem, ze Putin swiety nie jest ale w porownaniu do USA to aniolek i ja trzymam w tym przypadku jego strone. Koncerny medialne bedace w rekach zydo-ameryki od dawna robia mu zla prase bo nie daje sobie w kasze dmuchac usraelowi, prawdziwym terorystom tego swiata i ja to popieram.
USA jest obecnie najwiekszym producentem ropy na swiecie o ile wiem, wiec raczej na pewno o obnizenie cen surowca im nie chodzi. Obstawiam, ze chodzi o ustanawianie rzadow prosaudyjskich, na bazie porozumienia o "petrodolarze" i to chyba tyle.

EDIT:http://m.onet.pl/wiadomosci/swiat,y9mdv
 
Wylaczylem w momencie kiedy wojne domowa w Rwandzie, zaczeto przyrownywac do sprzeciwu na niekontrolowana imigracje i zmuszanie Polakow do akceptowania jej.
dosc szybko, polecam obejrzec bo obraza muslimow moze byc dosc niebezpieczna
 
http://wiadomosci.tvp.pl/21872144/mowa-nienawisci
starch cos pisac w internecie, Niemcy to pewnie od razu na kilka lat wsadzaja do wiezenia albo dzieci zabieraja
wiekszosc tych wpisow to po prostu forma buntu przeciwko dzialaniu wbrew woli spoleczenstwa. Nachalna propaganda, ktora nie ma nawet najmniejszego pokrycia w rzeczywistosci plus informacje majace na celu wystraszyc ludzi tylko to wzmagaja. Mnie osobiscie kurwica bierze gdy slucham tego typu rewelacji jak w tym linku. Rwanda, tak pewnie tam tez wszystko zaczelo sie od wpisow na FB :facepalm: mieli laptopy ulepione z guano
 
wiekszosc tych wpisow to po prostu forma buntu przeciwko dzialaniu wbrew woli spoleczenstwa. Nachalna propaganda, ktora nie ma nawet najmniejszego pokrycia w rzeczywistosci plus informacje majace na celu wystraszyc ludzi tylko to wzmagaja. Mnie osobiscie kurwica bierze gdy slucham tego typu rewelacji jak w tym linku. Rwanda, tak pewnie tam tez wszystko zaczelo sie od wpisow na FB :facepalm: mieli laptopy ulepione z guano
u nas i tak nie jest zle, przy takich Niemcach, ale nasi juz na nich sie wzoruja, jak Kaczynski dojdzie do wladzy to na muslimow bedzie mozna cisnac do woli :lol:
 
Back
Top