Polityka

Oczywiście. Nie można nigdy nic mówić, bo to populizm. Kurwa, ja też jestem populistą jezeli tak uważam?

Przecież Wipek nie zmienił swojego nastawienia, nie mówił niczego niezgodnego ze swoimi poglądami, więc to czysty populizm nie jest.
 
mnie zastanawia jak to Panstwo Islamskie moze tak dobrze sobie radzic w wojnie
walczy z Irakiem, z Asadem, z Rebeliantami i Kurdami, Asad jest wspierany przez Rosje, Rebelianci przez USA i Europe, a z tego co widze to Panstwo Islamskie
jak to w ogole mozliwe?
 
Oczywiście. Nie można nigdy nic mówić, bo to populizm. Kurwa, ja też jestem populistą jezeli tak uważam?

Przecież Wipek nie zmienił swojego nastawienia, nie mówił niczego niezgodnego ze swoimi poglądami, więc to czysty populizm nie jest.

Wipler dobrze wie, że nie ma za co Ewy Kopacz postawić przed TS, a mówi to tylko po to by zdobyć poklask, między innymi Twój.
 
Jest prędzej za co Kłopotacz postawić przed TS, niż Ziobrę. Nawet paragraf w konstytucji jest stosowny na to, mówiący o tym, że kto reprezentuje Polskę na arenie międzynarodowej i wykorzystując tę "władzę" działa na szkodę RP, podlega karze pozbawienia wolności do lat 10.
 
Wipler dobrze wie, że nie ma za co Ewy Kopacz postawić przed TS
za dzialanie przeciwko narodowi i sprowadzania na niego bezposredniego niebezpieczenstwa, za to powinien byc TS.
Demos-Kratos pelna geba, mysle, ze z 90 procent ludzi jest na nie a i tak tzw rzad sprowadzi nam tych "uchodzcow"
 
za dzialanie przeciwko narodowi i sprowadzania na niego bezposredniego niebezpieczenstwa, za to powinien byc TS.

Dla jednego dzialanie przeciwko Narodowi to obnizenie podatkow, dla innych podwyzszenie. Dla jednego nacjonalizacja, dla innego prywatyzacja. Dla jednego integracja w ramach unii europejskiej to dzialanie przeciwko Narodowi, dla innych brak tej integracji i brania dotacji to dzialanie przeciwko Narodowi.
 
la jednego dzialanie przeciwko Narodowi to obnizenie podatkow, dla innych podwyzszenie. Dla jednego nacjonalizacja, dla innego prywatyzacja. Dla jednego integracja w ramach unii europejskiej to dzialanie przeciwko Narodowi, dla innych brak tej integracji i brania dotacji to dzialanie przeciwko Narodowi.
Karateka ma rację niestety. Niestety nie dlatego, że to akurat Karateka ma rację;), tylko dlatego, że też bym z chęcią tych patałachów do pierdla powsadzał. No ale jak udowodnić, że sprowadzanie imigrantów to sprowadzanie zagrożenia? Przecież wystarczy pierwszego lepszego ekonomistę po szkole wziąć i będzie się zarzekał, że dzięki nim gospodarka ruszy i będą ratować finanse publiczne przed skutkami nadchodzącego niżu demograficznego. Nawet ich przekupywać nie będzie potrzeba :))
 
Nawet paragraf w konstytucji jest stosowny na to, mówiący o tym, że kto reprezentuje Polskę na arenie międzynarodowej i wykorzystując tę "władzę" działa na szkodę RP, podlega karze pozbawienia wolności do lat 10.

nie ma takiego ani paragrafu ani artykulu w Konstytucji RP
 
Przecież wystarczy pierwszego lepszego ekonomistę po szkole wziąć i będzie się zarzekał, że dzięki nim gospodarka ruszy i będą ratować finanse publiczne przed skutkami nadchodzącego niżu demograficznego.
tak jak to robia na zachodzie, ciagnac socjal?
 
mnie zastanawia jak to Panstwo Islamskie moze tak dobrze sobie radzic w wojnie
walczy z Irakiem, z Asadem, z Rebeliantami i Kurdami, Asad jest wspierany przez Rosje, Rebelianci przez USA i Europe, a z tego co widze to Panstwo Islamskie
jak to w ogole mozliwe?
Państwo Islamskie to językowy twór, który wytworzyły media na świecie dla opisu większej grupy zjawisk. Tak naprawdę są to dwa obozy (jeden w Syrii, drugi w Iraku), który dzieli się na kolejne mniejsze, również od siebie niezależne. Stąd walki przeciwko ISIS nie toczą się jako walka z jakimś uregulowanym strukturalnie państwem, ale jak z zorganizowaną "partyzantką". Widać to dobrze po zmianach linii frontowej. Z jednej strony Państwo Islamskie traci na linii Kirkuk-Mosul, z drugiej mocno zyskuje pod Bagdadem. W Syrii natomiast na południu toczą się potyczki czysto pozycyjne - zdobywanie kluczowych wzgórz itp., a na północy to rozgrywka o każdy metr ziemi - chociażby Aleppo, czy strefa przygraniczna. Wszystkie te fronty nie łączy nic, poza nazwaniem ich Państwem Islamskim. Warto też zauważyć, że dochodzi do różnych spięć pomiędzy tymi grupami, jednak tylko niewielkie skrawki przebijają się przez barierę informacyjną.

Słowem Państwo Islamskie to skrót myślowy, który ma opisać dane zjawisko.
Identycznie jest z Kurdami. Podzielić ich można na siły podległe autonomicznym władzom w Iraku i na siły podległe YPG, którymi dowodzi jakichś tam generał, a które mniej aktywnie walczą o kontrolę w strefie przygranicznej, na linii Kirkuk-Mosul. YPG zwalcza słabsze, albo raczej mniej radykalne, siły "rządowe".
 
Last edited:
tak jak to robia na zachodzie, ciagnac socjal?

Szumlewicz powie, ze dajac zasilki przeciwdzialamy bezrobociu, bo trzeba zatrudnic urzednikow, ktorzy te zasilki dadza, a to juz nowe miejsca pracy wiec cos pozytywnego. Oprocz tego Ci ktorzy dostana zasilki wydadza je w sklepach, dzieki czemu przedsiebiorcy beda mieli klientow i gospodarka sie nakreci. Przedsiebiorcy zaplaca podatki , z ktorych sfinansuje sie socjal i urzednikow wyliczajacych socjal. Same plusy.
 
ctrl+f nie działa w tym wypadku :)


Kurwa mać, napisałem konstytucja, a to miał być Kodeks Karny, artykuł 129.
 
Last edited:
Szumlewicz powie, ze dajac zasilki przeciwdzialamy bezrobociu, bo trzeba zatrudnic urzednikow, ktorzy te zasilki dadza, a to juz nowe miejsca pracy wiec cos pozytywnego. Oprocz tego Ci ktorzy dostana zasilki wydadza je w sklepach, dzieki czemu przedsiebiorcy beda mieli klientow i gospodarka sie nakreci. Przedsiebiorcy zaplaca podatki , z ktorych sfinansuje sie socjal i urzednikow wyliczajacych socjal. Same plusy.
szumlewicz.jpg
 
Kamil Szewczyk, Sylwester Ruszkiewicz, Super Express, "Zamach na Kopacz": Super Expres ujawnia próbę zamachu na premier Ewę Kopacz. Do nieudanego zamachu miało dojść 17 września br. podczas uroczystości w Bykowni, na Ukrainie. BOR oraz ukraińskie służby, odkryły na trasie przejazdu kolumny rządowej ukryty granatnik RPG - 26. Trasa przejazdu została natychmiast zmieniona.

Slowem, Ruscy nie bawią się na niby. Konsekwencje, chocby nieudanego zamachu, latwo sobie wyorazic, zwlaszcza, jezeli poszedlby dezinformacyjny potok komentarzy pomagajacy odpowiednio zinterpretowac zdarzenie.
 
"Kopacz: pora powiedzieć stop dla nienawiści, nietolerancji, nacjonalizmu..." :facepalm: , ja pierdolę co za tłuk ,chociaż to ostatnie by się zgadzało z tym co ostatnio robi.
 
Cholera jasna, z partii KORWiN nie znam ani jednego kandydata z mojego regionu, jak tu glosowac...
 
"Kopacz: pora powiedzieć stop dla nienawiści, nietolerancji, nacjonalizmu
oni probuja wmowic opinii publicznej, ze ta wszechobecna krytyka platformy to zwykly "hejt". Szczerze mowiac rzygam juz ta nowo-mowa. Taka obrali taktyke, nic im z reszta wiecej nie zostalo. Ich dzialania przypominaja szamoczaca sie w sieciach rybe. Wierzga, wierzga a i tak skonczy na talerzu.
 
Modlitwa do Janusza:

Wierzę w jednego Krula, Stworzyciela polskiej prawicy i w Przemysława Wiplera, Syna Jego bynajmniej Niejedynego, Pana naszego, który z Krula jest zrodzony przed wszystkimi kucami, umęczon przez policjantów pod warszawską Enklawą, przez dziesięciu skopan i zgazowan, wstąpił na izbę i drugiego dnia zmartwychwstał, wstąpił na kanapę, siedzi po lewicy Krula, z której przyjdzie orać lewaków. Wierzę w Wolny Rynek, Niewidzialną Jego Rękę, kuców obcowanie, Unii rozwiązanie, lewaków zaoranie, Wolną Polskę. Amen.
 
ja glosuje na Korwina, jak wejjdzie do sejmu to chociaz wesolo bedzie :lol:
nie widze tez innej opcji PO, PIS, SLD PSL odpada, Kukiz tez odpada, Nowoczesna.pl do przemyslenia, ale jakos im nie ufam, a tak to nikogo innego nie ma
 
Z czystej ciekawości, czemu odpada Kukiz?
ie
z tego co mi wiadomo nie ma programu i oprocz Kukiza szczerze nie wiem kto tam jest, Liroy, jakas zbieranina z RN&KNP gdzie RN po koalicji z Kukizem przestal istniec, KNP tak samo kilka osob z KNP chyba zostalo oszukanych
za Kukizem tez nie przepadam, ciagle zmienia zdanie
 
Back
Top