Polityka

http://newsweb.pl/2016/07/18/scheur...em-dla-europy-sa-polscy-patrioci-a-nie-islam/

hungrysilva_zps9ebx6sdj.png
 
@MuraS dobre wieści


Razemów podobno też :dance:

Komitetowi wyborczemu przysługuje prawo dobrowolnego wpłacenia, w terminie 14 dni od dnia doręczenia Komitetowi wyborczemu powyższej uchwały Państwowej Komisji Wyborczej, a w przypadku złożenia skargi na tę uchwałę do Sądu Najwyższego, w terminie 14 dni od dnia uprawomocnienia się orzeczenia wydanego przez ten Sąd, na rachunek bankowy urzędu skarbowego właściwego dla siedziby Komitetu, równowartości środków w kwocie 1 971 500,00 zł. Potwierdzenie wpłacenia równowartości tych środków Komitet zobowiązany jest przedstawić Państwowej Komisji Wyborczej. W przypadku niewykonania wskazanych czynności, podjęte zostaną działania wskazane w art. 149 § 6 Kodeksu wyborczego.
Petru - chuj Ci w dupę nygusie. Wyskakuj z hajsu.
 
  • Like
Reactions: mat
Razemy zabulą 40tys


mam nadzieję, że na Cohones nie zajrzą



btw ładnie ruskich rozpracowali
""The Ministry of Sport directed, controlled and oversaw the manipulation of athletes' analytical results or sample swapping and the active participation and assistance of the FSB (Russian Federal Security Service), CSP (Center of Sports Preparation for Russian athletes) and both Moscow and Sochi laboratories,""
http://sports.yahoo.com/news/stakes...vbG8DYmYxBHBvcwMxBHZ0aWQDQjIxOThfMQRzZWMDc3I-
 
- W tym momencie ponad 3 mln 240 tys. polskich dzieci otrzymuje świadczenie 500+. Do portfeli polskich rodzin trafiło już ponad 5 mld zł, a do końca roku ta kwota wyniesie około 17 mld zł. Fakty wskazują, że ten program dobrze oddziałuje na polskie rodziny; w przedszkolu obserwuje się, że dzieci często noszą nowe ubranka, w szkołach jest większe zainteresowanie wyjazdami, są większe wydatki na żywność, czy edukacje. Dzisiaj spotkałam się z informacją, że wzrasta ilość sprowadzanych używanych samochodów - i można żartować, że ściągamy używane pojazdy, ale sami zanim wsiedliśmy do nowych samochodów, takimi właśnie jeździliśmy - mówiła minister rodziny, pracy i polityki społecznej.
 
ze niby chinski kon trojanski?
Nie, nie. Po prostu zachodzę w głowę, że znajomość Chin (o innych kompetencjach, zwłaszcza w zakresie finansów, Pyffela nie wiem - jeśli jest inaczej, moje wątpliwości są niezasadne) wystarczy, żeby dostać się na rządową posadę, i to w tak wąskiej specyfikacji jaką jest bankowość czy nawet szerzej - gospodarka.
 
Ja mysle, ze w takich posadach nie chodzi o twarde kompetencje tylko o kontakty... Bo szczerze mowiac zauroczenie Pyffelem trwalo u mnie krotko. Z tym ze to tez na podstawie wykladow, twittow, wiec niekoniecznie ma to przelozenie na negocjacje, itp...

Ciekawe jak go widza Chinczycy...
 
Ja mysle, ze w takich posadach nie chodzi o twarde kompetencje tylko o kontakty... Bo szczerze mowiac zauroczenie Pyffelem trwalo u mnie krotko. Z tym ze to tez na podstawie wykladow, twittow, wiec niekoniecznie ma to przelozenie na negocjacje, itp...

Ciekawe jak go widza Chinczycy...
No właśnie te kontakty to też bym powiedział, że tak średnio potrzebne. Jeśli się działa z ramienia rządu w oficjalnych stosunkach państwo-państwo, to ma się możliwość dojścia tam, gdzie się chce. Tak mi się wydaje.
 
I u nas i u nich gogusie z rzadowymi koneksjami. Taki co wodke sobie i gosciom poleje, dodatkowo zna i polskiego i chinskiego Kulczyka, to jednak moze pomoc :)
Moze sie myle, za duzo filmow :)
 
I u nas i u nich gogusie z rzadowymi koneksjami. Taki co wodke sobie i gosciom poleje, dodatkowo zna i polskiego i chinskiego Kulczyka, to jednak moze pomoc :)
Moze sie myle, za duzo filmow :)
Na wiki jest o nim tyle:
Absolwent socjologii na Uniwersytecie Warszawskim. Pracownik naukowy i wykładowca w Wyższej Szkole Biznesu w Nowym Sączu oraz Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Tischnera w Krakowie.
Znawca kultury Chin. Konsultant i autor szkoleń do spraw rynku chińskiego. Przebywał ponad 4 lata w Chinach i na Tajwanie.
Ekspert do spraw Azji w Instytucie Globalizacji w Gliwicach oraz w Instytucie Sobieskiego. Jest zapraszany i wypowiada się na tematy azjatyckie w radio i telewizji (m.in TVN, Polsat News, Trójka).
Występuje na pozycji napastnika w kadrze Reprezentacji Dziennikarzy w piłce nożnej.
 

Podwyżki, podwyżki, bo nie ma co do garnka włożyć.


bardzo dobrze. Premier czy minister, który decyduje o miliardach, o rozwoju największych gałęzi gospodarki a zarabia 10-20 tys to jest śmiech.
Już nie mowie o wiceministrach (czyli tak naprawdę Ci od brudnej roboty którzy mają zwykle jakieś kompetencje a nie są obrazkiem politycznym), którzy zarabiają chyba 6 tys.

Poseł mógłby w zasadzie za darmo pracować, bo wtedy by rządzili nami ludzie którzy do czegoś w życiu doszli a nie mają zawód parlamentarzysta
 
bardzo dobrze. Premier czy minister, który decyduje o miliardach, o rozwoju największych gałęzi gospodarki a zarabia 10-20 tys to jest śmiech.
Już nie mowie o wiceministrach (czyli tak naprawdę Ci od brudnej roboty którzy mają zwykle jakieś kompetencje a nie są obrazkiem politycznym), którzy zarabiają chyba 6 tys.

Poseł mógłby w zasadzie za darmo pracować, bo wtedy by rządzili nami ludzie którzy do czegoś w życiu doszli a nie mają zawód parlamentarzysta
Zgadzam się. Problem w tym, że żadne z nich na to nie zasługuje. Kolejną kwestią jest fakt, że rządzący niemal nic nie wydają, bo fakturka przyjmie dużo.
 
nie zasługuje bo za 6tys to do pracy przyjdzie Ci albo złodziej albo miernota a nie człowiek z doświadczeniem o wysokich kompetencjach.
 
Back
Top