Polityka


Dla mnie Derrick jest biały
@SCStunner walka z Grabowskim
ChQtD9xUYAAG41- (1).jpg
 
Na oficjalnym koncie Ryśka na fejsie jest.
To ja już nie wiem co powiedzieć. Przecież to autentycznie jest wiedza na poziomie podstawówki. Może on jednak jest nielegałem, ale podmienili go jak już był dorosły.
 
Prawdziwe, wszystko prawdziwe. Zedytowal troche, ale i tak nieudolnie :D


a tu dyskusja z fanem


a tu juz oczywiscie akcent w pelni humorystyczny, ale wcale bym sie nie zdziwil jak Rysiu cos takiego jebnie zaraz

 
http://www.fakt.pl/politycy/16-letnia-dzesika-tez-zgarnie-500-zl-na-dziecko,artykuly,631238.html
Matka Dżesiki dostanie 2500, a mogłaby 3000, ale nie zgłosiła Dżesiki. Dżesika ma 2 dzieci, także dostanie 1000 złotych. To znaczy kasę dostanie prawny opiekun dzieci, czyli brat ojca dzieci Dżesiki, a prywatnie konkubent jej matki. Ojciec dzieci dostał rok zawiasów za współżycie z dzieckiem :) Dżesika pierwsze dziecko urodziła w wieku 13 lat.
Kwiat narodu. @dobryskun propsuje.
 
Kiedyś był taki przepis, że propagowanie i używanie symboli ustrojów totalitarnych jest zakazane (a nawet chyba karane). Dalej obowiązuje? Bo dla mnie wywalanie sierpa i młota na fladze to takie samo skurwysyństwo jak latanie ze swastyką.
 
Kiedyś był taki przepis, że propagowanie i używanie symboli ustrojów totalitarnych jest zakazane (a nawet chyba karane). Dalej obowiązuje? Bo dla mnie wywalanie sierpa i młota na fladze to takie samo skurwysyństwo jak latanie ze swastyką.

Propagowanie faszyzmu , komunizmu, nazizmu wciąż jest nielegalne
 
Back
Top