Polityka

Dziwek i kokainy się nie spodziewałem, bo oprócz publicysty Mazgaja wywiad był redagowany rownież przez edytora Forbesa, a on na takie teksty nie pozwala. Forbes ma byc dobra reklama dóbr wyższego rzędu dla ludzi aspirujących do wyższej klasy, a nie magazynem ze szczerymi wywiadami. A co do podatku to naprawdę nic tam ciekawego ani nowego nie napisał. Po prawdzie to prawie nic nie napisal. A Alma jak jest w czarnej dupie tak jest.

Nie wiedzialem, ze Alma ma problemy i nie wiedzialem, ze Alma jest jego. Dla mnie to juz samo w sobie jest ciekawe :)
 
Nie wiedzialem, ze Alma ma problemy i nie wiedzialem, ze Alma jest jego. Dla mnie to juz samo w sobie jest ciekawe :)
Przejeżdżając Pilotów rzuc okiem na loga na Alma Tower-min. Kruk.

Alma=słabe lokalizacje, brak jasnej polityki czym są i akcje "delikatesowe" dyskontów.
 
a opcja dostarczania jedzenia do domu? daje rade? ktos probowal?
Kupiłbyś ser za 80 pln kilo przez internet, bo ja nie. To na czym Alma chce zarabiać nie kupuje się tego przez internet. Plus jak już napisał mat Tesco będzie tańsze na każdym towarze. A towary luksusowe (alkohole, cygara, delikatesy) kupuje się samemu.
 
A jak Ty bys sie czul majac do dyspozycji stara konsole na ktorej nawet nie mozesz pograc w swoje ulubione "strzelanki"??

Nie no beka. Gosciu wykorzystuje naiwnosc norweskiego prawa, w moim gronie wszyscy oburzeni wyrokiem. No ale trzeba przyznac ze tym drwieniem z norweskiego systemu otwiera niektorym oczy. Ja juz dawno pisalem ze Breivikowi beda stawiac pomniki za 20 lat...
 
Parytet zlota - deflacja jest dobra
Pieniadz fiducjarny - deflacja jest zla
@Jakub Bijan Zgadza sie? :)
http://dyskusja.biz/gospodarka/kto-rozumie-inflacje-i-dlaczego-deflacja-jest-zla-42522

"Ale powracając do niezrozumiałego problemu deflacji pragnę wyjaśnić dlaczego ekonomiści się jej boją. Z natury rzeczy konsumenci powinni być szczęścili, że rośnie im siła nabywcza pieniądza. Większość konserwatywnych znawców wolnego rynku twierdzi, że nie ma lepszej sytuacji, gdy wartość zgromadzonych w portfelu pieniędzy rośnie i można nabyć za nie więcej produktów.

Dokładnie Ci sami znawcy ekonomii na każdym kroku podkreślają, że pieniądz fiducjarny (sztuczny papierowy i nieoparty na żadnym kruszcu) nie ma żadnej wartości i ogólnie powinniśmy nimi palić w piecu. Zatem to dobrze, gdy „bezwartościowy pieniądz” nabiera wartości na skutek spadku podaży „bezwartościowych pieniędzy”. To oczywiście lepsze niż sytuacja gdy „bezwartościowy pieniądz” traci na wartości na skutek wzrostu podaży „bezwartościowych pieniędzy”. UWIELBIAM TO!"
 
co wy pierdolicie, alma wcale nie jest taka droga, a ma bardzo dobre rzeczy. we wroclawiu lokalizacje sa dobre
 
Albo zabierz pieniądze sąsiadowi i sobie kup. Jeśli się boisz, to wynajmij sobie pośrednika w postaci państwa, które zrobi to poprzez redystrybucję:) - @Dzihados

@Karateka@ po pracy odpisze.
No tak, przeciez jest 500+. Poczekam 4mce - cholera, szkoda ze od drugiego, bo musze dluzej czekac! - i kupie konsole, pare gierek oczywiscie tez :)
I zeby nie bylo ze to dla mnie, to inwestycja. Przeciez PS4 za 30 lat na pewno bedzie duzo warte :)
 
@Jakub Bijan chyba musisz zrobić tour po Polsce i mówić ludziom o tym, że dużo mniej im się należy w życiu - z samego tytułu bycia - niż im się wydaje, a tym bardziej nie czyjeś pieniądze. Kolejny raz wszedłem w wątek pewnego forum gdzie wypowiadają się osoby pracujące w tej samej firmie co ja i znowu dostałem raka. Tym razem to chyba jakiś złośliwy.
 
@Jakub Bijan chyba musisz zrobić tour po Polsce i mówić ludziom o tym, że dużo mniej im się należy w życiu - z samego tytułu bycia - niż im się wydaje, a tym bardziej nie czyjeś pieniądze. Kolejny raz wszedłem w wątek pewnego forum gdzie wypowiadają się osoby pracujące w tej samej firmie co ja i znowu dostałem raka. Tym razem to chyba jakiś złośliwy.
Wrzuć im to:


Co prawda do Marcelinki-spierdolinki, ale przekaz dość uniwersalny :D
 
  • Like
Reactions: cRe
Back
Top