Polityka

Mason w przerwie w tlumaczeniu sluchal Kelly Family, gral w jakies stare rts i byl generalnie uprzejmy. Decepcja level hard ;) ;)
 
Jak odzyskac czesc funduszy z 500+?

"Sejm podjął decyzję o podniesieniu poziomu podatku VAT z 8 do 23% na produkty gumowe w tym smoczki. Efektem tego będzie wzrost cen smoczków, butelek na mleko, zabawek itd..."


Swoja droga dziwi mnie fakt, ze jeszcze dzis cohones nie podjelo dyskusji o cyrku w glosowaniu i o odejsciu Morawieckiego z Kukiz15 ;)
 
Jak odzyskac czesc funduszy z 500+?

"Sejm podjął decyzję o podniesieniu poziomu podatku VAT z 8 do 23% na produkty gumowe w tym smoczki. Efektem tego będzie wzrost cen smoczków, butelek na mleko, zabawek itd..."


Swoja droga dziwi mnie fakt, ze jeszcze dzis cohones nie podjelo dyskusji o cyrku w glosowaniu i o odejsciu Morawieckiego z Kukiz15 ;)

 
Jezeli ta wersja jest w pelni zgodna z prawdą, to faktycznie pełen podziw dla Jarka i Macierewicza, ze potrafia wszystko sprzedac, aby "ratowac Polskę". Pytanie jednak, czy jeśli będą ja ratować w oparciu o tak samo "prawdziwe" przesłanki, to czy "ratunek" nie okaże się zgubą? Jedyne co mnie zastanawia, to to, czy Putin rozgrywając to co się stało i tym samym rzucając na siebie cień winy, nie miał na celu doprowadzenie Kaczyńskiego do władzy w celu rozczłonkowania UE, a w szczególności osłabienia więzi Wschodu z Zachodem? Oczywiście po drodze zdarzyło się kilka innych rzeczy, które wpłynęły ostatecznie na wybór PiS-u jak np. kryzys migracyjny czy upokarzająca marginalizacja Polski ws konfliktu na Ukrainie, ale poza wciąż tylko deklarowaną rotacją żołnierzy NATO (i tak niezdolnego do odparcia konwencjonalnego ataku Rosjan w tej części Europy), ten wybór im się bardziej przysługuje niż nie.
 


Zmowa! Zdrada! Wszędzie spiski przeciwko miłościwie panującym. To dlatego nie ma dobrych ustaw, przeszkadzają bandyty :-(
 
Wielki szacun np. dla Staniszkis, że potrafi im dowalić kiedy trzeba, ale niektórzy chyba nie popierają partii, ale wyznanie.
 
Wielki szacun np. dla Staniszkis, że potrafi im dowalić kiedy trzeba, ale niektórzy chyba nie popierają partii, ale wyznanie.
Hell hath no fury like a woman scorned. Staniszkis jest teraz najbardziej antypis ze wszystkich "ekspertów", z tego powodu, że całkowicie odsunięto ją od środowiska. Przez lata wypowiadała się w imieniu PiS i kiedy słusznie doszli do wniosku, że ona nie generuje nowego elektoratu, a wkurwia potencjalny, to ją wywali przed wyborami. I zwrot o 180 stopni. Nie występuje w mediach kontrolowanych przez PiS, ale w Gazowni i WSI24, jako przykład "zawiedzionego wyborcy PiS". Nie ma tu powodu do jakiekolwiek szacunku.
 
Nie znam się na stosunkach między Staniszkis a PiS, ale wiem, że to co mówi teraz, to jest także to co ja zauważam, a więc wydaje mi się autentyczna. Ona przecież jest specjalistka od postkomunizmu i wynaturzeń wynikających z luzowania władzy totalnej w Polsce, więc domyślam się, że patrzy się na powtórną bolszewizację z pewnym przerażeniem. PiS marnuje mandat na eliminacje patologii, a po nich nikt, nawet rozsądny, takiego mandatu może już nie dostać i to jest straszne.
 
Last edited:
Nie znam się na stosunkach między Staniszkis a PiS, ale wiem, że to co mówi teraz, to jest także to co ja zauważam, a więc wydaje mi się autentyczna. Ona przecież jest specjalistka od postkomunizmu i wynaturzeń wynikających z luzowania władzy totalnej w Polsce, więc domyślam się, że patrzy się na powtórną bolszewizację z pewnym przerażeniem. PiS marnuje mandat na eliminacje patologii, a po nich nikt, nawet rozsądny, takiego mandatu może już nie dostać i to jest straszne.
Ona generalnie jest specjalistką od wystąpień w TV. I to taką sobie, dużo mówi, mało z tego wynika. Z różnych rzeczy które PiS robi, dobrze bądź źle, powtórna bolszewizacja nie jest żadną z nich.
 
Hell hath no fury like a woman scorned. Staniszkis jest teraz najbardziej antypis ze wszystkich "ekspertów", z tego powodu, że całkowicie odsunięto ją od środowiska. Przez lata wypowiadała się w imieniu PiS i kiedy słusznie doszli do wniosku, że ona nie generuje nowego elektoratu, a wkurwia potencjalny, to ją wywali przed wyborami. I zwrot o 180 stopni. Nie występuje w mediach kontrolowanych przez PiS, ale w Gazowni i WSI24, jako przykład "zawiedzionego wyborcy PiS". Nie ma tu powodu do jakiekolwiek szacunku.

Nie zgodze sie. Przed wyborami ciagle byla PROPIS i chwile po tez. Szczeknela raz zle na ich temat i dopiero wtedy zostala usunieta od koryta. Jako pierwsza z ich medialnego obozu zobaczyla do czego to wszystko zmierza i jako pierwsza zabrala krytyczny glos w tym temacie i to jest powod do szacunku bo mogla to olac, dalej wychwalac prezesa i miala by miejsce przy korycie.
 
Nie zgodze sie. Przed wyborami ciagle byla PROPIS i chwile po tez. Szczeknela raz zle na ich temat i dopiero wtedy zostala usunieta od koryta.
Ale przed wyborami przestała pokazywać się w mediach, podobnie schowali Macierewicza i Pawłowicz, z tą różnicą, że Staniszkis nie wróciła.
 
Ale przed wyborami przestała pokazywać się w mediach, podobnie schowali Macierewicza i Pawłowicz, z tą różnicą, że Staniszkis nie wróciła.

Ja ją gdzies tam jeszcze widzialem. Przewijala sie mimo wszystko w natloku informacji z kazdej strony. Mozna tez gdybac, ze dostala bana za corke, ktora startowala chyba z Petru :)
 
Ja ją gdzies tam jeszcze widzialem. Przewijala sie mimo wszystko w natloku informacji z kazdej strony. Mozna tez gdybac, ze dostala bana za corke, ktora startowala chyba z Petru :)
Uuuuuuuu, "Tylko Bóg wybacza" - Jarosław Kaczyński
 
Nie nazywałbym Staniszkis oportunistyczną gadająca głową z TV. Swoje wycierpiała za krytyke postkomunizmu w swoich pracach.
 
Back
Top