Polityka

naprawde wierzycie w zamachy w krakowie? moim zdaniem nie ma na to szans
Czemu? Jak dla mnie mocno realne, będą mogli uderzyć w niewiernych, a nasze służby nie ogarną takiego tłumu ludzi.
 
no ale kto mialby przeprowadzic te zamachy? jedynymi, ktorzy przychodza mi na mysl, sa czeczeni. po prostu ciezko mi uwierzyc, ze ktos moglby w Polsce przeprowadzic jakies zamachy, sa inne kraje i inne obchody, gdzie mogliby ujebac taka sama ilosc niewiernych, bo przeciez dla nich wszyscy tacy sa. bardziej prawdopodobnym miejscem uderzenia wedlug mnie sa me w pilce noznej
 
naprawde wierzycie w zamachy w krakowie? moim zdaniem nie ma na to szans
Z Polskich nikt ,muzułmaanie Czejeńscy wolą być przestępcami niz terorystami. Nienawidza nas tak samo jak Dzihadziści ale mają inny cel.
Prędzej jakieś zbłakane owieczki z beneluxu lub niemiec mogłyby zrobić bumm
 
no ale kto mialby przeprowadzic te zamachy? jedynymi, ktorzy przychodza mi na mysl, sa czeczeni. po prostu ciezko mi uwierzyc, ze ktos moglby w Polsce przeprowadzic jakies zamachy, sa inne kraje i inne obchody, gdzie mogliby ujebac taka sama ilosc niewiernych, bo przeciez dla nich wszyscy tacy sa. bardziej prawdopodobnym miejscem uderzenia wedlug mnie sa me w pilce noznej
A co to za problem do Polski przyjechać? ISIS wywiad ma pewnie lepszy niż my, wiedzą, że jesteśmy łatwym celem. A ŚDM to nie są ME gdzie jest każdy poddawany osobistej. Idzie sobie na mszę, bum i ofiary w setkach /tysiącach
 
no ale kto mialby przeprowadzic te zamachy? jedynymi, ktorzy przychodza mi na mysl, sa czeczeni. po prostu ciezko mi uwierzyc, ze ktos moglby w Polsce przeprowadzic jakies zamachy, sa inne kraje i inne obchody, gdzie mogliby ujebac taka sama ilosc niewiernych, bo przeciez dla nich wszyscy tacy sa. bardziej prawdopodobnym miejscem uderzenia wedlug mnie sa me w pilce noznej
Żaden problem przyjechać pod przykrywką pielgrzyma, tym bardziej, że będzie już po ME, więc lepszej okazji nie będą już mieli długo.
 
no ale kto mialby przeprowadzic te zamachy? jedynymi, ktorzy przychodza mi na mysl, sa czeczeni. po prostu ciezko mi uwierzyc, ze ktos moglby w Polsce przeprowadzic jakies zamachy, sa inne kraje i inne obchody, gdzie mogliby ujebac taka sama ilosc niewiernych, bo przeciez dla nich wszyscy tacy sa. bardziej prawdopodobnym miejscem uderzenia wedlug mnie sa me w pilce noznej
Gaara co tam w niemcowni widzisz jakieś ruchy w zwiąku z wczorajszym atakiem.
 
@Gaara, wydaje mi się, że nie stać nas na zajęcie stanowiska "e tam, nie ma na to szans". Jakkolwiek mało prawdopodobne Ci się to nie wydaje to weź pod uwagę, iż masz do czynienia z chorymi łbami.
 
i na pewno nikt nie bedzie zwracal uwagi na arabow, ktorzy przyjechali na swieto chrzescijanskie :D i oczywicie przed wejsciem na stadion we francji beda rewizje, ale rownie dobrze moga sie wysadzac w centrach, gdzie beda tysiace ludzi i moga sie wmieszac w tlum, bo przeciez arabusow tam od zajebania

@TYTUS nie wiem, nie ogladalem wiadomosci, ani nie czytalem gazet od czasu zamachow.

@mnih3.0 oczywiscie, ze wladze musza to miec na uwadze, kazde wladze powinny to miec teraz na uwadze, to tylko moje zdanie
 
i na pewno nikt nie bedzie zwracal uwagi na arabow, ktorzy przyjechali na swieto chrzescijanskie :D i oczywicie przed wejsciem na stadion we francji beda rewizje, ale rownie dobrze moga sie wysadzac w centrach, gdzie beda tysiace ludzi i moga sie wmieszac w tlum, bo przeciez arabusow tam od zajebania

@TYTUS nie wiem, nie ogladalem wiadomosci, ani nie czytalem gazet od czasu zamachow.

@mnih3.0 oczywiscie, ze wladze musza to miec na uwadze, kazde wladze powinny to miec teraz na uwadze, to tylko moje zdanie
Ja tam się trochę obawiam, bo moja rodzina jest bezpośrednio tym zagrożona.
 
Trzeba też wziąć pod uwagę ideologiczny oddźwięk takiego zamachu. Święto chrześcijan, w katolickim kraju, to doskonała okazja, aby pokazać, że mogą i stać ich na wszystko. W mojej opinii zagrożenie jest realne.
 
Last edited:
i na pewno nikt nie bedzie zwracal uwagi na arabow, ktorzy przyjechali na swieto chrzescijanskie :D i oczywicie przed wejsciem na stadion we francji beda rewizje, ale rownie dobrze moga sie wysadzac w centrach, gdzie beda tysiace ludzi i moga sie wmieszac w tlum, bo przeciez arabusow tam od zajebania

@TYTUS nie wiem, nie ogladalem wiadomosci, ani nie czytalem gazet od czasu zamachow.

@mnih3.0 oczywiscie, ze wladze musza to miec na uwadze, kazde wladze powinny to miec teraz na uwadze, to tylko moje zdanie
No wiesz, na potrzeby wtopienia się w tłum mogą sobie delikatnie zarost zgolić :-D
Szczyt NATO raczej niezagrożony, ale o ŚDM się boję.
 
Trzeba też wziąć pod uwagę ideologiczny oddźwięk takiego zamachu. Święto chrześcijan, w katolickim kraju, to doskonała okazja, aby pokazać, że mogą i stać ich wszystko. Zagrożenie jest realne.
Wtedy oni zobaczą na co nas stać będą wypi@rd@lac z kraju co do sztuki winny ... niewinny. wszyscy razem z ukraincami i innymi
 
@mnih3.0 oczywiscie, ze wladze musza to miec na uwadze, kazde wladze powinny to miec teraz na uwadze, to tylko moje zdanie
Znaczy ja mogę Ci napisać moją opinię. Uważam, że to nie jest ten etap, w którym opłaca im się atakować bezpośrednio Kościół. Póki co pozostaną przy instytucjach państwowych/międzynarodowych i miejscach publicznych istotnych miast.

Tylko z miejsca ucinam własne rozważania, gdyż domyślnie opierają się one na dość niestabilnym założeniu. Otóż brzmi to tak, jakby nad wszystkimi terrorystami czuwał jeden mózg operacji (jedna osoba lub rada osób podejmujących decyzje). A tak raczej nie jest. Liczne organizacje, o różnych priorytetach i co najgorsze rywalizacja między nimi o największy rozgłos.
 
Jedyny plus jest taki, że ŚDM przeniesiono w okolice Wieliczki :/ Ja mam nadzieję, że je odwołają. Spodziewam się ataków na Euro.
 
Ja tam się trochę obawiam, bo moja rodzina jest bezpośrednio tym zagrożona.
Każdy jest: jak nie uda się na Błoniach to z chęcią się w którejś galerii rozpierdolą czy na Rynku. Najlpiej brać, zalecany przez Majchrowskiego, urlop na ten czas.
 
Back
Top