Polityka

Kto troszkę zwiedził Belgie ten wie... Koscioły przerobione na knajpy, Kaplice na kible, Wchodzisz na ulice Okien, transy pendzle wszelkiej maści burdex przedzielony scianą z lokalnym komisariatem pod którego dzwiami mudzin pali trawe. Na ulicy/deptaku szczalnia czyli pół parawan i sikanie do rynny w chodniku. 20 metrów dalej budka z kebabem i obok fryturnia. W Capellen mega impreza idziesz jak na basen ciuchy do szafki spiszą cię z dowodu i heja.... trzy piętra Sodomy i Gomory. Prawdziwy obraz Belgi to nie stolica europy tylko Afrykańskie pństwo w środku Europy. Rdzenni zwyrodnialcy pomieszani z napływowymi dzikusami.
 
Kto troszkę zwiedził Belgie ten wie... Koscioły przerobione na knajpy, Kaplice na kible, Wchodzisz na ulice Okien, transy pendzle wszelkiej maści burdex przedzielony scianą z lokalnym komisariatem pod którego dzwiami mudzin pali trawe. Na ulicy/deptaku szczalnia czyli pół parawan i sikanie do rynny w chodniku. 20 metrów dalej budka z kebabem i obok fryturnia. W Capellen mega impreza idziesz jak na basen ciuchy do szafki spiszą cię z dowodu i heja.... trzy piętra Sodomy i Gomory. Prawdziwy obraz Belgi to nie stolica europy tylko Afrykańskie pństwo w środku Europy. Rdzenni zwyrodnialcy pomieszani z napływowymi dzikusami.
Co prawda nigdy nie byłem w Belgii, ale to nie pierwszy komentarz w podobnym tonie, który czytam/słyszę o tym kraju. Karol Młot się w grobie przewraca...
 
Kto troszkę zwiedził Belgie ten wie... Koscioły przerobione na knajpy, Kaplice na kible, Wchodzisz na ulice Okien, transy pendzle wszelkiej maści burdex przedzielony scianą z lokalnym komisariatem pod którego dzwiami mudzin pali trawe. Na ulicy/deptaku szczalnia czyli pół parawan i sikanie do rynny w chodniku. 20 metrów dalej budka z kebabem i obok fryturnia. W Capellen mega impreza idziesz jak na basen ciuchy do szafki spiszą cię z dowodu i heja.... trzy piętra Sodomy i Gomory. Prawdziwy obraz Belgi to nie stolica europy tylko Afrykańskie pństwo w środku Europy. Rdzenni zwyrodnialcy pomieszani z napływowymi dzikusami.
Jezdziles na taxie w Belgii?
 
Bywałem często ale na 3 -4 dni. Byłem w tam w wielu miejscach. Mi się ogólnie podobało tam bedąc tylko jako gość na chwile. Ale miałem troszkę bardziej płochliwego typa ze sobą to był z lekka przestraszony i miał wielkie obrzydzenie do tego państwa. Bardzo specyficzne. Jak jedziesz baną z Polski to widzisz "NRD" o już jest inaczej niż u nas "RFN" rasowe gebelsy ornung, Holandia ładna uporzątkowana gospodarska bach Belgium
 
Kto troszkę zwiedził Belgie ten wie... Koscioły przerobione na knajpy, Kaplice na kible, Wchodzisz na ulice Okien, transy pendzle wszelkiej maści burdex przedzielony scianą z lokalnym komisariatem pod którego dzwiami mudzin pali trawe. Na ulicy/deptaku szczalnia czyli pół parawan i sikanie do rynny w chodniku. 20 metrów dalej budka z kebabem i obok fryturnia. W Capellen mega impreza idziesz jak na basen ciuchy do szafki spiszą cię z dowodu i heja.... trzy piętra Sodomy i Gomory. Prawdziwy obraz Belgi to nie stolica europy tylko Afrykańskie pństwo w środku Europy. Rdzenni zwyrodnialcy pomieszani z napływowymi dzikusami.


Byłem raz służbowo w Gencie i jedyne co mi się rzuciło w oczy, to ilość szmatogłowców przypadających na metr kwadratowy. Wieczorami jak chodziliśmy na kolacje zdawało się wręcz odczuć "spadek temeperatury" i niechętne spojrzenia.

A sami Belgowie wydają się być strasznymi cipami. Jestem ciekaw jak wygląda ich wojsko.
 
Wszelkiej maści przekręty miały tam raj Jako ciekawostka w Belgii do około 2014 roku mozna było dostać odszkodowanie z tytułu kradzieży auta (AC) tracąc przy tym kluczyki i dokumenty. Często emigranci tworzli grupy przestępcze które z tego żyły.
Kupowali auto rozbijali je dostając kasę z AC następnie sprzedawali je uszkodzone najczęście j do wschodniej lub środkowej Europy i po kilku miesiącach zgłaszali włamanie do domu gdzie niby ginęły kluczyki dokumenty i samochód stojacy na parkingu. W tym czasie Handlarzyk (czsem z Polski) naprawiał auto sprzedawał .... a na Komende w Polsce przychodził glejt z Politie Belgium że w danym mieście jest zrejestrowany skradziony u nich pojazd. Auto brała ubezpieczalnia a przestępca miał kasę z AC za szkode + za całe auto + za sprzedaż uszkodzonego.
 
Nie widziałem tego-ale strasznie mnie wkurwił tekst pitery..czy ta pizda prowadziła jakąś firme?
1) "Małe i średnie firmy upadają bo podatki są za niskie" - Posłanka Julia Pitera.
Nobel z ekonomii gwarantowany, całe szczęście duże zagraniczne firmy korzystające w Polsce z ulg podatkowych zdają się nie wpisywać w ten scenariusz, co by to było jakby i one upadły...
2) "Młodzi wyjeżdzają z Polski na emigrację z ciekawości - to dzięki Unii mogą zobaczyć jak żyje się gdzie indziej" - Posłanka Ewa Żmuda -Trzebiatowska
Z ciekawości to sobie mozna na wakacje pojechać, cycka usmażyć czy posłuchać wypowiedzi Pani Ewy, ale na pewno nie wyruszać w obcy kraj i ściągać do siebie rodzinę...
3) "Zarobki w Polsce i na Zachodzie są na bardzo podobnym poziomie. To jest pewna magia: że tam jest inaczej, że tam jest lepiej" - Posłanka Joanna Fabisiak
2 miliony młodych ludzi, zazwyczaj dobrze wykształconych dało się omotać zachodniej propagandzie i wydaje im się, że żyje im się lepiej. Tylko dzięki połączeniu tej okultystycznej magii oraz emigracyjnej ciekawości naszych młodych rodaków, udało się chwilowo uratować zachodnie gospodarki przed falą bankructw małych i średnich przedsiębiorstw, które to muszą borykać się z niskimi podatkami a jednocześnie są zmuszone do konkurowania z prężnymi polskimi firmami działającymi w warunkach zbliżonych zarobków (kosztów pracy) oraz korzystających z wyższych podatków działających na nie stymulująco.
 
"Z przeprowadzonego badania wynika, że z programu może skorzystać co najmniej 38 posłów i 5 senatorów. W samym PiS takie zamiary zadekradowało pięciu posłów. Kolejnych pięciu "się zastanawia".
W PO z dodatku na dzieci skorzysta czterech posłów, a pięciu "się zastanawia". Rafał Trzaskowski (2 dzieci) argumentował, że "nie zostawi tych pieniędzy w rękach PiS". Na 500 złotych co miesiąc jest chętny również Jacek Tomczak (5 dzieci).
Nowoczesna, co prawda głosowała przeciw ustawie PiS, ale aż ośmiu posłów będzie pisać wniosek o pieniądze. Ryszard Petru chce to zrobić "tak dla zasady". Z kolei Paulina Henning-Kloska ma "obowiązek wobec dzieci", by wziąć te pieniądze."
:lol:
 
CeVhUkZWAAApB-J.jpg
 
Back
Top