Polityka

Wiadomo, że dyskusja się zmieni na ogólną walkę lewactwa z prawactwem.
Pewnie tak, natomiast wystarczyłoby zaprosić do studia endokrynologa albo ginekologa, żeby powiedział ze nastolatki łykające tabletki wczesnoporonne po każdej sobotniej nocy zamiast stosowania antykoncepcji to dość debilny pomysł.
 
  • Like
Reactions: mat
Wiadomo, że dyskusja się zmieni na ogólną walkę lewactwa z prawactwem.
Jakie stanowisko będzie miał Wilk? Liberalne czy konserwatywne? I jak w takim wypadku przedstawić stanowisko konserwatywno-liberalne? :D

W temacie Wilka:


Całkiem świeże, natomiast wraz z Przybyłem, więc mogą tam być komórki rakowe.
 
Last edited:
Glosujacy na Sandersa sa slepcami:


Tu inna wersja, pewnie mozna by cos podopisywac:
ForSandersVoters.png


EDIT:
W sumie nie wiem jak w fb odpisac pod tym postem, jak ktos chce to niech przeklei ten obrazek :) Kurde serio, nie mam opcji komenatrza do tego posta na fb #cohonesforever. Ponoc gdzies to jest na reddicie, wklejac jakby co :)
 
Last edited:
Nie lubie tego typu porownan. To ze ktos ginie w wypadku samochodowym walac w drzewo to jego problem i decyzja, mogl jechac ostrozniej. Zdecydowal zaryzykowac i umarl, trudno. Natomiast osoby ginace w zamachach terrorystycznych nie podjely decyzji o podjeciu ryzyka.


Podjęły ryzyko jechania metrem czy latania samolotem ;) teraz to trzeba wliczyć.
Jakoś rozbawiła mnie ta metafora z bagnem. Może niezbyt trafna, ale ten "strach" przed zamachami doprowadzi do ciągłego ograniczania wolności.
 
Podjęły ryzyko jechania metrem czy latania samolotem ;) teraz to trzeba wliczyć.
Jakoś rozbawiła mnie ta metafora z bagnem. Może niezbyt trafna, ale ten "strach" przed zamachami doprowadzi do ciągłego ograniczania wolności.

Strach przed zamachami moze byc pretekstem do ograniczenia wolnosci, ale nie argumentujemy uzywajac chwytow ponizej pasa - porownan do giniecia z bagnach, czy w wypadkach samochodowych.
 
Jakie stanowisko będzie miał Wilk? Liberalne czy konserwatywne? I jak w takim wypadku przedstawić stanowisko konserwatywno-liberalne? :D

W temacie Wilka:


Całkiem świeże, natomiast wraz z Przybyłem, więc mogą tam być komórki rakowe.


Wilk na mikrofonie - przez pierwsze 30 minut ciekawie prawi. Slucham zatem dalej.
 
Strach przed zamachami moze byc pretekstem do ograniczenia wolnosci, ale nie argumentujemy uzywajac chwytow ponizej pasa - porownan do giniecia z bagnach, czy w wypadkach samochodowych.
Przyklady wyglaszane przez zelotow jednej czy drugiej opcji sa zawsze watpilwe. Mnie sie spodobal obrazek :)
 
Tak sie zastanawiam czy Ci nasi konserwatysci sa zamozni. Glosno (dr Przybyl) mowi, ze powinno sie nie-posesjonatom odebrac prawa wyborcze. Ideologicznie cenzus majatkowy jest uzasadniony. Jednak jak sie ma ten status majatkowy naszych konserwatystow? Zmiesciliby sie w postulowanym przez siebie cenzusie majatkowym?
 

Janina to przykład tego jak kreować swój wizerunek. W mediach zawsze w kolekcji za która płaci się od kilograma, a prywatnie dwa pałace. Sprawa z uchodźcami na pewno uderzyła ja finansowo bo na pewno mniej ludzi zrzuca się na PAH po zobaczeniu reportażu o tym co osoby które mogły otrzymać pomoc PAH wyrabiają na zachodzie Europy.
 
Back
Top