Polityka

lolek-spalil-w-piecu-teczki-sb_993581481.jpg
 
Cześć Panowie tu Maciarewicz który przestał brać psychotropy. Musze poczytać Wasze dysputy naiwniaczki :wink:
 
Cześć paranoiku:)
Cześć Frajerku.
Przypomnijcie się który mądrala kiedyś ( kilka miesięcy wstecz) napisał w Polityce do nie że jestem tak nawiedzony że wierzę w to że Wałesa jest Bolkiem ???
 
Cześć Frajerku.
Przypomnijcie się który mądrala kiedyś ( kilka miesięcy wstecz) napisał w Polityce do nie że jestem tak nawiedzony że wierzę w to że Wałesa jest Bolkiem ???
Hehe pewnie jakiś Niemiec, albo Żyd :D
 
Brak tej osobie odwagi cywilnej ? Przecież Nie pisze że ma upaść na kolana i powiedzieć że jest frajerem. Tylko przyznać się do błędu.
Ależ ja nie wiem kto tak twierdził, na 100% nie ja :)
 
Cześć Frajerku.
Przypomnijcie się który mądrala kiedyś ( kilka miesięcy wstecz) napisał w Polityce do nie że jestem tak nawiedzony że wierzę w to że Wałesa jest Bolkiem ???
ty ale wiesz, ze popelniles myslozbrodnie?
 
Nikodem Dyzma wykreowany przez UB-SB , nieuk , analfabeta ,jeździ po świecie i daje wykłady jak rozwiązywać wysokiej rangi problemy. Śmiejemy się z Wodzów Koreańskich UnDZonkILi a sami w kraju mamy jescze gorszych hochsztplerów Bolek . Kwach, Komorowski Tusk Kopaczka ......
 
Walesa juz o tym wiedzial jakis czas temu, dlatego odowolal debate w TVP i zjebal za granice
 
Czy tylko ja odczuwam, że polityka historyczna wraca na właściwe tory, a władze w końcu oddają cześć i honor PRAWDZIWYM BOHATEROM?
Cbqcj8UXIAAi4-P.jpg

0004TO6KXXVK8HRD-C116-F4.jpg

065e2a6770864902a33f599a9333fdd2.jpeg

comment_95bKIqhv6vKY7cflY5O9M4lfv3Q1TeHP.jpg
 
Czy tylko ja odczuwam, że polityka historyczna wraca na właściwe tory, a władze w końcu oddają cześć i honor PRAWDZIWYM BOHATEROM?
Cbqcj8UXIAAi4-P.jpg

0004TO6KXXVK8HRD-C116-F4.jpg

065e2a6770864902a33f599a9333fdd2.jpeg

comment_95bKIqhv6vKY7cflY5O9M4lfv3Q1TeHP.jpg
Znowu ordery cos znacza. Po okresie bronkowego wreczania orderow ulubionym paniom z warzywniaka, ordery staly sie czyms jak odznaka dzielnego pacjenta u dentysty.
 
Oczywiście, że wraca i patrząc na okoliczności w świecie "moda" na patriotyzm i prawicę czy to obyczajową czy gospodarczą będzie rosła, co mnie bardzo cieszy.
 
Back
Top