Polityka

@Jakub Bijan dzieki za wrzutki, znajde czas to ogladne/poczytam. Co do wykladu o FreeState to kolesia ledwo da sie zniesc, chaos, zla gramatyka, dykcja, pierdoly gada czasem, powtarza sie, no ale temat ciekawy to sie przemecze (dotarlem do 16m bodajze).

MH17 oficjalny komunikat JIT pod kierownictwem prokuratury holenderskiej:
https://www.om.nl/actueel/nieuwsberichten/@93224/new-update-criminal/

A i bellingcat cos dorzuci niedlugo:


PS. Serio nikogo nie obchodzi model prywatyzacyjny z lat 90tych?
 
Autorytet przemówił.
Cbla51qUYAAoeGG.jpg:large
 
Oo. Tym razem Jacek Bartosiak daje raka:) Porównanie łapówkarstwa w XIX w. USA do Ataturka. KO. I jeszcze sugerowanie, że dzięki trustom zbudowano przemysł. Przydałoby się, żeby zmienił Mackindera na Misesa.


E: Słucham drugi raz, rak jak ch.
 
Last edited:
@Jakub Bijan Trustom w sensie umów trustowych (?) w których bogata osoba (settlor) oddaje osobie zwanej Trustee pieniądze do zarządzania które będą należeć do najczęściej rodziny tego bogatego (beneficiaries) Takie zabezpieczenie by syn idiota nie przejebal spadku. Czy chodzi o trust w innym rozumieniu?
 
Trustom w sensie umów trustowych (?) w których bogata osoba (settlor) oddaje osobie zwanej Trustee pieniądze do zarządzania które będą należeć do najczęściej rodziny tego bogatego (beneficiaries) Takie zabezpieczenie by syn idiota nie przejebal spadku. Czy chodzi o trust w innym rozumieniu?
Trust jako forma monopolu (stąd późniejsze ustawy anty-trustowe). Jak można sugerować (a on tam wyraźnie sugeruje), że dzięki monopolom cokolwiek się rozwinęło, LOL. Mówi się, ze gdzie 3 ekonomistów, tam 4 punkty widzenia, ale akurat odnośnie monopoli wszystkie szkoły są zgodne.
 
pamietajcie myslenie o tym, ze Walesa byl agentem to zbrodnia (myslo zbrodnia niczym w 1984)
 
12742821_1123657091007979_3850990552694837823_n.jpg


@Jakub Bijan pomóż wstawić ;)

Rozbraja mnie jak duży poklask zyskuje osoba, która może dla niektórych być autorytetem, gdy tylko użyje inwektyw wobec osób nielubianych przez dane grono. I nie mam tu na myśli nie do końca magistra Bartoszewskiego.

No i oczywiście rzygam już nadużywaniem argumentów ad pesonam w debacie publicznej. Przede wszystkim kole mnie to w oczy w dyskusjach internetowych pomiędzy zwolennikami danych opcji ale także pomiędzy politykami niższego szczebla różnych ugrupowań.
 
Last edited by a moderator:
Back
Top