Polityka

Cenckiewicz to jest encyklopedia jeśli chodzi o PRL. @halibut wspomniał o książce o Wałęsie. Ja polecę jeszcze "Wałęsa. Człowiek z teczki" i świetne "Długie ramię Moskwy".

BTW
 
Cenckiewicz to jest encyklopedia jeśli chodzi o PRL. @halibut wspomniał o książce o Wałęsie. Ja polecę jeszcze "Wałęsa. Człowiek z teczki" i świetne "Długie ramię Moskwy".

BTW

Zrobiłeś mnie w wała. Myślałem, ze o Tomkach chodzi.
Uczę się trollingu od najlepszych :-D
 
Rymanowskiego szanuję i mam nadzieję, że słusznie.
Co tam w tvn24 słychać ? mama madzi czy inne ciekawe tematy ?
 
Rymanowskiego szanuję i mam nadzieję, że słusznie.
Co tam w tvn24 słychać ? mama madzi czy inne ciekawe tematy ?

" Pis znowu stosuje mowe nienawisci. Bezpardonowy atak na bohatera. Czy Walesa poprosi Bruksele o pomoc?
 
@kokaina oglądasz na TVP 1 "tw bolek"?

Nie ogladalem, dopiero wrocilem do domu, ale rozumiem, ze z mojej wypowiedzi dalej wyciagasz to ze ja bronie Bolka?

Zdajesz sobie sprawe, ze PiS w IPNie zadnych zmian nie robil i to nie sa ludzie Antoniego? Tak, tak, Ziobro z Kaminskim na polecenie Jarka podrzucili falszywa oryginalna teczke Bolka.

17.30 na tvp info nagrania z Magdalenki, mozna bedzie zobaczyc jak sie czerwone szuje bawia na koszt obywateli.

Kolejny, ktory nie czyta ze zrozumieniem. Ja nie bronie LW, ani nigdzie nie napisalem, ze te dokumenty sa spreparowane, tylko ze nowa wladza moze to podwazyc za pare lat jezeli bedzie takie miala polityczne widzimisie, czyli iim politycznie bedzie zalezalo zeby oczyscic Bolka.

I nigdzie nie napislem, ze PiS cokolwiek w tej srpawie mataczyl. Skad to w ogole wyczytales z moich wypowiedzi? :D
 
Cenckiewicz miał jakąś debatę z Lisem dziś ? gdzie ? kiedy ?

Odpalilem tvn24 - szkło kontaktowe - telefony widzów są niezłe, taka sama psychoza jak w radiu maryja. Oni nie widzą, że są tak samo antyPISowscy jak słuchacze RM są antyPOwscy. Jednym wmówiono, ze są prawdziwym Polakami, a drugim że są inteligencja.
 
Last edited:

Bardzo ciekawa inicjatywa. W temacie oddolnych inicjatyw jesteśmy 100 lat za USA. Ciekawe, co z tego wyniknie i czy zdążą, zanim czarny komunista zniszczy ten kraj.

E: choć u nas środowisko wolnościowe wyraźnie rusza do przodu z takimi tematami i pojawia się sporo fajnych rzeczy (np. darmowy podręcznik dla dzieci od Instytutu Misesa, lekcje ekonomii dla młodzieży, kluby ASE etc.). Oczywiście nadal to nisza nisz z małym budżetem i zasięgiem, ale krok po kroku.
 
Tak się zastanawiam skąd się tam wzięła ta Menora? Chyba specjalnie dla A Aaa Aaadasia postawili.
 
CbgimC7WAAQhu0h.jpg:large
 
Wchodzę sobie czasem na GóWno dla beki. I tam dzisiaj jest jakiś artykuł z mądrościami Wołka, który wypowiedział w jakiejś audycji te słowa...
Koncept izolacji Polski jest dla niego zbawienny - ocenił Wołek. - Nikt nie będzie wtrącał się w nasze sprawy, nikt nie będzie nam dyktował - mówił. [...] Kaczyński zmierza do izolacji Polski, oczywiście po wyciągnięciu pieniędzy ile się da z tej okropnej Unii - dodał.
Czy ja jestem jakiś jebnięty, czy Wołek naśmiewa się z rzeczy, które wydają się być tak oczywiste, że aż oczy szczypią? Co to murzyńskie lewactwo ma we łbie to masakra. Oni są po po prostu stworzeni do zapierdalania pod czyimś batem, inaczej żyć nie potrafią.
 
Back
Top