Polityka

eat-popcorn-3D_zps8afb900e.gif
 
Jak sądzicie, kto stoi za wczorajszym zamachem w Turcji? ISIS, Kurdowie, Rosjanie, czy może Turcja?
 
Raczej nie może to jebnąć bo nie opłaca się zarżnąć owcy, którą można regularnie strzyc i czerpać z tego stałe profity.
Kiedyś musi jebnąć, no chyba w nieskończoność nie będzie to rosło:)
 
No to Czesiu miał niezłą polisę skitraną w domowych pieleszach. Nic dziwnego, że dożył spokojnej starości zamiast zawisnąć na pierwszym lepszym drzewie tuż po "upadku komunizmu" w Polsce.

Cała sprawa i tak niewiele zmieni w kwestii Wałęsy i "25 lat wolności". Leszek dalej będzie żył legendą noblisty i "obalacza" komunizmu, bo większość Polaków to pierdolone rurkowce z dna Rowu Mariańskiego. Rządzący mogą srać ludziom w twarz, a większość i tak będzie przekonana, że to tęczowy deszcz pada. Polska nadal nie wybudziła się z pierdolonego matrixa, w który zapadła po '45...
 
Uważasz, że to co IPN przed chwilą podało, to nieprawda? W sensie, że Bolcio nie współpracował z UB?

Napisalem w pierwszym dzisiejszym poscie co uwazam. Kompletnie nie rozumiesz o co mi chodzi, a mi sie nie chce tlumaczyc.
 
do kazdej informacji podchodze z totalna rezerwa majac na uwadze to ze ktos chce zebym myslal tak a nie innaczej
Tak napisałeś, uważasz, że te dokumenty są sfałszowane i cała ta medialna burza jest rozpętana nad fałszywkami?
 
Tak napisałeś, uważasz, że te dokumenty są sfałszowane i cała ta medialna burza jest rozpętana nad fałszywkami?

Napisalem, ze przyjdzie nowa wladza i bedzie zaprzeczala temu co wyszlo dzis na swiatlo dziennie. I taka zabawa w kotka i myszke bedzie trwala w kolko w zalenosci, ktora partia bedzie przewodzila.
 
Napisalem, ze przyjdzie nowa wladza i bedzie zaprzeczala temu co wyszlo dzis na swiatlo dziennie. I taka zabawa w kotka i myszke bedzie trwala w kolko w zalenosci, ktora partia bedzie przewodzila.
I co w związku z tym? Zmieni to coś w tej sprawie? Nawet jeśli zaczną odwracać kota do góry ogonem? Nagle Bolek okaże się kryształowy? Okaże się, że nie donosił? Podważą całe ustalenia IPNu w tej sprawie, odkręcą aferę?

@Orest
igrzyska kuhwa!

Akurat dobieranie się do dupy PO to jest jedyna pozytywna rzecz, która nadeszła wraz z rządem PiSu.
 
  • Like
Reactions: mat
I co w związku z tym? Zmieni to coś w tej sprawie? Nawet jeśli zaczną odwracać kota do góry ogonem? Nagle Bolek okaże się kryształowy? Okaże się, że nie donosił? Podważą całe ustalenia IPNu w tej sprawie, odkręcą aferę?

Oczywiscie, ze jest taka mozliwosc. Historia zna ciekawsze przypadki. LW pojdzie na dniach do sadu. Rozprawa bedzie trwala xx lat. Jezeli przyjdzie ktos i powie "dokumnety byly sfalszowane" to beda gowno warte. Po czym sad oczysci LW. Wiadomo, ze to wszystkie teoria, ale patrzac jak nam czyli opini publiczonej podrzucane sa tylko strzepy informacji na jakis temat, ktora ma budowac dany przesad to juz mnie nic nie zdziwi.
 
Oczywiscie, ze jest taka mozliwosc. Historia zna ciekawsze przypadki. LW pojdzie na dniach do sadu. Rozprawa bedzie trwala xx lat. Jezeli przyjdzie ktos i powie "dokumnety byly sfalszowane" to beda gowno warte. Po czym sad oczysci LW. Wiadomo, ze to wszystkie teoria, ale patrzac jak nam czyli opini publiczonej podrzucane sa tylko strzepy informacji na jakis temat, ktora ma budowac dany przesad to juz mnie nic nie zdziwi.
Zdajesz sobie sprawe, ze PiS w IPNie zadnych zmian nie robil i to nie sa ludzie Antoniego? Tak, tak, Ziobro z Kaminskim na polecenie Jarka podrzucili falszywa oryginalna teczke Bolka.

17.30 na tvp info nagrania z Magdalenki, mozna bedzie zobaczyc jak sie czerwone szuje bawia na koszt obywateli.
 
Oczywiscie, ze jest taka mozliwosc. Historia zna ciekawsze przypadki. LW pojdzie na dniach do sadu. Rozprawa bedzie trwala xx lat. Jezeli przyjdzie ktos i powie "dokumnety byly sfalszowane" to beda gowno warte. Po czym sad oczysci LW. Wiadomo, ze to wszystkie teoria, ale patrzac jak nam czyli opini publiczonej podrzucane sa tylko strzepy informacji na jakis temat, ktora ma budowac dany przesad to juz mnie nic nie zdziwi.
Nie pójdzie do sądu. Zakład? To jest stary myk :). Nie pójdzie, bo wie, że donosił i sprawę by przegrał, bo dokumenty są zapewne oryginalne (jeżeli archiwiści z IPNu tak twierdzą, to nie wiem kto by je miał obalić), ale wystarczy, że powie, że pójdzie się sądzić i już po części się oczyszcza, bo w świadomości społeczeństwa wygląda jakoby miał rację, bo straszy sądem.
 
Dzisiaj z przyjemnością posłucham, bo i tematy ciekawe.

Hołdys mnie zablokował na Twitterze, mimo ze nic u niego nie pisałem :( @mat01 jak to możliwe?
 
Last edited:
łoooo! czemu akurat teraz? jakieś nowe przepisy? Będzie tego więcej?
Fortuna ich pozwała, wyrok dostali w 2015 już, ale dopiero teraz się zastosowali. Trudno powiedzieć dlaczego dopiero teraz. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że... kur, wszystko jest najgorsze.
 
Przychodzi facet z małym synkiem do wypożyczalni filmów.
- Dzień dobry, szukam jakiejś bajki dla tego małego szkraba. Może pan coś polecić?
- Hmm... może ,,Shrek"?
- To już oglądał.
- ,,Epoka lodowcowa"?
- Wszystkie części widział w kinie. A jeszcze jakieś inne bajeczki?
- No to może: ,,Wałęsa - człowiek z nadziei"!
Nagle wtrąca się synek.
- Pjosię pana, ja mam juź 5 lat. W TAKIE bajki to juź nawet JA nie wiezię...
 
  • Like
Reactions: mat
Back
Top