Polityka



Bankowo śmiali się z grubaski w szkole, więc później założyła fundację HejtStop żeby się mścić.

Jebana....jakby spotkała się w klatce z Pudzianem, to wcale bym nie był taki pewny czy na niego stawiać. Kawał baby.
 

Dzięki Bogu decyzje należą do młodego pokolenia, a nie starych homoseksualistów. Raczej bym na młode pokolenie nie psioczył, bo to młode pokolenie jednym machnięciem ręki może odebrać mu np. emeryturę.
Nie rozumiem takiej krótkowzroczności, obrażać swojego przyszłego chlebodawcę, dla chwilowej sławy.
 
I dlatego w Niemczech jest co jest. W Polsce też sie zacznie to pojawiać wraz z zasislkami
z tym sie zgadzam, brudasy robia po 5-10 dzieci, cyganie tez i zyja za ten hajs, bmw i mercedesy kupuja.. a dzieciaki laza brudne i dostaja najtansze przetworzone zarcie
 
Przypominam prawilnie, że na TVP Historia za sekundę zaczyna się program o WSI.
 
@defthomas co krzycza Francuzy?
rasisci co tu duzo gadac


co kurna? nic z tego nie rozumiem
jednak jak Ali zniszcza to czuje zamieszki, sam zamowilem tam setki przedmiotow
http://www.lekkopolitycznie.pl/2016/02/pis-opodatkuje-aliexpress-40-zl-od-przesylki.html


Osobiście mam wyjebane na aliexpress, bo nie chce mi się bawić w kupowanie podróbek i tandety za grosze.
Sprawdza się jednak to co pisaliśmy dawno i mówił JKM. PiS chcąc spełnił swoje obietnice wyborcze, które diametralnie przekraczają możliwości budżetu, sprawi, że zostaniemy zarżnięci przez nowe podatki. Innymi słowy, rozda część pieniędzy, które wcześniej zabierze. Docelowo będzie podatek bankowy, podatek handlowy, kolejny podatek paliwowy, podatek alkoholowy. Co jeszcze przyjdzie do głowy tym idiotom? Chyba nawet Marks i Engels nie mieli tak daleko posuniętej wyobraźni.
 
Czytałem to dzisiaj, żeby nie obrazić ex prezydenta to powiem łagodnie, jest nie do końca sprawny umysłowo.

Mój ojciec brał udział w tych strajkach wtedy, był tam do samego końca mimo że sporo ludzi albo się wykruszyło albo ich SB wyciągnęli jeden po drugim, opowiadał mi sporo o tych czasach i lech generalnie niech spierdala z tym tekstem że sam to obalił. Co za pała
 
Mój ojciec brał udział w tych strajkach wtedy, był tam do samego końca mimo że sporo ludzi albo się wykruszyło albo ich SB wyciągnęli jeden po drugim, opowiadał mi sporo o tych czasach i lech generalnie niech spierdala z tym tekstem że sam to obalił. Co za pała

http://pikio.pl/protestowali-pod-palacem-nagle-prezydent-zaprosil-ich-do-siebie/

To jakaś tam różnica jest ;)
Ciekawe czy arszenik do herbaty został dodany :crazy: (żart, ABW i prokuraturo, proszę nie przychodźcie. Albo chociaż zadzwońcie do drzwi, nie wyłamujcie, nie chce żeby mi z kaucji potrącili)
 
Generalnie Lech Wałęsa to żywy przykład chłodzącej megalomanii. Najczystsza definicja jaką sobie można wyobrazić.
 
Generalnie Lech Wałęsa to żywy przykład chłodzącej megalomanii. Najczystsza definicja jaką sobie można wyobrazić.


Do tego to kurwa zdradziecka na uslugach komunistow. Nie dzieki niemu a POMIMO jego szkodliwej dzialalnosci troche te komune udalo obalic.
 
http://pl.blastingnews.com/felietony/2016/02/czy-to-juz-koniec-zakupow-na-aliexpress-00767585.html
kurwa czyli koniec z amazonem,aliespress?
@MuraS czy jest jakas szansa że to jakoś obejdą? Bo jak nie to nie widzę tego żeby trzymali się naszego rynku..
Dla mnie dniem właściwym dla stwierdzenia sprzedaży jest dzień wystawienia dokumentu potwierdzającego sprzedaż, czytaj paragonu bądź faktury. Sklepy internetowe nie będą tego robiły w sobotę i niedzielę. I problem rozwiązany nie ma sprzedaży w weekendy. Co do Ali to ściąganie chińskiej tandety użytkowej średnio mnie interesuje, natomiast kiedyś sprawdzałem jednorazowe gadżety marketingowe i wszystko Chińczycy oznaczyli jako niepodlegająca ocleniu próbka marketingowa. Generalnie skarbówa ani urząd celny nie mają opcji, żeby sprawdzić czy to co kupiłeś zostało zrobione przez dużą fabrykę czy rodzinną manufakturę.
 
W taki sposób narazili się nawet średniozamożnym rodzinom, kupującym dzieciom klocki na święta. Czekam na kolejne wspaniałe posunięcia.
 
E tam. Zapomnicie o tym tak jak zapomnieliscie o wieku emerytalnym, vacie podniesionym na 3 lata czy hajsie z ofe.
 
E tam. Zapomnicie o tym tak jak zapomnieliscie o wieku emerytalnym, vacie podniesionym na 3 lata czy hajsie z ofe.
Kibice "dobrej zmiany", prosiłbym abyście skończyli wszędzie, gdzie się tylko da, tłumaczyć poronione pomysły PiS-u, chujowymi rządami Platformy, bo mnie szlag trafia jak tego słucham. Jakby te pieniądze zdzierane ze wszystkiego z czego się da, służyły rzeczom sensownie przemyślanym, a zmiany w prawie miały charakter proobywatelski, to bym nic nie mówił, ale ten rząd wykrzywia karykaturalnie wszystko co tylko można zrobić dobrze. Gdyby nie to, że zalezy mi na zmianach w MON, to już dawno moja cierpliwość by się skończyła, a rządzą ile? 3 miesiące? Ogolnie z natury jestem na prawdę cierpliwym człowiekiem, więc podziwiam ich "zdolności".
 
Jak dzięki temu przestaną robić Janusze interesy na Allegro to jestem za. Czasem coś kupię na Ali, ale nie są to drony za 5tys. tylko jakieś mniejsze rzeczy do 100zł, które łatwiej będzie opodatkować niż nałożyć te 40zł. Mieszkam w terenie WER Zabrze, więc i tak jak zamówiłem raz tel, to nałożyli mi 123zł Vatu, a tak jak chińczyk nic nie wpisze byłoby 40zł. Zmiana na plus? Ustawa pewnie dotyczy tylko towarów spoza UE(widzę, że zaznaczają chiński, amerykański), więc na mnie i tak za wiele nie zarobią.

#noPIS#noPO#noStareUkłady
 
Kibice "dobrej zmiany", prosiłbym abyście skończyli wszędzie, gdzie się tylko da, tłumaczyć poronione pomysły PiS-u, chujowymi rządami Platformy, bo mnie szlag trafia jak tego słucham. Jakby te pieniądze zdzierane ze wszystkiego z czego się da, służyły rzeczom sensownie przemyślanym, a zmiany w prawie miały charakter proobywatelski, to bym nic nie mówił, ale ten rząd wykrzywia karykaturalnie wszystko co tylko można zrobić dobrze. Gdyby nie to, że zalezy mi na zmianach w MON, to już dawno moja cierpliwość by się skończyła, a rządzą ile? 3 miesiące? Ogolnie z natury jestem na prawdę cierpliwym człowiekiem, więc podziwiam ich "zdolności".
Najlepsze, ze jeszcze nic nie zrobili przez te 3 miesiace a krytyka jest jakby doprowadzili kraj do ruiny :D
Ja tam poczekam na efekty z krytyka.
 
troche tego nie czaje. Czyz to rownoczesnie nie oznacza ze polskie banki (nie posiadajace niedochodowych oddzialow w DE ktore trzeba utrzymywac zyskiem z innego kraju) moglyby by zejsc z marzy ale sa zbyt chciwe?
Jak pisałem kilkanaście stron prędzej Polbank odpowiadał za ponad 50 procent zysku greckiej grupy kapitałowej EFG, a stanowił kilkanaście procent sumy bilansowej. Pekao sa po przejęciu przez Unicredit odpowiadało też za ponad połowę zysku całej grupy. Rentowność banków w Polsce jest najwyższa w Eurokołchozie. Poza tym nikt nie utrzymuje nierentowych oddziałów w DE. Polscy depozytariusze Deutsche Banku finansują działania niemieckich firm w Polsce.
 
Back
Top