Polityka

hidżra to chyba ucieczka Mahometa, a nie termin na rozpieprzanie państw od środka i przejęcie w nim kontroli :D
Za wiki. Z arab. hidżra(t); هِجْرَة – wywędrowanie, zerwanie stosunków, ucieczka – inaczej hegira) – "Wielka Emigracja". W węższym terminie to oczywiście to, o czym mówisz. W szerszym to, o czym mówię ja.
 
Naprawdę, istnieją inne metody na stymulacje prokreacji i przyrostu naturalnego. Jestem za polityka prorodzinna, ale nie w tym kształcie... Śmiechu warte.
Jedyną skuteczną metodą wzrostu dzietności w obecnej sytuacji jest wzbogacenie się społeczeństwa do takiego poziomu w której przeciętnie zarabiająca osoba jest w stanie zapewnić utrzymanie na poziomie rodzinie 2 +x dzieci.
 
  • Like
Reactions: JB_
100 euro w Polsce jest więcej warte niż w Niemczech.
Ale za 100 euro od 2 dzieciaka ciapaty nie wyżyje w Polsce. Nawet biorąc pod uwagę, że ma więcej niż 2 dzieci. Poza tym 90 procent uchodźców to młodzi kawalerowie. W Austrii protestowali bo mieli 1000 euro na dorosłą osobę. 100 euro na rodzinę - nie.
 
Ale Janusz 500 weźmie, bo ciężko nie brać:)) Pszemek też dwójką nie pogardzi.
12688098_901019986680748_5229064718384851390_n.jpg
 
Ten pan chyba tu jeszcze nie gościł, zupełnie nie wiem czemu, bo znam i cenię. Chyba najbardziej łebski wykładowca związany ze sceną wolnościową, absolwent Cambridge, wykładowca Uniwersytetu Londyńskiego itp. itd. Najnowsza prelekcja dot. monopoli. Tęgi kuc, mimo że prawie łysy:))
 
Back
Top