Polityka

Patrzę na ponad 60% głosów oddanych na PO i PiS i przecieram oczy ze zdumienia...
 
Hasz, ja również.


Zapijam smutki wraz z żoną miodem pitnym - zdrowie.
 
Adamek nie wchodzi, jak i cała SP co mnie bardzo cieszy, ludzie nie są jednak tak obląkani, jak to czym p. Adamek miał się zajmować w PE
 
PO i PiS dalej z ogromną przewagą pomimo tego, że za ich rządów Polska poniosła wiele porażek.







Na Ukrainie Kliczko i Pereszenko pewnie wygrali co było do przewidzenia.
 
Gratulacje Panowie, ładny wynik dla KNP i RN nie najgorzej. Prawica rośnie, oby do sejmu ponad 10% było.
Cieszy wynik lewaków, który równa się 0 posłów od Palikota i 5 od SLD. Wiadomo, że Sojusz ma swój twardy elektorat rzędu tych procentów, jednak na TR nikt nie głosował, co rodzi nadzieję w ten Naród.
Jedyne co martwi to frekwencja - 22,5% ? Lekko licząc co piąty Polak poszedł do wyborów, bardzo słaby wynik, widocznie ludziom nie zależy na losie kraju (swoją drogą tu upatruję uzyskanie 60% przez PoPis).
 
Ale to są chyba tylko teoretyczne dane. Przecież pełne wyniki po 23:00 więc równie dobrze może być 10 % na KNP. Poczekajmy.
 
lPatrzę na ponad 60% głosów oddanych na PO i PiS i przecieram oczy ze zdumienia...


Przy takiej frekwencji to oni uzyskali razem z 4,5 mln głosów na 30 mln możliwych. Głos narodu taaaa.
 
Dokladnie tak. To jest glos narodu, bo reszta narodu ma widac wyjebane. A jak ktos bedzie narzekal, a na glosowanie nie poszedl to powiniec dostac po ryju.
 
Ja dzisiaj spacerek i zgodnie z ulotką gdzie głosować (dostarczoną do domu przez urząd miejski) udaję się do lokalu (zmienili mi ogólnie miejsce). Na miejscu pani mnie informuję, że pomyłka i mam się udać tam gdzie poprzednio głosowałem. No nic lecim. Zachodzę i tam śpiewka, że mam iść tam gdzie byłem:-) powiedziałem jej że ma się całować w nos:-) ogólnie czuję że będzie z tego jakaś aferka, nie omieszkałem zadzwonić do cymbałów z um i powiadomić pismaka. W skali dzielni sporo ludzi podobnie porobionych.
 
Ja nie znam europlanów, poglądów poszczególnych partii więc postanowiłem zrobić test który ma mi powiedzieć która partia jest mi najbliższa jeżeli chodzi o to co ma zamiar zrobić w parlamencie europejskim. Wynik wyglądał tak że na 1 miejscu Twój Ruch, na 2 Nowa Prawica, a na 3 Ruch Narodowy czy jak to tam się nazywa. Zdziwiłem się bo zazwyczaj ciężko mi wytrzymać do końca wypowiedzi przedstawicieli tych partii jak oglądam tv czy czasem słucham radia. Trochę mnie to zbiło z tropu i nie poszedłem zagłosować więc możecie sobie na mnie żale powyrzucać :p
 
cRe jeżelibyś miał głosować na twó ruch to zostająć w domu bardzo dobrze zrobiłeś :) Piona
 
cRe wyszedł Ci Twój Ruch i Ruch Narodowy. To jest niemal niemożliwe w rzeczywistości. Jakiś podejrzany ten test chyba był.
 
Ma/zna ktoś wyniki z innych krajów? Np. Anglii, jak tam Nigelowi poszło?


http://niezalezna.pl/55666-bedzie-juz-inna-unia-europejska-wysokie-zwyciestwa-eurosceptykow-w-europie
 
Uwielbiam słyszeć już chyba 5 raz, z ust Ziobry, Cymańskiego czy Kowala że ich partie stanęły do boju, nie majac finansowego zaplecza i nie biorąc finansowania. A NP to co? Brała jakąś kase? Kompromitują się tylko takimi stwierdzeniami i szkoda, ze takie rozdrobnienie na tej prawej stronie podkradło Korwinowi cenne głosy.



//Dzięki Panie Tomku.
 
W Holandii i UK głosowali już w czwartek. Wyniki z Uk poznamy dzisiaj, w Holandii 3 miejsce zajeła antyislamska, eurosceptyczna Partia Wolności Geerta Wildersa.
 
@Maryjan Napisałeś do Kuriera Lubelskiego? Jeżeli to Ty to Kaczka zna miasto, ulicę, Twoje imię oraz dysponuje zdjęciem. Spodziewaj się spamu od Egziego. Swoją drogą modne są zdjęcia z lustra łazienkowego, Ty masz odbicie z drzwi komisji wyborczej. Wyższy level!
 
Wipler na twitterze: Umarł generał, niech żyje Król. Wszystko fajnie tylko, że Janusz to krul, a nie król :-)
 
Back
Top