Polityka

Nie mogę słuchać tych dwóch, niezbyt rozwiniętych intelektualnie kobiet. Dotrwałem do połowy, Wipler robił co mógł, ale w takim towarzystwie mógł niewiele. Bosak jak na razie najlepiej wypadł ze "Stokrotką", ale też okoliczności były inne i nie musiał tłumaczyć idiotyzmów Korwina.



Swoją drogą, gdyby ludzie mieli choć odrobinę oleju w głowach, to po akcji śp. Kaczyńskiego, Olejnikowa mogłaby najwyżej iść do lasu na grzyby, a nie program w TV prowadzić. I nie mówię o jakichś protestach - po prostu nikt normalny nie powinien traktować poważnie TW w roli dziennikarza i oglądać jego programów.



Niemniej ostatni tydzień ataku na JKM robi swoje. Jakiś czas temu przekonałem rodziców, którzy od pewnego czasu zniechęceni do wyborów nie chodzą, żeby oddali głos wedle mojej rady - na KNP. Już wiem, że nic z tego nie będzie, bo "Korwin jest jeszcze gorszy od nich wszystkich". Oczywiście wiedzę czerpią wyłącznie z TV. Także jeśli Nowa Prawica zdobędzie ponad 5% - czego życzę i im, i Polsce - to przy obecnej propagandzie będzie można śmiało liczyć podwójnie... ale im bliżej wyborów, tym mój optymizm w tej kwestii opada.
 
Hehe, dzięki. Wczoraj wysłałem przedwyborczy felieton na proKap - ma się ukazać w okolicach weekendu;))
 
A mi się udało przekonać najbliższą rodzinne do głosowania na KNP. I medialna nagonka na nich nie działa. Także 25 w muszce na wybory! :-)
 
Marzenie ściętej głowy - oby zamkneli dzisiaj Korwina w domu i wysłali kogoś rozsądnego na debatę.
 
Probowalem namowic mame (ktora jest przedsiebiorca) by zaglosowala na Korwina i... "nie bo powiedzial, ze kobiety chca by je gwalcic" ... nagonka skuteczna, niepowinien przyjmowac zaproszenia do programu Olejnik...
 
e4a6a6b9878a3d88fb93f213e27ea4c1_original.jpg
 
Obronil sie Wipler dobrze


No, nie wiem. Nie odpowiadał na pytania, a cała rozmowa wyglądała mniej więcej tak: one jedno, on drugie i na zmianę. Nie widzę sensu w występach w TVN, elektoratu tam nie zyskają.



PS. Fakt faktem, że pytaniem o kompetencje naprostował Kazię. Właściwie to jeszcze lepsza była jej odpowiedź.



PS. 2 Są, są, ale smród po słowach JKM pozostał.
 
Wczoraj oglądałem Wiadomosci i znowu na Korwina nadawali, jakieś słowa wyrwane z kontekstu, o gwałcie etc. Widać kogo się boi władza, tylko na niego nadają te "telewizyjne kur*iszony".
 
Wiplera ze Stokrotką i Szczuką ogarnąłem do połowy może. Ja już nie mam siły na TVNy, TVP, Polsaty... Wyrwą jakieś zdanie z kontekstu i wydziwiają... Olejnik to ja nie wiem co ona jeszcze w mainstremowych mediach robi... :-) Szczuka, klasa sama w sobie...
 
Teraz Dziambor w polsat news w tak czy nie. Podoba mi sie jego postawa. W niedziele moj glos wedruje na niego.
 
Dziambor, Wilk i Bosak w jednym ugrupowaniu. Dobry Team by był. W UK niby Farage zbiera masę głosów. #sondaże
 
Nie jestem obiektywny ale Dziambor o wiele lepiej wypadl od Zalewskiego, ktory sie chyba zagotowal pod koniec. Dobrze zmienil temat z Korwina na gospodarke i tam wypunktowal PO'wca.
 
No i na spokojnie Panowie, w niedziele idziemy zrobić swoje, tak żeby za jakiś czas nie oglądać już takich zakłamanych ryjów jak pan Zalewski.
 
Byłem rozdarty ale myśle że ostatecznie zagłosuje na Korwina choćby i po to by zobaczyć miny tych establiszmentowych pajaców
 
Mnie nie zachwycił. O emeryturach mógł zwyczajnie powiedzieć, że niestety - przez, m.in. PO - będą musieli wprowadzić podatek celowy, przeznaczony na wypłacanie obecnych (i wynikających z nabytych praw) emerytur, który byłby na początku równy wartości jaką na ten cel zabiera dziś ZUS, jednak z kolejnymi latami byłby coraz mniejszy. Wytrąciłby tym samym oręż z ręki Zalewskiemu, który potem, w wyniku nieprecyzyjnego wyrażenia Dziambora, plótł dyrdymały i bredził o życiu za 300 zł na dwóch.



Występ O.K., ale bez zachwytu. Gozdyra cytatem z Gwiazdowskiego zrobiła pointę.
 
Tyle tych debat teraz, każda po 20-30 minut. Jak to wszystko ogarnąć. Przydałby się jakiś HL z najlepszych wypowiedzi i ripost. Na wybory oczywiście idę i nawet wiem na kogo będę głosował:)!
 
TNS stosuje zagrywkę CBOS... aby udupić małe partie w badaniu uwzględaniają 23% niezdecydowanych...
i taka Nowa Prawica zamiast 5% czy 6% ma 4%.
Myślę że zarówno RN jak i Nowa Prawica będą miały całkowicie inny wynik niż w sondażach.
 
http://natemat.pl/103279,oskarzony-o-najwieksza-afere-gpw-biznesmen-sekretarzem-generalnym-kongresu-nowej-prawicy-to-on-sponsoruje-korwin-mikkego
 
Back
Top