Polityka

czyści wszystko jak leci, każde jedno najmniejsze stanowisko, jak najszybciej, jak najsprawniej.
robi dokladnie to co zrobila platforma gdy doszla do wladzy. Najsmieszniejsze jest teraz te ich skamlenie w mediach, himalaje hipokryzji. PO bylo w o tyle lepszej sytuacji, ze usluzne im media po prostu tego nie naglasnialy a wrecz ukrywaly niektore ich posuniecia, odwracajac od nich uwage jakimis nieistotnymi bzdetami.
 
Słuchając dzisiejszych wiadomości na TVP i Polsacie dochodzę do wniosku, ze Kaczor wyciągnął wnioski z poprzednich lat i czyści wszystko jak leci, każde jedno najmniejsze stanowisko, jak najszybciej, jak najsprawniej. Cieszę się, niech dorżną PO i PSL do końca.
Wydaje mi się, że wszystko co złe PRowo (pozdro Franek) chcą zrobić jak najszybciej i potem spokojnie rządzić. zostało chyba jeszcze tvp. Swoją drogą czekam z niecierpliwością aż Janek B. zacznie sypać :dance:
 
Ooo a to jak Janka dojechali to poezja:D wincyj, jechać z nimi jechać.
 
Sprawa Burego pokazała jakich mamy sędziów.
Kamiński - od razu awans.
Wczesniejszy sędzia celebryta od tekstów o "stalinowskich metodach" - awans.

Bury? Dostawał w łapę za załątwianie dla znajomych nomicnajci sędziowskich. A takie kolejne pokolejnie sędziów w kieszeniach bandyckich mamy.
 
Ale ból dupy wyborczej w tvp info o odwołanie szefów służb buhahahahaha ale się tym karmię. Proszę więcej.
 
Słuchając dzisiejszych wiadomości na TVP i Polsacie dochodzę do wniosku, ze Kaczor wyciągnął wnioski z poprzednich lat i czyści wszystko jak leci, każde jedno najmniejsze stanowisko, jak najszybciej, jak najsprawniej. Cieszę się, niech dorżną PO i PSL do końca.


Wiesz co jest najlpiękniejsze?
Przed odwołaniem prezesów spółek skarbu państwa planują wprowadzić 65% podatek dla odpraw ze spółek państwowych. Genialny ruch! POwskie mendy sie wkurwia bo nie dostana swoich milionów(prezes po 4 miesiacach pracy dostalby odprawe warta kilku lat jego pracy), a PIS prowo wyjdzie genialnie.
Pięknie rozwalają stary system!

Ja tam tymi działaniami które robią ostatnio sie nie zawiodłem. Wręccz przeciwnie.
 
Ja rowniez, jak narazie uwazam, ze wszystko idzie w dobrym kierunku. Banda z PO przez 8 lat przekretow smiala sie calemu spoleczenstwu w twarz np odsylajac jak to Nowak czy Sikorski do "niezawislych" sadow. Platformiany uklad zamkniety sypie sie jak domek z kart i przyznam szczerze, ze mam z tego powodu nieklamana satysfakcje. Tutaj, nizej link do artykulu, w ktorym przypomne nieco jedna z ostatnich pospiesznie wprowadzonych przez koalicje PO-PSL ustaw. Oni teraz maja czelnosc mowic cos o jakims lamaniu demokracji kiedy to oni pierwsi mieli konkretnie w dupie panujace zasady. Na TVN-ach juz zaczelo sie wielkie, propagandowe obsrywanie PIS-u. Mysle, ze ludzie tak jak nie dali zrobic sie znowu na wybor niemieckich pacholkow z PO, tak teraz nie nie dadza sie omamic propagandowym gniotom serwowanym przez TVN.
http://niewygodne.info.pl/artykul6/02539-Bananowa-demokracja-Platformy-Obywatelskiej.htm
 
Wiesz co jest najlpiękniejsze?
Przed odwołaniem prezesów spółek skarbu państwa planują wprowadzić 65% podatek dla odpraw ze spółek państwowych. Genialny ruch! POwskie mendy sie wkurwia bo nie dostana swoich milionów(prezes po 4 miesiacach pracy dostalby odprawe warta kilku lat jego pracy), a PIS prowo wyjdzie genialnie.
Pięknie rozwalają stary system!

Ja tam tymi działaniami które robią ostatnio sie nie zawiodłem. Wręccz przeciwnie.
To nie jest dokładnie podatek od odpraw i nie dotyczy wszystkich spółek SP.
 
Mecz Grecja-Turcja. Podczas minuty ciszy mającej uczcic ofiary wydarzen we Francji Turcy zaczynaja krzyczeć "Şehitler ölmez vatan bölünmez'' co znaczy "Męczennicy są nieśmiertelni i zyja w Naszych sercach", co w połączeniu z gwizdami oznacza, że nie chodziło o ofiary, ale męczenników ZA WIARĘ ( z resztą taka jest definicja męczennika, więc tym bardziej zla interpretacja jest maloprawdopodobna):

https://www.funker530.com/turkish-soccer-fans-chant-allahu-akbar-during-moment-of-silence-for-paris/

To ma byc najbardziej "zwesternizowane" spoleczenstwo muzlumanskie?
 
Chyba nikt nie ma wątpliwości, ze wojna cywilizacji jest nieunikniona, jak nie teraz to za 10-20 lat.
 
Mecz Grecja-Turcja. Podczas minuty ciszy mającej uczcic ofiary wydarzen we Francji Turcy zaczynaja krzyczeć "Şehitler ölmez vatan bölünmez'' co znaczy "Męczennicy są nieśmiertelni i zyja w Naszych sercach", co w połączeniu z gwizdami oznacza, że nie chodziło o ofiary, ale męczenników ZA WIARĘ ( z resztą taka jest definicja męczennika, więc tym bardziej zla interpretacja jest maloprawdopodobna):

https://www.funker530.com/turkish-soccer-fans-chant-allahu-akbar-during-moment-of-silence-for-paris/

To ma byc najbardziej "zwesternizowane" spoleczenstwo muzlumanskie?
Ogolnie to jest patriotyczne haslo, ale w polaczeniu z gwizdami faktycznie mozna to interpretowac tylko w jeden sposob.

 
Kto nie ogladal przed chwila tak czy nie z dr. Bartosiewiczem i p. Kazmierczakiem ze ZPP polecam goraco, wrzuce link jak sie pojawi w internecie. Szkoda, ze tacy ludzie nie kandyduja :( No ale w sumie i tak by nie wygrali, bo niczego by ludziom nie obiecywali, pojebane to wszystko...
 
Zazdroszczę Wam panowie tego szybkiego hurraoptymizu. Ja osobiscie nie widze zadnej roznicy, ze zamiast ludzi z PO nagle zasiada ludzie z PiS (serio wierzycie w nowe, czyste twarze??). Na dodatek czuje, ze nawet gdy PiS'owi uda sie oczyscic Panstwo, pozamykac zlodziei itd. to zwykly, szary obywatel za 4 lata nie poczuje ZADNEJ znaczacej poprawy swojego bytu, a co gorsze moze byc jeszcze gorzej mimo niby uzdrowionego aparatu Panstwa.
 
(serio wierzycie w nowe, czyste twarze??).

Apropo nowych twarzy

http://jasonhunt.pl/10-bzdur-w-ktore-kaza-ci-wierzyc-przed-kazdymi-wyborami/
2. Głosuj na nowe twarze. Dość tych samych polityków u koryta!
Bzdura, bo mało kto wie, że w obecnym sejmie najwięcej mandatów (137) dostali debiutanci, a 114 posłów miało wcześniej na koncie tylko jedną kadencję. Blisko połowa to polityczni nowicjusze. Dinozaurów mających na karku od pięciu do siedmiu kadencji mamy tylko osiemnastu(!). Czy te nowe twarze okazały się zabawieniem dla Polski? Nie sądzę, więc przestańmy chrzanić o wymianie pokoleń.
 
Zazdroszczę Wam panowie tego szybkiego hurraoptymizu. Ja osobiscie nie widze zadnej roznicy, ze zamiast ludzi z PO nagle zasiada ludzie z PiS (serio wierzycie w nowe, czyste twarze??). Na dodatek czuje, ze nawet gdy PiS'owi uda sie oczyscic Panstwo, pozamykac zlodziei itd. to zwykly, szary obywatel za 4 lata nie poczuje ZADNEJ znaczacej poprawy swojego bytu, a co gorsze moze byc jeszcze gorzej mimo niby uzdrowionego aparatu Panstwa.

 
Zazdroszczę Wam panowie tego szybkiego hurraoptymizu. Ja osobiscie nie widze zadnej roznicy, ze zamiast ludzi z PO nagle zasiada ludzie z PiS (serio wierzycie w nowe, czyste twarze??). Na dodatek czuje, ze nawet gdy PiS'owi uda sie oczyscic Panstwo, pozamykac zlodziei itd. to zwykly, szary obywatel za 4 lata nie poczuje ZADNEJ znaczacej poprawy swojego bytu, a co gorsze moze byc jeszcze gorzej mimo niby uzdrowionego aparatu Panstwa.
Ja rozumiem Twoj punkt widzenia. Wiem, ze teraz nastepuje zmiana jednego ukladu zamknietego(PO) na inny (PIS), tylko odnosze wrazenie, ze ten PIS-owski uklad bedzie jednak reprezentowal bardziej interesy Polski i Polakow niz dawny platformiany, ktory mial za zadanie dbac jedynie o interes swoich sponsorow czyli Niemcow. Wiem, ze to moze naiwne ale nic na to nie poradze jakies tam nadzieje pokladam i staram sie oceniac po dzialaniach a nie bawic sie we wrozbitow i przepowiadac przyszlosc, opierajac swe przypuszczenia w sumie nie wiadomo na czym. Na swojej intuicji? Poczekamy, zobaczymy.
 
Ja rozumiem Twoj punkt widzenia. Wiem, ze teraz nastepuje zmiana jednego ukladu zamknietego(PO) na inny (PIS), tylko odnosze wrazenie, ze ten PIS-owski uklad bedzie jednak reprezentowal bardziej interesy Polski i Polakow niz dawny platformiany, ktory mial za zadanie dbac jedynie o interes swoich sponsorow czyli Niemcow. Wiem, ze to moze naiwne ale nic na to nie poradze jakies tam nadzieje pokladam i staram sie oceniac po dzialaniach a nie bawic sie we wrozbitow i przepowiadac przyszlosc, opierajac swe przypuszczenia w sumie nie wiadomo na czym. Na swojej intuicji? Poczekamy, zobaczymy.

Ja sie z tym zgadzam jak najbardziej tylko obawiam sie, ze tak mocno akcentowana obrona Panstwa i jego interesow zostanie przerzucona na NASZE pieniadze. Mam obawy, ze oni nie ogarna tego tematu ekonomicznie i za 4 lata bedzie DUMNIE ale BIEDNIE.
 
Panowie, a jak oceniacie pewien fonomen sondażowy.
PiS mimo wszystko wykonało parę bardzo niewygodnych PRowo ruchów robiąc szybki TKM 2015, do tego Antek ministrem itd..
Co na to sondaże ? PO spada mocno poparcie, PiSowi rośnie mocno, pozostali bez większych zmian, ale raczej spadają.
To, że PO spada to mnie nie dziwi, bo jednak część wyborców Nowoczesnej i SLD głosowało na nich wybierając większego misia, ale to że PiSowi rośnie ?
Psychologia ? Idziemy za zwycięzcą ?
 
Panowie, a jak oceniacie pewien fonomen sondażowy.
PiS mimo wszystko wykonało parę bardzo niewygodnych PRowo ruchów robiąc szybki TKM 2015, do tego Antek ministrem itd..
Co na to sondaże ? PO spada mocno poparcie, PiSowi rośnie mocno, pozostali bez większych zmian, ale raczej spadają.
To, że PO spada to mnie nie dziwi, bo jednak część wyborców Nowoczesnej i SLD głosowało na nich wybierając większego misia, ale to że PiSowi rośnie ?
Psychologia ? Idziemy za zwycięzcą ?


Robia tez "dobry" PR - 500 zl na dziecko/drugie dziecko. Wielu przedsiebiorcow liczy na wieksza kwote wolna od podatku (to bardzo duza grupa). 100% platne chorobowe u mundurowych - kolejna wielka grupa. Na koniec juz oczywisty krok ku "nie przyjmujemy imigrantow" gdzie wieksza czesc kraju ma takie samo zdanie.

Tak patrzac posrod swoich znajomych to wieksza czesc grupy, ktora 8 lat temu dala czerwona kartke PiS'owi dzis jest w ich stosunku co najmniej neutralna w kierunku lekkiego pozytywu.
 
Panowie, a jak oceniacie pewien fonomen sondażowy.
PiS mimo wszystko wykonało parę bardzo niewygodnych PRowo ruchów robiąc szybki TKM 2015, do tego Antek ministrem itd..
Co na to sondaże ? PO spada mocno poparcie, PiSowi rośnie mocno, pozostali bez większych zmian, ale raczej spadają.
To, że PO spada to mnie nie dziwi, bo jednak część wyborców Nowoczesnej i SLD głosowało na nich wybierając większego misia, ale to że PiSowi rośnie ?
Psychologia ? Idziemy za zwycięzcą ?
PIS zyskałoby na każdym ruchu. Mają kredyt zaufania, obywatele oczekują aktywności i ją dostają. Sama treść ruchów mało kogo obchodzi. Kamiński za Burego to uczciwy układ :D A na pewno tak go przedstawiają.

PIS spadnie z wysokiego konia.
W każdym razie bardzo socjalna polityka, do tego ruchy bardzo populistyczne i zupełnie chore z ekonomicznego punktu widzenia (chociażby ten podatek 65% od wypłacanych premii w urzędach) generują wzrost słupka.
 
Back
Top