Polityka

Mnie denerwują wszelkie pochwały Petru. Każdy widzi ze to Tusk2.0, promocje ma nawet lepsza w stosunku do % na wyborach. Teoretycznie wszyscy to wiemy. Halibut najpierw napisałeś pozytywnie o tym tworze, a dopiero po ciągnięciu za język wyszło że byś go nie poparł. Przeciętny ignorant polityczny by przyjął do wiadomości pierwsze zdanie i tyle.
 
Król podkarpacia zatrzymany, jakby faktycznie go osądzili za te przekręty jego i mieli na to dobre papiery, to z 10 lat by dostał, ale podejrzewam, że się skończy na zarzutach.
 
Król podkarpacia zatrzymany, jakby faktycznie go osądzili za te przekręty jego i mieli na to dobre papiery, to z 10 lat by dostał, ale podejrzewam, że się skończy na zarzutach.
Moze ma jakies kwity na Waldemara i Janusza i je pokaze, byloby pieknie #marzenia
 
BTW polecam cały nowy sezon South Parka. Jest na bieżąco z nową falą poprawności politycznej i poświęcony jest tematowi niemal w całościy. Wczorajszy odcinek to już w ogole mistrzostwo 8)
 
Pytanie do tych wszystkich , ktorzy wierza w niezaleznosc Trybunalu Konstytucyjnego. Dlaczego poprzedniej ekipie rzadzacej tak bardzo zalezy zeby nominowani przez Komorowskiego sedziowie zostali zatwierdzeni i dolaczyli do skladu TK a obecnie rzadzacy PIS staje na glowie zeby tak nie bylo i zeby zamiast tej piatki zostali powolani nowi, nominowani przez Dude sedziowie? Czy to dlatego, ze Trybunal jest tak strasznie niezalezna instytucja?
 
Pytanie do tych wszystkich , ktorzy wierza w niezaleznosc Trybunalu Konstytucyjnego. Dlaczego poprzedniej ekipie rzadzacej tak bardzo zalezy zeby nominowani przez Komorowskiego sedziowie zostali zatwierdzeni i dolaczyli do skladu TK a obecnie rzadzacy PIS staje na glowie zeby tak nie bylo i zeby zamiast tej piatki zostali powolani nowi, nominowani przez Dude sedziowie? Czy to dlatego, ze Trybunal jest tak strasznie niezalezna instytucja?
oczywiscie, tak samo jak cba z calej swojej niezaleznosci zatrzymalo burego. ty to sie scurvol zawsze musisz doczepic
 
oczywiscie, tak samo jak cba z calej swojej niezaleznosci zatrzymalo burego. ty to sie scurvol zawsze musisz doczepic
Burego to zatrzymali bo to przekret jakich malo, po prostu skonczyla sie ochrona kolesi na poziomie prokuratury.
EDIT: tzn malo, co ja pierdole za herezje?! jak wiekszosc
 
o to chodzi, odeszli koledzy i juz zatrzymanie. wiesz, ze ja sie z toba zgadzam, co do niezaleznosci tk i wszystkich sluzb
no ta niezaleznosc to taka bajeczka dla maluczkich ale ktos tu, jesli mnie pamiec nie myli wierzyl, ze TK to niezawisla instytucja.
 
Burego to zatrzymali bo to przekret jakich malo, po prostu skonczyla sie ochrona kolesi na poziomie prokuratury.
EDIT: tzn malo, co ja pierdole za herezje?! jak wiekszosc
Oby tylko nie chronili teraz swoich bo po kazdej stronie sa przekrety i kombinatorzy. Czas pokaze.
 
tzn z jej zupelnym brakiem? pytam bo widzialem tylko pare odcinkow i zauwazylem, ze sie tam nie pierdola w tancu :wink:

Nie chodzi o to, że sie stosuja do poprawności, ale że krytykuja nowe wymysły jak "safe space", "trigger warnings", "affirmative consent", wykluczanie słów z obiegu etc. To są niedawne wymysły marksistów kulturowych.
 
Słuchając dzisiejszych wiadomości na TVP i Polsacie dochodzę do wniosku, ze Kaczor wyciągnął wnioski z poprzednich lat i czyści wszystko jak leci, każde jedno najmniejsze stanowisko, jak najszybciej, jak najsprawniej. Cieszę się, niech dorżną PO i PSL do końca.
 
Ja sie wcale nie ciesze, ze trzeba psuc demokracje aby cos w tym kraju zdzialac, bo dla partii faktycznie dbajacych o intereses narodu mozliwe byloby to bez psucia. Jedno jest pewne - za 4 lata nie beda mieli zadnej wymowki i jest to ich jedyna szansa na realne zmiany. Pozniej beda w gorszym dole niż PO.

USA za pomocą A-10 niszczac 116 cystern przykrawa raka jakim jest ISIS:

 
Back
Top