Polityka

Ej, widzieliscie ta prawniczke Burego?! JA PRDL :star wars::star wars::star wars:
uid_c61a3f43c3f725bc6ed17af26a701c711363173067680_width_633_play_0_pos_0_gs_0_height_355.jpg

tylko takie foto znalazlem ale panienka jest naprawde fajniutka
 
Nie wiem czy to ten temat ale w sumie chyba też pasuje. Jakim cudem ta kurwa lis (celowo z małej, bo ten szmaciarz nie zasługuję na nic innego) jeszcze istnieje w mediach. Przecież to co on wyprawia to kurwa jawna propaganda, naginanie faktów i fikcja. Mieni się szmaciarz dziennikarzem, a jego nazwać dziennikarzem to tak jak nazwać baja, albo Bronsona psychofanami Aldo, chociaż wszyscy wiedzą, że oni mają fiksację na punkcie rudego. No kurwa masakra.
 
Akurat związki zawodowe to margines powodu nierentowności kopalń.
Poza tym one służą , te duże, władzy i zarzadowi kopalń.
W lutym pamiętacie strajk w Knurowie i JSW? Górnicy właściwie nie wiedzieli czemu protestują, nie chcieli, wiedzieli , że nie mają powodu a to tylko załuża zakład. Ale władze związku naciskały by protestować. Wiem, łatwo powiedzieć "to niech nie protestuja". Ale wtedy będą łamistrajkami.
Oczywiście zarządowi zależało - by móc na co zwalić późniejszy kryzys.
Po tej akcji ze związków część górników odeszła do innych.
Ale szale goryczy przelała ostatnia akcja: rzeczywisty kryzys, ING żąda zwrotu kasy za swoje akcje.
Blabalbalba, teraz JSW podejmuje cięcia: członkom zarządu zwróciła 10% obciętych wynagrodzeń(w lutym sobie zmniejszyli o 10%) oraz...ograniczyła spożycie kanapek na zebraniach.
Górnikom zabrali prawie wszystkie przywileje(dodatkowe pensje, większość deputatów węglowych - w praktyce, wiadomo, że jak zabrali czasowo to już nigdy nie dostaną). I nie zarabiają już takich kokosów jak to się mówi w całej Polce. Bo 3 tys na miesiac to nie jest majątek, przy klaustrofobicznej i ciężkiej pracy ryzyując życie i mając pewność, że zachoruje się na pylice.

I co teraz? Górnicy chcieli protestować, o zwiększenie cięć na białych(góra, zarząd) , a związki zabroniły protestować.
I masowo odeszli.

Także związki to tylko część ukłaanki i te duże od dawna są w kieszeni zarządu. Wiecie, że większość z przewodniczących związków ma swoje firmy które wygrywają przetargi na danej kopalni gdzie przewoniczą związkami? Oczywisćie to nielegalne, wiec firmy są na żony, wujków itd.
 
Nie wiem czy to ten temat ale w sumie chyba też pasuje. Jakim cudem ta kurwa lis (celowo z małej, bo ten szmaciarz nie zasługuję na nic innego) jeszcze istnieje w mediach. Przecież to co on wyprawia to kurwa jawna propaganda, naginanie faktów i fikcja. Mieni się szmaciarz dziennikarzem, a jego nazwać dziennikarzem to tak jak nazwać baja, albo Bronsona psychofanami Aldo, chociaż wszyscy wiedzą, że oni mają fiksację na punkcie rudego. No kurwa masakra.

A tak serio to gdzieś mi się obiło, że od stycznia znika z TVP.
 
Ale młodzi będą dłużej płacić składki dzięki czemu ZUS wypłaci nam lepsze emerytury! Sam pomyśl...
a no tak, racja! co jak co ale pracowitosci to nie mozna im odmowic, po prostu tytani pracy. Wszyscy powinnismy brac z nich przyklad.
 
nie wiem czy widzieli

ciekawe , ciekawe
i tu jeszce
http://beforeitsnews.com/conspiracy...-exposing-reporter-julian-pearce-2472502.html
warto poczytac o tym false flag duzo rzeczy by sie zgadzalo
http://www.prisonplanet.pl/polityka/odtajniony_amerykaski,p2095093578

tak samo jak bylo z Bin ladenem i t d

10/10
znowu napisze to samo, smiesza mnie ci wszyscy ludzie, ktorzy slepo wierza w oficjalne wersje wydarzen, wszystkim innym zarzucajac, ze popieraja teorie spiskowe. Jest tu mowa o tym w materiale tego irlandzkiego dziennikarza. Sa w moich oczach zwyklymi dobrze wytresowanymi szczurkami tzw pozytecznymi idiotami.
 
Nie wiem czy to ten temat ale w sumie chyba też pasuje. Jakim cudem ta kurwa lis (celowo z małej, bo ten szmaciarz nie zasługuję na nic innego) jeszcze istnieje w mediach. Przecież to co on wyprawia to kurwa jawna propaganda, naginanie faktów i fikcja. Mieni się szmaciarz dziennikarzem, a jego nazwać dziennikarzem to tak jak nazwać baja, albo Bronsona psychofanami Aldo, chociaż wszyscy wiedzą, że oni mają fiksację na punkcie rudego. No kurwa masakra.
Gościu ma po prostu mocne plecy w postaci wpływowych kolegów z platformy europejskiej. Nie na darmo broni tych komuchów i manipuluje januszów tą swoją bezczelną demagogią. Teraz prawdopodobnie, gdy pisiory zaprowadzą swój porządek w publicznej pewnie złapie jakąś ciepłą posadkę w TVNie u boku swojej koleżanki Stokrotki.
 
Bosaka przegonili z funkcji szefa klubu parlamentarnego Kukiz '15. A szkoda, bo to narodowiec i liberał ekonomiczny jednocześnie.
 
To wideo powiela ruskie klamstwa. Staralem sie dotrzec do dokumentow, w ktorych amerykanski wywiad potwierdza, ze "stworzyl ISIS" i nic takiego nie ma, bo zawarta jest tam informacja, ze amerykanski wywiad ostrzegal wlasny rzad iz tworzy sie taka organizacja i jest niezbepieczna a ten na jej powstanie pozwolil zapewne liczac iz bedzie walczyc z Asadem. Pomiedzy "nie zwalczac" a "stworzyc" jest spora roznica. Nie przeszkadza to nawet Naszym antysystemowcom powielac na fb te pierdolone brednie. Ten to w ogole juz odplynal bo na bazie klamstwa stworzyl cala teorie spiskowa. Sprawdzajcie zrodla bo tworzycie alternatywna rzeczywistosc a to nie sa juz zarty.
 
"
The campaign isn’t going well. Last month, Isis rolled into the Iraqi city of Ramadi, while on the other side of the now nonexistent border its forces conquered the Syrian town of Palmyra. Al-Qaida’s official franchise, the Nusra Front, has also been making gains inSyria.

Some Iraqis complain that the US sat on its hands while all this was going on. The Americans insist they are trying to avoid civilian casualties, and claim significant successes. Privately, officials say they don’t want to be seen hammering Sunni strongholds in a sectarian war and risk upsetting their Sunni allies in the Gulf.

A revealing light on how we got here has now been shone by a recently declassified secret US intelligence report, written in August 2012, which uncannily predicts – and effectively welcomes – the prospect of a “Salafist principality” in eastern Syria and an al-Qaida-controlled Islamic state in Syria and Iraq. In stark contrast to western claims at the time, the Defense Intelligence Agency document identifies al-Qaida in Iraq (which became Isis) and fellow Salafists as the “major forces driving the insurgency in Syria” – and states that “western countries, the Gulf states and Turkey” were supporting the opposition’s efforts to take control of eastern Syria.

Raising the “possibility of establishing a declared or undeclared Salafist principality”, the Pentagon report goes on, “this is exactly what the supporting powers to the opposition want, in order to isolate the Syrian regime, which is considered the strategic depth of the Shia expansion (Iraq and Iran)”.

pretty well exactly what happened two years later. The report isn’t a policy document. It’s heavily redacted and there are ambiguities in the language. But the implications are clear enough. A year into the Syrian rebellion, the US and its allies weren’t only supporting and arming an opposition they knew to be dominated by extreme sectarian groups; they were prepared to countenance the creation of some sort of “Islamic state” – despite the “grave danger” to Iraq’s unity – as a Sunni buffer to weaken Syria.

Advertisement
That doesn’t mean the US created Isis, of course, though some of its Gulf allies certainly played a role in it – as the US vice-president, Joe Biden, acknowledged last year. But there was no al-Qaida in Iraq until the US and Britain invaded. And the US has certainly exploited the existence of Isis against other forces in the region as part of a wider drive to maintain western control.

The calculus changed when Isis started beheading westerners and posting atrocities online, and the Gulf states are now backing other groups in the Syrian war, such as the Nusra Front. But this US and western habit of playing with jihadi groups, which then come back to bite them, goes back at least to the 1980s war against the Soviet Union in Afghanistan, which fostered the original al-Qaida under CIA tutelage."

Zrodlo:

http://www.theguardian.com/commentisfree/2015/jun/03/us-isis-syria-iraq
 
Ja nie mowie, ze to co robi USA jest sluszne i dobre, ale nie porownujmy korzystania z okazji do jakiegos spreparowanego wczesniej zamachu na wolnosc swiata. Ta narracja jest potrzebna Rosji do popularyzowania jej wizji swiata spolaryzowanego, gdzie postepujacej tyranii knujacych elit przeciwstawia się szlachetny sojusz Chin, Iranu, Korei Pln, Wenezueli, Syrii i oczywiscie Rosji. Kazdy z tych krajow ma na sumieniu albo smierc milionow wlasnych obywateli albo wspieranie terroru (partyzantka w Kolumbii, terroryzm szyicki za pieniadze Iranu). Nie dajcie sie nabrac bo tam rzady prawa to znacznie wieksza fikcja niz u Nas a przez takiego golabka pokoju ratowani byc nie chcecie.
 
@TheChosen1 sluchaj, przedstawiles tylko swoj punkt widzenia i to, ze Ty sie starales dotrzec do jakis dokumentow i nie poszlo to NIC nie znaczy. Dokumenty po prostu moga byc niedostepne dla zwyklego zuczka. Podales tu tekst z jakiegos zrodla, jaka masz pewnosc, ze to akurat jest prawda a nie np slowa tego irlandzkiego dziennikarza? Podpowiem, zadnej pewnosci nie ma.Rownie dobrze moge stwierdzic, ze tekst, ktory wstailes powiela amerykanskie klamstwa. Nie chce mi sie bardziej zaglebiac, po prostu wychodzi na to, ze Twoja prawda jest twojsza niz mojsza a zrodla nie maja tu zadnego znaczenia bo po kazdej ze stron barykady grana jest propaganda i ciezko stwierdzic co jest prawda. Ty caly czas demonizujesz te Rosja, ja uwazam, ze to USA z Izraelem sa glownym prowodyrem calego syfu na naszej planecie. Nie ma sensu dalsze spieranie sie o zrodla bo NIE MA ZADNEJ pewnosci co do autentycznosci ich przekazu. Masz inny poglad na jakies tam kwestie co nie znaczy, ze jest to prawda objawiona. Myslalem, ze akurat Ty bedziesz to rozumial ale widze, ze kazdy ma mojsza prawde, ktora uwaza za pewnik a ci co mysla inaczej to nie wiedza ze dwa plus dwa jest cztery i wogole rece opadajo :wink:

P.S. Nikt tu raczej nikogo do swoich pogladow w tej kwesti nie przekona bo wydaje mi sie, ze uksztaltowaly sie one przez dluzszy okres czasu i nie wystarczy pare minut badz pare postow co by to sie zmienilo.
 
Last edited by a moderator:
@TheChosen1 sluchaj, przedstawiles tylko swoj punkt widzenia i to, ze Ty sie starales dotrzec do jakis dokumentow i nie poszlo to NIC nie znaczy. Dokumenty po prostu moga byc niedostepne dla zwyklego zuczka. Podales tu tekst z jakiegos zrodla, jaka masz pewnosc, ze to akurat jest prawda a nie np slowa tego irlandzkiego dziennikarza? Podpowiem, zadnej pewnosci nie ma.Rownie dobrze moge stwierdzic, ze tekst, ktory wstailes powiela amerykanskie klamstwa. Nie chce mi sie bardziej zaglebiac, po prostu wychodzi na to, ze Twoja prawda jest twojsza niz mojsza a zrodla nie maja tu zadnego znaczenia bo po kazdej ze stron barykady grana jest propaganda i ciezko stwierdzic co jest prawda. Ty caly czas demonizujesz te Rosja, ja uwazam, ze to USA z Izraelem sa glownym prowodyrem calego syfu na naszej planecie. Nie ma sensu dalsze spieranie sie o zrodla bo NIE MA ZADNEJ pewnosci co do autentycznosci ich przekazu. Masz inny poglad na jakies tam kwestie co nie znaczy, ze jest to prawda objawiona. Myslalem, ze akurat Ty bedziesz to rozumial ale widze, ze kazdy ma mojsza prawde, ktora uwaza za pewnik a ci co mysla inaczej to nie wiedza ze dwa plus dwa jest cztery i wogole rece opadajo :wink:

P.S. Nikt tu raczej nikogo do swoich pogladow w tej kwesti nie przekona bo wydaje mi sie, ze uksztaltowaly sie one przez dluzszy okres czasu i nie wystarczy pare minut badz pare postow co by to sie zmienilo.
Co znaczy ze mi nie poszlo? Napisalem, ze do nich dotarlem, a co wiecej masz do tego dokumentu link w tekscie guardiana.

http://www.judicialwatch.org/wp-con...12-DOD-Release-2015-04-10-final-version11.pdf

Powodzenia w takiej jawnosci ze strony KGB.
 
Co znaczy ze mi nie poszlo? Napisalem, ze do nich dotarlem, a co wiecej masz do tego dokumentu link w tekscie guardiana.
no tak jak w Guardianie pisali to MUSI to byc prawda i wszystkie dokumenty pewnie dostepne sa dla zwyklego smiertelnika, to logiczne EOT
 
no tak jak w Guardianie pisali to MUSI to byc prawda i wszystkie dokumenty pewnie dostepne sa dla zwyklego smiertelnika, to logiczne EOT
Jezeli Rosyjska propaganda powoluje sie na dokument opublikowany przez Departament Obrony, a ja go pokazuje abys sobie zobaczyl jak on wyglada to USA dalej sa zaklamane? Jezeli tak to Rosja opiera sie na klamstwie w swojej propagandzie i w dodatku zmienia wydzwiek dokumentu.
 
Ty naprawde myslisz, ze nie da rady sfabrykowac dokumentow i ich opublikowac/wstawic do sieci? Jaka mamy pewnosc, ze te dokumenty wogole sa prawdziwe? Dobra ja koncze, naprawde nie widze sensu w dalszym odbijaniu pileczki,pozdro 600
P.S. Ja jako rasowy paranoik i schizorfenik twierdze, ze PEWNYM mozna byc tylko tego co sie samemu widzialo na wlasne oczy. :tongue:
 
taki robi PIS zamach na TK, że nadal nawet po nowej ustawie będzie PO i ich koalicjanci mieli wiekszosc w TK

 
Back
Top