Polityka

Wpadnij na Śląsk, pooddychasz świeżym powietrzem, tylko w Knurowie trochę rybami jebie.
Mam harpun.

A na serio-w Krakowie "prawdopodobnie" mamy mocno rozbudowane wojskowe służby specjalne, "prawdopodobnie" stacjonują też u nas komandosi wojskowi. I dojazd do miejsca mszy mają bardzo dobry z południa Krakowa. Mamy duże szanse na to że będzie bezpiecznie.
 
W ogóle, to dyskusja na temat muzułmanów nie powinna kończyć się na terroryzmie. Europa od dawna wyjaławiana jest z Europejczyków - i to jej główny problem. Ci muzułmanie nie wzięli się przecież znikąd. Zachód potrzebował taniej siły roboczej utrzymującej starych Francuzów i Niemców. Jeśli nie powstrzyma się przyczyny - demografia! - to nawet gdybyśmy wszystkich islamistów wysłali na księżyc w niedługim czasie będziemy musieli zapraszać Chińczyków. A nie. Oni sami przyjdą, tylko nie z bombami a z pieniędzmi.
Spokojnie Jakub, 500 zł na dziecko nas uratuje.
 
  • Like
Reactions: JB_
Francja ponosi konsekwencje swoich czynow! finansowala arabska wiosne, atakowala Liban i Syrie, teraz sami zostali zaatakowani
rozpetali wojne, a teraz wielce zdziwieni, ze ich atakuja
gdyby ktos chcial pokonac ISIS to do konca miesiaca by ich nie bylo, ale zachod chce tam wprowadzic swoje marionetki, a Rosja zostawic Asada, wiec wojna trwa w najlepsze
pamietam na poczatku to Asad byl ten najgorszy, wrog publiczny numer jeden, a rebelianci wtedy razem z ISIS byli pokazywani jako ludzie walczacy o wolnosc
 
W ogóle, to dyskusja na temat muzułmanów nie powinna kończyć się na terroryzmie. Europa od dawna wyjaławiana jest z Europejczyków - i to jej główny problem. Ci muzułmanie nie wzięli się przecież znikąd. Zachód potrzebował taniej siły roboczej utrzymującej starych Francuzów i Niemców. Jeśli nie powstrzyma się przyczyny - demografia! - to nawet gdybyśmy wszystkich islamistów wysłali na księżyc w niedługim czasie będziemy musieli zapraszać Chińczyków. A nie. Oni sami przyjdą, tylko nie z bombami a z pieniędzmi.
W miarę wzrostu jakości życia, edukacji, możliwości realizowania się, również w biednych krajach demografia się zmienia. Prędzej czy później skończy się tania siła robocza i ekonomię trzeba będzie do tego dostosować. Jakoś:P
 
No tak bo tam walą bomby jak leci po cywilach, zabijają tylu niewinnych. Jakby nie te bomby organizacje terrorystyczne rosłyby w siłę jeszcze bardziej i zamachy z 11 września odbywały się co tydzień. Tak pod presją i ukrywaniem się w górach, nie mając możliwości budowania stałych baz, poligonów, laboratorium jest w stanie zatrzymać ich na pewnym poziomie. Bombki spadające na dom ducha winnych cywili i pseudolewackie teorie demokracji o rope i zyski to taki sam chłam jak Ci co przypływają do europy zbogacą nas kulturowo i będą pracować na nasze emerytury.
Patrząc na to wszystko racjonalnie mocarstwa na konfliktach zbrojnych maja zyski ,takie USA czy Rosja nie pozwoli aby Syryjczycy czy inni imigranci robili taki syf w ich państwach.Putin dał prostą czytelna odpowiedz że Rosja nie będzie tolerować żadnych ich praw.Jesteście u nas nie pasuje wam nasz naród nie będzie was głaskał po główce i na wszystko pozwalał,Rosja jest dla obywateli tego kraju a nie zacofanej masy ludzi którzy nie mają rozumu a słowo tolerancja musi być przestrzegane przez innych a nie ich samych.
Konflikty to jest jednostka napędowa przemysłu broni a kto ma na tym zyski wiecie sami ,patrząc na te konflikty wszystko rozchodzi się o ropę czyli energie z której można mieć $.Iran czy Izrael jest państwem które zagraża bezpieczeństwu poprzez obowiązujące tam prawo jak i również technologie Atomu.
Niemcy dali dupy dokładnie Angela i jej przydupasy po przez zaproszenie tych kozoje.. my mamy ich traktować gościnie a oni nas maja w dupie .To są ludzie leniwi można to zobaczyć po przez ich osiągnięcia technologiczne czy naukowe są -30 lat do tyłu a infrastruktura jest na poziomie biednych państw Afryki .
Korupcja jest tak ogromna że przez wprowadzenie nowego systemu prawnego nie ma szans żeby te państwa zbliżyły się do poziomu Niemców a dodam że ich religia jest jeszcze 5 kołem u wozu która dodatkowo nie pozwoli na rozwój.
Hitler jaki był taki był ale jedną mądra rzecz jaką zrobił nie tolerował innych ras zagrażających jego narodowi ,oczywiście to nie usprawiedliwia żadnych jego czynów .
Powiem krótko. Ręce opadają.

Moje malutkie przesłanie na dzień 14 listopada.
Socjalizm to ustrój, zajmujący się rozwiązywanie problemów, które sami stworzyli.
Pokój Wam socjaliści (swoją drogą zawsze myślałem, że na forum dominuje liberalizm, a tutaj takie ciekawe rzeczy się człowiek dowiaduje z części postów, bo co najmniej połowa z nich to uwielbienie komunizmu, z lekką, nic nie znaczącą szczyptą narodowej dumy).
 
W ogóle, to dyskusja na temat muzułmanów nie powinna kończyć się na terroryzmie. Europa od dawna wyjaławiana jest z Europejczyków - i to jej główny problem. Ci muzułmanie nie wzięli się przecież znikąd. Zachód potrzebował taniej siły roboczej utrzymującej starych Francuzów i Niemców. Jeśli nie zwalczy się przyczyny - demografia! - to nawet gdybyśmy wszystkich islamistów wysłali na księżyc w niedługim czasie będziemy musieli zapraszać Chińczyków. A nie. Oni sami przyjdą, tylko nie z bombami a z pieniędzmi.
Czy polityka Fr, D , Nl ,B , Norków i Szwedów to nie jest jakaś odmiana Eugeniki ?? Zwiększyć przyrost poprawic genetyke itp itd. Zastanawiam się nad tym od kilku miesięcy.
 
zawsze myślałem, że na forum dominuje liberalizm, a tutaj takie ciekawe rzeczy się człowiek dowiaduje
Panie, liberalizm to już ledwo zipie na całym globie. Przynajmniej ten w moim rozumieniu, którego WIELKIMI przedstawicielami byli Locke, lord Acton, Bastiat, Say, de Tocqueville czy kilku innych. Idea umarła wraz z Hayekiem i teraz jest jedynie cichym przebąkiwaniem ludzi o małym znaczeniu. Niestety.
 
Powiem krótko. Ręce opadają.

Moje malutkie przesłanie na dzień 14 listopada.
Socjalizm to ustrój, zajmujący się rozwiązywanie problemów, które sami stworzyli.
Pokój Wam socjaliści (swoją drogą zawsze myślałem, że na forum dominuje liberalizm, a tutaj takie ciekawe rzeczy się człowiek dowiaduje z części postów, bo co najmniej połowa z nich to uwielbienie komunizmu, z lekką, nic nie znaczącą szczyptą narodowej dumy).
Spoko wiesz masz taka wiedze to czemu nie startowałeś w wyborach wytłumacz mi co ty tą odpowiedzią chciałeś przekazać mi czy innym użytkownikom forum.
Przyjdzie wojna i wtedy twój płacz się zacznie bo jakbyś palił na wszystkie gary to byś wiedział że od głupich konfliktów się zaczyna kończąc na wojnach.
Ty umiesz po mojej jednej wypowiedzi stwierdzić że jestem liberałem czy komunistą .
Każdy mądry a co do czego przyjdzie to burdel robicie bo nawet własnymi pieniędzmi dysponować nie umie a chce innych rozliczać chce
 
Piłkarz reprezentacji Francji Lassana Diarra poinformował, że w jednym z piątkowych zamachów terrorystycznych w Paryżu zginęła jego kuzynka. 30-letni zawodnik tego wieczoru grał w meczu towarzyskim z Niemcami na Stade de France.

"Moja kuzynka Asta Diakite była jedną z ofiar jednej z wczorajszych strzelanin - tak jak setki innych niewinnych Francuzów. Była dla mnie przewodnikiem, wsparciem, starszą siostrą...W tej atmosferze terroru ważnym jest, byśmy - jako reprezentanci naszego kraju i jego różnorodności - zjednoczyli się w walce z tym horrorem, który nie ma żadnego koloru, ani religii. Brońmy miłości, szacunku i pokoju" - zaapelował w opublikowanej na Facebooku wiadomości Diarra, który jest muzułmaninem.
 
Dawaj @Wewiur tę co najmniej połowę, jestem ciekaw. Już raz całkiem niedawno poprosiłem Cię o przykłady, bo również rzuciłeś podobnym tekstem. Czekam do tej pory, bo odpowiedzi nie otrzymałem.
 
a co w tym dziwnego, ze jest muzulmaninem? przeciez tam 1/5 to muzulmanie :lol:
Kto sie temu dziwi?

Dziwie sie raczej temu jak ludzie "cywilizowani" tak latwo daja sie podpuszczac terrorystom zeby zlosc kierowac na wszystkich muzulmanow...wlasnie na tym zalezy ISIS...nie maja srodkow zeby stworzyc realne zagrozenie wieksza iloscia ofiar to staraja sie napuscic na siebie ludzi ktorzy sa tu na miejscu.
 
Spoko wiesz masz taka wiedze to czemu nie startowałeś w wyborach wytłumacz mi co ty tą odpowiedzią chciałeś przekazać mi czy innym użytkownikom forum.
Przyjdzie wojna i wtedy twój płacz się zacznie bo jakbyś palił na wszystkie gary to byś wiedział że od głupich konfliktów się zaczyna kończąc na wojnach.
Ty umiesz po mojej jednej wypowiedzi stwierdzić że jestem liberałem czy komunistą .
Każdy mądry a co do czego przyjdzie to burdel robicie bo nawet własnymi pieniędzmi dysponować nie umie a chce innych rozliczać
Oj, z czytaniem też średnio :confused:. Nie powiedziałem, że jesteś komunistą.

Nie startowałem w wyborach bo zgodnie z konstytucją nie muszę, co więcej nie muszę się też tłumaczyć, dlaczego nie zdecydowałem się startować.
Chciałem pokazać tylko tyle, że niektóre wypowiedzi są tak absurdalne, że aż śmiać się chce. A śmiech w obliczu śmierci nie jest wskazany. Zresztą śmiech w obliczu obrony postępowania Hitlera, które doprowadziło do milionów zamordowanych jest obrzydliwy. Tak, segregacja rasowa doprowadziła do zamordowania ludzi m.in. w czasie II WŚ - ale o tym chyba zapomniałeś.
Dawaj @Wewiur tę co najmniej połowę, jestem ciekaw. Już raz całkiem niedawno poprosiłem Cię o przykłady, bo również rzuciłeś podobnym tekstem. Czekam do tej pory, bo odpowiedzi nie otrzymałem.
Każdy tekst nawołujący do prześladowania muzułmanów ma poważne znamiona komunizmu. A na pewno jest lewicowym podejściem do rewolucji.
Wierzę, że jesteś na tyle inteligentny, że sam odnajdziesz takie aluzje.
 
Dziwie sie raczej temu jak ludzie "cywilizowani" tak latwo daja sie podpuszczac terrorystom zeby zlosc kierowac na wszystkich muzulmanow...wlasnie na tym zalezy ISIS...nie maja srodkow zeby stworzyc realne zagrozenie wieksza iloscia ofiar to staraja sie napuscic na siebie ludzi ktorzy sa tu na miejscu.
I tu może leżeć sedno sprawy. Tym niemniej NIE dla imigrantów w Polsce. Martwmy się najpierw o siebie, a potem o zachód. Z Orbana robili debila, a to właśnie on się okazuje być tym mądrym w całej tej (sorki za wulgaryzm) zjebanej UE.
 
I tu może leżeć sedno sprawy. Tym niemniej NIE dla imigrantów w Polsce. Martwmy się najpierw o siebie, a potem o zachód. Z Orbana robili debila, a to właśnie on się okazuje być tym mądrym w całej tej (sorki za wulgaryzm) zjebanej UE.
przeciez Polska zaatakowala Irak, to co teraz nie chcesz zeby walczyla z tym co pomogla stworzyc?
 
przeciez Polska zaatakowala Irak, to co teraz nie chcesz zeby walczyla z tym co pomogla stworzyc?
Głupki które wtedy rządziły tym krajem zaatakowały Irak. Ich możesz tam wysłać. Nie każ nam przyjmować "Syryjczyków". Prawda jest taka, że nabruździł zachód, no to teraz mają i żaden typowy szkopski knur pokroju Schultza nie ma prawa nam narzucać co mamy robić.
 
Last edited:
Każdy tekst nawołujący do prześladowania muzułmanów ma poważne znamiona komunizmu.
a dlaczego nie faszyzmu? bez urazy ale ostatnio cos dostales jakies fiksacji z tym komunizmem/ socjalizmem i PRL-em i zaczynasz wyglaszac tu kazania co biorac pod uwage Twoj wiek jest nieco smieszne, naprawde.
 
Oj, z czytaniem też średnio :confused:. Nie powiedziałem, że jesteś komunistą.

Nie startowałem w wyborach bo zgodnie z konstytucją nie muszę, co więcej nie muszę się też tłumaczyć, dlaczego nie zdecydowałem się startować.
Chciałem pokazać tylko tyle, że niektóre wypowiedzi są tak absurdalne, że aż śmiać się chce. A śmiech w obliczu śmierci nie jest wskazany. Zresztą śmiech w obliczu obrony postępowania Hitlera, które doprowadziło do milionów zamordowanych jest obrzydliwy. Tak, segregacja rasowa doprowadziła do zamordowania ludzi m.in. w czasie II WŚ - ale o tym chyba zapomniałeś.

Każdy tekst nawołujący do prześladowania muzułmanów ma poważne znamiona komunizmu. A na pewno jest lewicowym podejściem do rewolucji.
Wierzę, że jesteś na tyle inteligentny, że sam odnajdziesz takie aluzje.

Hitler jaki był taki był ale jedną mądra rzecz jaką zrobił nie tolerował innych ras zagrażających jego narodowi ,oczywiście to nie usprawiedliwia żadnych jego czynów .

"oczywiście to nie usprawiedliwia żadnych jego czynów" w tym każdej śmierci człowieka która była spowodowana przez decyzje Hitlera

Proste pytanie chcesz aby twój nie proszony gość rządził u ciebie w domu ?Dodam że ten gość nie liczy się z twoim zdaniem i patrzy tylko na siebie a ty najlepiej abyś go słuchał i przepisał dom na niego?
Zgwałci ci żonę czy córkę on ma wytłumaczenie a ty coś zrobisz nie po jego myśli kara śmierci ...
Tolerancja pierdo... taka tolerancje ludzie są na tyle głupi że dopóki im się krzywda nie stanie to nie zaczną myśleć
 
Myśle że Polska i cała Europa potrzebuje prostych radykalnych rozwiązań i stanowczych polityków.... nie filozofów z pokrętnymi wizjmi myśliciela pod wpływem ...
 
Myśle że Polska i cała Europa potrzebuje prostych radykalnych rozwiązań i stanowczych polityków.... nie filozofów z pokrętnymi wizjmi myśliciela pod wpływem ...
Polska, Węgry, Czechy, Słowacja. Wokół tego powinniśmy budować naszą politykę. Kraj bliskie kulturowo i o podobnym poziomie rozwoju. Nie zapominając o kresach wschodnich oczywiście.
 
Polska, Węgry, Czechy, Słowacja. Wokół tego powinniśmy budować naszą politykę. Kraj bliskie kulturowo i o podobnym poziomie rozwoju. Nie zapominając o kresach wschodnich oczywiście.
Niemcy nas "zjedzą" dostaną szału
 
Swoja droga to polecam obejrzec film Syriana (jesli ktos jeszcze nie widzial). Po czesci daje odpowiedz dlaczego nie ma spojnej i logicznej polityki wzgledem muzulmanow.
 
Przez jakiś czas pracowałem w Niemczech (okolice Monachium) i oni tak na serio to są zirytowani polityką prowadzoną przez Merkel. Jak by mogli już dawno by ją zrzucili ze stołka. Bawaria się buntuje.
 
Przez jakiś czas pracowałem w Niemczech (okolice Monachium) i oni tak na serio to są zirytowani polityką prowadzoną przez Merkel. Jak by mogli już dawno by ją zrzucili ze stołka. Bawarii nie podoba się polityka przez nią prowadzona.
bawaria to jest panstwo w panstwie, tam ogolnie jest niechcec do wszystkich z zewnatrz
 
Back
Top