Polityka

Pany, dowcip na rozluźnienie:

- Masz skarbie, zjedź ostrygę. To afrodyzjak.
- Afrodyzjak? A czemu?
- Bo jak połkniesz ostrygę, połkniesz wszystko.

<śmiech>

Dalszy spam usuwam.
 
Wróciłem, ale to co tu się odpierdala, to jest moralny skandal.
Beka w chuj. Trzeba było zostawić w spokoju Kadafiego a sami mielibyśmy spokój. Wmieszalismy się w problemy trzeciego świata i teraz zbieramy żniwo.
 
@Orest widze, ze mocny zawodnik z Ciebie...skoro juz wiemy, ze nikogo nie wpuszczac to powiedz jeszcze co zrobic z tymi, ktorzy juz tutaj sa? Do gazu? Czy od razu piec? Powaznie pytam.
 
comment_4U3FNGK4M0POwuHefMc59LfJ8yVOTnzU,w400.jpg
 
Prosiłem o coś, czyż nie?
Rano będziesz żałował i przepraszał albo też nagle nie będziesz mógł pojawić się na zlocie.

Hahaha Orest dobry jesteś jakieś uprzedzenia do halibuta masz przez ości :p O tej godzinie przynajmniej pośmiać się można. halibut teorie spiskowe dotyczące zlotu wersja 1.3

Co do Wiewiura
3d73379158_waski_czy_ci_sie_czasami.jpg
 

Attachments

  • 3d73379158_waski_czy_ci_sie_czasami.jpg
    3d73379158_waski_czy_ci_sie_czasami.jpg
    82.3 KB · Views: 2
Hahaha Orest dobry jesteś jakieś uprzedzenia do halibuta masz przez ości :p O tej godzinie przynajmniej pośmiać się można. halibut teorie spiskowe dotyczące zlotu wersja 1.3

Co do Wiewiura View attachment 1794
Jeny Wewiur młody jest. Jak na razie podchodzi podręcznikowo do sprawy. To jest takie kurwa dziwne? Dajcie mu z 10 lat zmieni poglądy na pewne sprawy (oby nie było za późno).
 
Beka w chuj. Trzeba było zostawić w spokoju Kadafiego a sami mielibyśmy spokój. Wmieszalismy się w problemy trzeciego świata i teraz zbieramy żniwo.

Hussajna rowniez, niczym ten dyktator Ameryce nie zawinil, wymyslili na poczekaniu jakas bron masowego razenia a reszta kupila bajke. Dyktatorow nie bylo kim zastapic i dzis w tych panstwach sila rzadzi ISIS.
 
Zameldować u siebie w domu, najlepiej, ze trzech.
Jak umieja klasc plytki, tynki i gładzie biore z miejsca.

Pytalem co zrobisz z tymi, ktorzy juz tutaj sa od dluzszego czasu. Pracujacy, zeuropeizowani muzulmani.

Poki co rzucasz haslami jak naglowki z faktu. I co dziwne @Jakub Bijan , ktorego umysl zawsze uwazalem za lotny jakis taki nijaki teraz;)
 
Hussajna rowniez, niczym ten dyktator Ameryce nie zawinil, wymyslili na poczekaniu jakas bron masowego razenia a reszta kupila bajke.
Zaczął sprzedawać ropę za euro. Nie mógł popełnić większego grzechu. Swoją drogą kilka tygodni temu to samo zaczęli robić Chińczycy na giełdzie w Szanghaju (tylko sprzedają za juany). Jeśli jest jakaś sprawa w imię której USA pójdą na wojnę, to utrzymanie petrodolara jest priorytetową.
 
Jeny Wewiur młody jest. Jak na razie podchodzi podręcznikowo do sprawy. To jest takie kurwa dziwne? Dajcie mu z 10 lat zmieni poglądy na pewne sprawy (oby nie było za późno).
Wiedza podrecznikowa nie zawsze sie przeklada na wiedze praktyczna wiemy obaj o tym :)
Co do wieku co oznacza dla ciebie młody ?Ja chyba tez jestem młody do 30 mam jeszcze troche i bolid młodzieży wiejskiej (BMW) posiadam.
To że jest młody nie upoważnia go do 10 lat popełniania błędów . Może kupić legalnie piwo to przywiliej jak i również możliwość głosowania podczas wyborów .Tylko że jego decyzje na innych mogą się odbić
 
Hussajna rowniez, niczym ten dyktator Ameryce nie zawinil, wymyslili na poczekaniu jakas bron masowego razenia a reszta kupila bajke. Dyktatorow nie bylo kim zastapic i dzis w tych panstwach sila rzadzi ISIS.
Nie do końca. I na dzień dzisiejszy na miejscu Francuzów wysłał bym ze dwa TIRy FAMASów i innego tałatajstwa al-Assadowi.
 
Egzakli. USA to nie jest dobry wujek zza oceanu. W Dupie mają Polskę, Węgry czy Czechy, ale już z Niemcami się liczą.
Nasz rząd nawet zniesienia Wizy nie umie załatwić .Dla USA jesteśmy krajem z którym nie muszą się liczyć ale Polacy muszą się pakować w misje w Afganistanie bo USA tak kazało .Polska póki co jest pionkiem i my tego nie doczekamy aby coś się zmieniło w tej sprawie może nasze dzieci lub wnuki się do czekają
Bez_wizy_do_USA.jpg
e
 
Nasz rząd nawet zniesienia Wizy nie umie załatwić .Dla USA jesteśmy krajem z którym nie muszą się liczyć ale Polacy muszą się pakować w misje w Afganistanie bo USA tak kazało .Polska póki co jest pionkiem i my tego nie doczekamy aby coś się zmieniło w tej sprawie może nasze dzieci lub wnuki się do czekająView attachment 1795e
Nasze dzieci i wnuki doczekają się, ale kalifatu. Dlatego jestem tak wniesiony na obecną sytuację polityczną, bo moje dziecko będzie musiało żyć prawdopodobnie w ciężkich czasach.
 
Back
Top