Polityka

Nie wpuszczać nikogo.
12 latkowie mają już w głowie zakodowane skąd się wywodzą i przyniosą ze sobą nienawiść do krajów europejskich.
Kobiety mogą rodzić dzieci, które wychowają w odpowiedni sposób.
Nie dla imigrantów!
Dobra dobra, myślisz że naród i rząd francuski przesiakniety tolerancyjna obłuda zdobędzie się na takie radykalne rozwiązanie? Podsuwam opcje w miarę realne. Ale po przemyśleniu sprawy-dzieci do lat 8. I konieczność takiego rozłożenia w szkole żeby co najmniej połowa uczniów była niemuzułmanśka(taka ustawa by nie przeszła, ale możnaby stworzyć nie pisana zasadę). Nawet jak ktoś będzie szlony od 5lat to zanim zacznie zabijać mogą go nauczyć myśleć. I się rozmyśliz zabijaniem
 
normalnie wszyscy geniusze strategii i polityki spotkali się na cohones. Szok
Fenomen na skalę światową - politycy i służby bezradne a tu na polskim forum wszyscy wiedzą co robić.
 
normalnie wszyscy geniusze strategii i polityki spotkali się na cohones. Szok
Fenomen na skalę światową - politycy i służby bezradne a tu na polskim forum wszyscy wiedzą co robić.
Czytałeś zaproszenie na Zlot?:)
 
normalnie wszyscy geniusze strategii i polityki spotkali się na cohones. Szok
Fenomen na skalę światową - politycy i służby bezradne a tu na polskim forum wszyscy wiedzą co robić.
To jest forum dyskusyjne i ludzie tutaj (uwaga) DYSKUTUJĄ i wymieniają się swoimi punktami widzenia. Nikt nie pisze , że jest ekspertem, ale oczywiście musisz wpaść, nie napisać nic konkretnego tylko się dopierdolić dla zasady.
 
Z calym szacunkiem dla Francji i "postepowej" Europy...

Kiedy oglaszano szumnie "afrykanska wiosne ludow", dozbrajano "rebeliantow", francuskie i wloskie samoloty lataly nad Afryka zachodnia...w polskich gazetach tez same 'ochy i achy' jacy bojownicy niestrudzeni obalaja zlych dyktatorow w Libii i Egipcie...jacy dzielni bohaterowie walcza ze zlym Asadem w Syrii.

Wlasnie ci powstancy to byly pospolite brudasy, ktore stworzyly ISIS...zachod ich stworzyl...uzbroil..a teraz zyja wlasnym zyciem - poza kontrola.

Kadafi, Mubarak - trzymali bractwa muzulmanskie ze mordy. De facto ich panstwa byly swieckie. Co mamy teraz?

Europa sama tworzy sobie terrorystow swoja pizdowata polityka i checia zyskow.

Cytujac klasyka nie mozna troche poruchac i troche zostac prawiczkiem.

Wiecie co jest najlepsze?
Ze zadne wyjscie nie jest dobre...bedzie wojna jak chuj. Nie mozna ich wystrzelac bo to wygeneruje jeszcze wiecej ortodoksow i fanatykow zadnych krwii...jesli stwierdzimy, ze mamy w dupie wszystkich muzulmanow (i uchodzcow) fanatykow rowniez przybedzie.

Ci mieszkajacy od lat w Europie - zintegrowani, znajacy i szanujacy nasza kulture spotkaja sie z fala nienawisci..niezasluzona.

Najgorsze co mozna zrobic to uwierzyc ze "kazdy muzulmanin to smiec"...
 
To jest forum dyskusyjne i ludzie tutaj (uwaga) DYSKUTUJĄ i wymieniają się swoimi punktami widzenia. Nikt nie pisze , że jest ekspertem, ale oczywiście musisz wpaść, nie napisać nic konkretnego tylko się dopierdolić dla zasady.
@skunx tylko na komende moze aie odezwac a co dopiero dyskutowac. Nie wymagaj zbyt wiele.
 
12227641_1029632450392311_5806360330234968091_n.jpg
 
Wasze konkrety to zabić wysiedlić nie wpuszczać. Tacy lekko pożyteczni idioci robiący dokładnie to czego chcą islamiści. A potem reszta normalnych muzułmanów w odpowiedzi na represje dołączy do państwa islamskiego i dopiero będzie różowo.
Najłatwiej wrzucać wszystkich do jednego worka, patrzeć na Islam z przymróżnym okiem przez celownik itp pierdoły.
 
Wasze konkrety to zabić wysiedlić nie wpuszczać. Tacy lekko pożyteczni idioci robiący dokładnie to czego chcą islamiści. A potem reszta normalnych muzułmanów w odpowiedzi na represje dołączy do państwa islamskiego i dopiero będzie różowo.
Najłatwiej wrzucać wszystkich do jednego worka, patrzeć na Islam z przymróżnym okiem przez celownik itp pierdoły.
nie no najlepiej sie polozyc na glebe i czekac na serie z kalacha bo przeciez nic juz nie da sie zrobic
 
Wasze konkrety to zabić wysiedlić nie wpuszczać. Tacy lekko pożyteczni idioci robiący dokładnie to czego chcą islamiści. A potem reszta normalnych muzułmanów w odpowiedzi na represje dołączy do państwa islamskiego i dopiero będzie różowo.
Najłatwiej wrzucać wszystkich do jednego worka, patrzeć na Islam z przymróżnym okiem przez celownik itp pierdoły.
Idealne by były pogromy, jak na żydach, udałoby się wtedy zradykalizować każdego młodego muzułmanina i wybuchła by piękna wojna religijna. A w takich giną ludzie. Po obu stronach.
 
nie no najlepiej sie polozyc na glebe i czekac na serie z kalacha bo przeciez nic juz nie da sie zrobic
Nie no najlepiej rzucić hasłem w stylu "trzeba..." albo "ja to bym..."
A potem głosujecie na takich co pierdykną plakat z hasłem "wolna Polska, niezależna . Mocna armia itp"
Tak to każdy problem można rozwiązać
 
Wasze konkrety to zabić wysiedlić nie wpuszczać. Tacy lekko pożyteczni idioci robiący dokładnie to czego chcą islamiści. A potem reszta normalnych muzułmanów w odpowiedzi na represje dołączy do państwa islamskiego i dopiero będzie różowo.

Niech to zrobią póki nas jest więcej bo potem będzie jeszcze bardziej różowo...

...a raczej brązowo...
 
To może każde dziecko po roku życia postawić przed koranem. Jak dzieciak dotknie książkę zamiast płakać to jeb ze skały. Jednego potencjalnego terrorystę mniej. Cohones zatwierdza ?
 
Niech to zrobią póki nas jest więcej bo potem będzie jeszcze bardziej różowo...

...a raczej brązowo...
Nie jestem fanem brązu ale wiem skądinąd że terroryzm jest bronią słabszych i na pewno nie da się tak łatwo ogarnąć tego problemu.
 
Wasze konkrety to zabić wysiedlić nie wpuszczać. Tacy lekko pożyteczni idioci robiący dokładnie to czego chcą islamiści. A potem reszta normalnych muzułmanów w odpowiedzi na represje dołączy do państwa islamskiego i dopiero będzie różowo.
Najłatwiej wrzucać wszystkich do jednego worka, patrzeć na Islam z przymróżnym okiem przez celownik itp pierdoły.
O wrzucaniu do jednego worka powiedz muzułmaninowi, dla którego niemuzułmanin to niewierny. Tak, zabić. Marzę o eksterminacji , skończ chłopie pierdolić.
 
To może każde dziecko po roku życia postawić przed koranem. Jak dzieciak dotknie książkę zamiast płakać to jeb ze skały. Jednego potencjalnego terrorystę mniej. Cohones zatwierdza ?

Mia Khalifa dotknie wszystkiego :ashamed:
 
O wrzucaniu do jednego worka powiedz muzułmaninowi, dla którego niemuzułmanin to niewierny. Tak, zabić. Marzę o dyskryminacji, skończ chłopie pierdolić.
Ok. To w takim razie po tym co zrobił Brevik należy zabić wszystkich posranych prawicowców w tym pewnie Ciebie ( bez obrazy) bo autorytarnie stwierdzam, że każdy prawicowiec uważa lewaka i ciemnoskórego za podczłowieka. #cohoneslogic
 
Ok. To w takim razie po tym co zrobił Brevik należy zabić wszystkich posranych prawicowców w tym pewnie Ciebie ( bez obrazy) bo autorytarnie stwierdzam, że każdy prawicowiec uważa lewaka i ciemnoskórego za podczłowieka. #cohoneslogic
Nie wmawiaj mi czegoś, czego nie napisałem. Na tym kończę dyskusję.

Polecam o 21 TVN 24,ma być Szewko.
 
Nie no najlepiej rzucić hasłem w stylu "trzeba..." albo "ja to bym..."
A potem głosujecie na takich co pierdykną plakat z hasłem "wolna Polska, niezależna . Mocna armia itp"
Tak to każdy problem można rozwiązać
zazwyczaj to w Twoich postac po prostu kpisz i wyszydzasz pomysly innych nic samemu nie proponujac. To moze teraz dla odmiany Ty cos zaproponuj oprocz frazesow typu "ze nie tak latwo ogarnac ten problem". Mysle, ze nie tylko Ty potrafisz operowac tu sarkazmem i szydzic z opini innych uzytkownikow.
 
Ja jestem ciekaw czy Francja odwoła się do art. 5 traktatu NATO jak to zrobiły Stany po 11 września, a jeśli to zrobią to jaka będzie reakcja sojuszników.
 
Ok. To w takim razie po tym co zrobił Brevik należy zabić wszystkich posranych prawicowców w tym pewnie Ciebie ( bez obrazy) bo autorytarnie stwierdzam, że każdy prawicowiec uważa lewaka i ciemnoskórego za podczłowieka. #cohoneslogic

Lewaka za idiotę/oszusta, a ciemnoskórego za zagrożenie.

A akcja Breivika była reakcją na ichniejsze prawo przez, które imigrant gwałcący dziecko ma mniejsze problemy z prawem niż ci, którzy napiszą publicznie, że to był muzłumanin... Takich akcji będzie przybywało hiperbolicznie, przez samobójczą politykę państw europejskich.
 
Idealne by były pogromy, jak na żydach, udałoby się wtedy zradykalizować każdego młodego muzułmanina i wybuchła by piękna wojna religijna. A w takich giną ludzie. Po obu stronach.
jest taka kwestia, ze jednak rdzenni mieszkancy europejskich panstw maja kontrole nad wojskiem nie muzulmanie wiec ta wojna byla by do jednej bramki.
 
e tam jakaś ciapata kuzynka ciapatego piłkarza. przecież oni nie czuja bólu , nie mają uczuć a dzieci przynoszą im bociany bo oni ruchają kozy.
Scurvol ale ja nie wiem co zrobić z tym problemem. To zadanie dla szefów Francji, Rosji i USA albo kogoś tam jeszcze , którzy wiedzą rzeczy o których nie mamy pojęcia.
 
Back
Top