Polityka

Ciekaw jestem czy Newsweek go zostawi jako naczelnego, bo chodzą słuchy, że pod jego panowaniem sprzedaż dosyć mocno podupadła.

Zostawią. Newsweek nie ma zarabiać na siebie, i nie zarabia. Praktycznie żadne gazety i czasopisma zajmujące się polityką nie służa do tego by zarabiać na sprzedaży. Ba, praktycznie nigdy w historii, poza paroma wyjątkami, głównie w USA, nie służą po to.
Gazety finansują jakieś grupy które w nich bronią swoich interesów. Newsweek świetnie pod Lisem sprawdza się w obronie interesów niemieckich. Jednak mogą go zmienić z powodów propagandowych - zbyt mocno się ich gazetka już propagandowo jednotorowo rpze zniego koajrzy. Teraz dadzą kogoś kto na jakiś czas przystopuje z agitacją, wprowadzzi mały pluralizm ideologiczny.
Po tym okresie znowu zmienią pismo w ostrzejsze propagandowo.
 
Ciekaw jestem czy Newsweek go zostawi jako naczelnego, bo chodzą słuchy, że pod jego panowaniem sprzedaż dosyć mocno podupadła.
Nie ma się co dziwić jeśli z dziennikarza zrobił się z niego agresywny i waleczny pionek jednej partii.
 
Lisa to ciezko nawet dziennikarzem nazwac, od dluzszego czasu jest zwyklym propagandzista lansujacym bezczelnie linie polityczna danej opcji/parti
 
Panowie czy wy myślicie że sprzedaż prasy w dzisiejszych czasach może nie spadać? Kiedy ostatnio coś kupiliście? Bo ja w tym roku raz kupiłem, Playboya.
 
Dobre czasy wojen pismaków bły na Śląsku od roku 1910 do lat 30.
Wojowali ze sobą potentat prasowy Adam Napieralski i Wojciech Korfanty. Byli wrogami ideologicznymi: jeden postulował walkę o niepodleglosc we wspolpracy z Niemcami, inny był bardizej radykalny. Potrafili Ci goscie wykupić swego czasu większosc Polskich gazet i w każdej obsmarowywali sie nawazajem. Dzisiejszy styl przypomina tamte czasy: byli wulgarni i stosowali ostry "hejting". Ba, normą była przemoc, podpalanie sklepów z gazetami jednego lub drugiego.

Panowie czy wy myślicie że sprzedaż prasy w dzisiejszych czasach może nie spadać? Kiedy ostatnio coś kupiliście? Bo ja w tym roku raz kupiłem, Playboya.

Sprzedaż prasy od dawna spada i od dawna żaden tygodni czy gazeta codzienna nie przynosi zysku.
 
Ja upuje dużo wartośiowej prasy, która zawiera rzeczy jakich nie znajde w sieci: Jazz Forum, Filmpro, Ekrany, i kilka innych dot. produkcji filmowej.
 
Poszperalem sobie ws stanowiska Korwina ws obronnosci i mina mi zrzedla troche. Oni chca sie wybijac na niezaleznosc nie tylko z UE ale i z NATO bedacego przedstawicielem interesow USA i wiazac sie z pionkami w regionie. To nie ma racji bytu i pozostaje z sensownymi propozycjami jedynie PiS, no żesz kurwa.
 
Wczorajsza babcia o której mówiłem to nie jedyna. Dzisiaj chodzi kolejna i agituje ludzi na przystanku, ulotki, modlitwy itd. To chyba coś zorganizowanego.
 
Poszperalem sobie ws stanowiska Korwina ws obronnosci i mina mi zrzedla troche. Oni chca sie wybijac na niezaleznosc nie tylko z UE ale i z NATO bedacego przedstawicielem interesow USA i wiazac sie z pionkami w regionie. To nie ma racji bytu i pozostaje z sensownymi propozycjami jedynie PiS, no żesz kurwa.

Niekoniecnzie. Korwin raczej chce mieć dobrą obronnosc, ale nie do samodzielnego bronienia sie przed Rosją. Lecz wystarczajaca by obronic sie jakis czas czekajac na pomoc, niezależnie z kims jesteśmy w układzie. Wiesz, a co jeśli wejdziemy w konflikt z Niemcami? Wtedy NATO nam nie pomoże, jesteśmy zdani na siebie. Więc bardziej niezależne wojsko pozwoli nam jakiś czas wojować, w tym czasie szukać porozumienia, wsparcia, np u Putina. Nikt nie powiedział, że musimy trwać cały czas w alianckim układzie który już nie ma racji bytu i możę niedługo sam między sobą się rżnąć.


PS.
Za chwile w Polsat News ma być debata wszystkich komitetów.
 
Niekoniecnzie. Korwin raczej chce mieć dobrą obronnosc, ale nie do samodzielnego bronienia sie przed Rosją. Lecz wystarczajaca by obronic sie jakis czas czekajac na pomoc, niezależnie z kims jesteśmy w układzie. Wiesz, a co jeśli wejdziemy w konflikt z Niemcami? Wtedy NATO nam nie pomoże, jesteśmy zdani na siebie. Więc bardziej niezależne wojsko pozwoli nam jakiś czas wojować, w tym czasie szukać porozumienia, wsparcia, np u Putina. Nikt nie powiedział, że musimy trwać cały czas w alianckim układzie który już nie ma racji bytu i możę niedługo sam między sobą się rżnąć.


PS.
Za chwile w Polsat News ma być debata wszystkich komitetów.
USA nam pomoglo z Niemcami po upadku komunizmu. Zmusili Kohla do zrzeczenia sie pretensji do zachodnich ziem Polski. Nie mam pojecia o jakim traktacie pokojowym, ktorego nie podpisali mowi Korwin i nikt nie potrafi mi powiedziec.
 
pleonazm :)


Widziałeś co on odpierdala? To nie żart, to tak wyglądało:
każdemu zadaje pytanie o pomysły, poglądy na emerytury. I dosłownie KAŻEMU przerywa i mówi "Ale inaczej niż PO zrobiła nie można. Trzeba tak, obowiazkowy podniesc bez możliwości wyboru. Nie można inaczej, tak trzeba".
Serio. Teraz wytłumaczcie mi : po co prowadzący zadaje pytanie jak to nie ma sensu? Jak on każdemu nie daje sie wypwoiedziec tylko powtarza "NIE MOŻNA TAK, MOŻNA TYLKO TAK JAK PO WPROWADZILA!!!" niemalże krzycząc.

Przecież takiego kurestwa to nawet Lis by nie zrobił.

I praktycznie w każdym temacie - przerywa każdemu, poza Muchą, i powtarza, że tak nie można, że pomysł PO jest właściwy. To jest obrzydliwe.

Ale sama debata, bez patrzenia na tego kutasa - bardzo fajna. Każdy rzeczowy, gada na temat, polemizuje. Ba, nawet przedstawicielka PSL dobrze wypadła.
 
Widziałeś co on odpierdala? To nie żart, to tak wyglądało:
każdemu zadaje pytanie o pomysły, poglądy na emerytury. I dosłownie KAŻEMU przerywa i mówi "Ale inaczej niż PO zrobiła nie można. Trzeba tak, obowiazkowy podniesc bez możliwości wyboru. Nie można inaczej, tak trzeba".
Serio. Teraz wytłumaczcie mi : po co prowadzący zadaje pytanie jak to nie ma sensu? Jak on każdemu nie daje sie wypwoiedziec tylko powtarza "NIE MOŻNA TAK, MOŻNA TYLKO TAK JAK PO WPROWADZILA!!!" niemalże krzycząc.

Przecież takiego kurestwa to nawet Lis by nie zrobił.

I praktycznie w każdym temacie - przerywa każdemu, poza Muchą, i powtarza, że tak nie można, że pomysł PO jest właściwy. To jest obrzydliwe.

Ale sama debata, bez patrzenia na tego kutasa - bardzo fajna. Każdy rzeczowy, gada na temat, polemizuje. Ba, nawet przedstawicielka PSL dobrze wypadła.
to jest parodia nie debata, tego Gugale to tylko lac w ten tlusty kwadratowy ryj
 
Serio. Teraz wytłumaczcie mi : po co prowadzący zadaje pytanie jak to nie ma sensu? Jak on każdemu nie daje sie wypwoiedziec tylko powtarza "NIE MOŻNA TAK, MOŻNA TYLKO TAK JAK PO WPROWADZILA!!!" niemalże krzycząc.
Max lepiej Ci to wytłumaczy. Około 4:30
 
zalaczylem na 5 sekund, gdzie sie indyczyl, ze sami sobie musimy dac.. to ciekawe gdzie jest hajs w zusie na emerytury, co za imbecyl
 
To jest pierwsza debata w ktorej prowadzacy sam sobie odpowiada na pytania i nie pozwala odpowiedziec adwersarzowi. To jest schizofremia.
Jego stronniczosc jest tak czytelna, ze tylko kompletny debil da sie przekonac do tych bredni, ktore wygaduje
 
Na PO beda glosowali ludzie powiazani jakos z tym systemem, wszelkiej masci budzetowka, urzedasy, sami politycy z rodzinami, przekretasy pracodawcy, ogolnie ludzie, ktory dobrze zyja dzieki PO plus ci co maja wyjebane prowadza dostatnie zycie i nie obchodzi ich w sumie kto jest u sterow a
Anty pis to chyba jednak trochę więcej, imo 20% zrobią na lajcie.
to moze maly sig-bet o avatar na tydzien. Ja twierdze, ze PO bedzie mialo mniej niz 20 % jesli beda mieli wiecej lub rowno 20 to wygrales, ok?
 
Na PO beda glosowali ludzie powiazani jakos z tym systemem, wszelkiej masci budzetowka, urzedasy, sami politycy z rodzinami, przekretasy pracodawcy, ogolnie ludzie, ktory dobrze zyja dzieki PO plus ci co maja wyjebane prowadza dostatnie zycie i nie obchodzi ich w sumie kto jest u sterow a

to moze maly sig-bet o avatar na tydzien. Ja twierdze, ze PO bedzie mialo mniej niz 20 % jesli beda mieli wiecej lub rowno 20 to wygrales, ok?
Budżetówka raczej na nich nie zagłosuje.
Ostatnia znacząca podwyżka była za rządó PiS, i raczej na nich zagłosują.
To samo górnicy, ze swoimi hasłami typu: Całe zło to PO.
 
Na PO beda glosowali ludzie powiazani jakos z tym systemem, wszelkiej masci budzetowka, urzedasy, sami politycy z rodzinami, przekretasy pracodawcy, ogolnie ludzie, ktory dobrze zyja dzieki PO plus ci co maja wyjebane prowadza dostatnie zycie i nie obchodzi ich w sumie kto jest u sterow a

to moze maly sig-bet o avatar na tydzien. Ja twierdze, ze PO bedzie mialo mniej niz 20 % jesli beda mieli wiecej lub rowno 20 to wygrales, ok?
Stoi.
 
Back
Top