Polityka

jak to jest z ta cisza, jak nie mowie na kogo glosowac to jej nie lamie? mozemy sobie dyskutowac o pijanej wiceminister?
 
Po prostu ogladalem kilka serwisow informacyjnych i nic. A przeciez aktor gdy jechal po pijaku to czedwony pasek dwa dni
 
Po prostu ogladalem kilka serwisow informacyjnych i nic. A przeciez aktor gdy jechal po pijaku to czedwony pasek dwa dni
Pewnie tak by bylo gdyby byla z Pis-u, chociaz teraz jak jest ta cisza to ja nie wiem czy oni wogole moga o tym pisac, te artykuly to wszystkie maja daty z wczoraj
 
Pewnie tak by bylo gdyby byla z Pis-u, chociaz teraz jak jest ta cisza to ja nie wiem czy oni wogole moga o tym pisac, te artykuly to wszystkie maja daty z wczoraj

Tu cisza wyborcza nie ma nic do rzeczy. To informacja , że urzędnik panstwowy jezdzil po pijaku(i chyba wypadek spowodowala, nie? ).
 
Tu cisza wyborcza nie ma nic do rzeczy. To informacja , że urzędnik panstwowy jezdzil po pijaku(i chyba wypadek spowodowala, nie? ).
ja nie wiem, wszystko mozna podciaganac pod agitacje czy tez kampanie negatywna czy cos w tym stylu
 
ja nie wiem, wszystko mozna podciaganac pod agitacje czy tez kampanie negatywna czy cos w tym stylu

Jezeli ktos by klamal o tym to bylaby to agitacja przeciwko. A tak to policja lamie cisze podajac taka informacje.
Pisze o tym po portalach, chce sprawdzic czy policja cos mi moze zrobic
 
jakby ktos klamal to by byla pewnie sprawa w sadzie. Agitacja przeciwko mozna wg mnie uznac i podawanie faktow

Ja nie podaje, że jest z PO. Pytam się czemu portale nie podają iż wiceminister sprawiedliwości jeździłą po pijanemu.
Nawet jeśli uznają to za agitacje - zwalam na to, że zadałem po prostu pytanie czytelnika :)
 
Ja nie podaje, że jest z PO. Pytam się czemu portale nie podają iż wiceminister sprawiedliwości jeździłą po pijanemu.
Nawet jeśli uznają to za agitacje - zwalam na to, że zadałem po prostu pytanie czytelnika :)
nie no Tobie nic nie zrobia, bardziej scigaja roznych wydawcow, wlascicieli portalow a nie czytelnikow, z reszta teraz w dobie FB to ta cisza jest smieszna. Niby za like'a maja Cie scigac? #niggaplease
 
nie no Tobie nic nie zrobia, bardziej scigaja roznych wydawcow, wlascicieli portalow a nie czytelnikow, z reszta teraz w dobie FB to ta cisza jest smieszna. Niby za like'a maja Cie scigac? #niggaplease

Nie no, od paru lat ktoś ma sprawe za agitacje na faebooku. wystarsczy ze napiszesz cos na tablicy, ktos znajomy podkabluje i musza zareagowac.
Nawet za komentarze, jeżeli agitujesz pod jakims postem.
 
Hehe a ja se moge pisac, ze głosuje na Janusza. Tylko nie wiem, czy rocksi mogą miec przez to kłopoty, czy to indywidualna sprawa piszącego
Chyba nie ma powodu żeby sprawdzać czy twoja agitacja odbije się na właścicielach portalu.
 
Może mieć, może nie mieć. Nie tyle nawet sam kapitał, co operujący tymże. Ale to nieistotne. Prawdziwie istotnym pytaniem jest to: czy walka z tym "narodowym kapitałem" będzie dla interesu Polaków korzystna czy szkodliwa.

Mnie bardziej ciekawi co to znaczy, ze biznesmen przejmie gospodarke granicznego kraju dla polityka/ow swojego kraju
 
Dziś na obiad kaczka nadziewana ośmiorniczkami z sałatką z koniczyny, a na deser ciasteczko. Potem może kawior. Ciekawe po ile to wszystko chodzi na targu.
 
Back
Top