Polityka

Właśnie był Kukiz u Doroty Gawryluk w Polsat News, zaprezentował się świetnie, lał miód na moje uszy, czytał w moich myślach. Na prawdę mam dylemat teraz.
 
http://vod.tvp.pl/audycje/publicystyka/po-przecinku/wideo/21102015/21928947

Ależ pięknie Czarzasty orze Lisową i TVP. W peirwszej kolejności pyta na chuj zajmuje się głupią i niewazną przepychanką pod studiem zamiast debatą?
Potem ładnie zaorał argumenty o tym ze "PIS zrobi czystke".

Uwielbiam słowo "orać".
Czarzasty czerwony, ale argumenty to on w glowie ma.
edit
Ej no, ale zeby nie dac Pszemka z dzisiaj z czerwnym z Razem?
http://vod.tvp.pl/audycje/publicystyka/po-przecinku/wideo/22102015/21941769
@Orest cho no tu
 
Najlepsze, że na portalu który pisał seti artykułów o tym jak prawicowcy posługują się mową nienawisci, wyzywaja od "zdrajców " i Żyów - poajwiaja sie komentarze, po zaklamanym artykule, do kobiety "suka,gnida, pizda" i całe to lewakcie scierwo przyklaskuje takim epitetom.

Jeszcze niedawno jakiś beret,dokładnie w tym temacie pisał że chętnie przyjebałby Nowackiej.

Zjeby są wszędzie. Głupota nie ma poglądów.
 
Zaczynam się peirwszy raz emocjonować wyborami. Pierwszy raz odkąd mam jakąś świadomość polityczną - wielką rolę odgrywają partie z poza układu okrągłostołowego. Ok, była raz przygoda z Samoobroną i LPR ale ten peirwszy to był wynik gwałtownej chwili. Tutaj mamy Korwina i Kukiza którzy ciągnął za sobą już wieloletnią pracę polityczną i budują swój "cement", zwłaszcza ten pierwszy.
I, mam takie przeczycie, że i Korwin i Kukiz będzie po wyborach na 3 i 4 miejscu, nie ZL, Nowoczesna czy PSL.
Ba, jeśli Partia Razem także jest z poza tego układu - to też się ciesze jeżeli będzie coś znaczyła i wysiuda lewice okrągłostołową(byłe SLD). Bo jednak lewica w sejmie tez być musi(a przynajmniej moim zdaniem powinna).

Więc może nie będzie tak źle na przyszłość? Może stworzy się na bazie Kukiza i Korwina wysokiej klasy konserwatywna klasa polityczna, na wzór tych starych, brytyjskich? Na pewno na to jest większa szansa niż zbudowanie dobrej, przyzwoitej klasycznej lewicy - bo jeśli powstanie siła niezależna od SLD to raczej będzie już skażona debilizmami nowoczesnej europejskiej lewicypierdolącej o multikulti i gejach jako najważniejszej kwestii istnienia i propagującej chore państwo opiekuńcze na zasadach zadłużania państwa w bankach.
Czyli - w prawicy nadzieja.
 
Czy to normalne, że jeden PiSowiec u mnie na starówce przy nagłośnieniu krzyczy, że on i PiS są za przyjęciem imigrantów, ze względu na Polaków-imigrantów, którzy są za granicami i płonie w nich Polskie serce i tym, że poprą imigrantów, pomogą im wrócić, a jako potwierdzenie tych słów powiedział ów PiSowiec, że był u rodziny żony na Litwie i na własne oczy widział te "serca Polaków". No ludzie.
 
Ciężko moim zdaniem PiS zaszufladkować jako partię czysto lewicową. Chociażby nie pamiętam, żeby Jarek otwierał bramę na podwórko i chciał wpuścić wszystkich emigrantów do siebie.
Lewicowość jest mierzona chęcią wpuszczania emigrantów? Równie dobrze można by powiedzieć, że jest dobrym chrześcijaninem... Tzn., gdyby chciał :)

ow"bogaty" jest po prostu zachlanny
Ja mam wrażenie, że nie tylko bogaci są zachłanni, a jest to po prostu permanentna cecha człowieka, ewolucyjnie zreszta nagradzana. Z tym, że niektorzy w ramach zachłannosci podejmują ryzyko, a inni chcą, ukrywając swoją zachłanność za zachłannością tych ryzyko podejmujących, korzystać z owoców przez nią wypracowanych.

Agencje pośrednictwa
W praktyce odczłowiecza to bardziej pracownika niż śmieciówka, z tym, że od śmieciówki dla pracownika jest droższa. Prowizje jakie biorą agencje, przerażają. Poza tym, ich głównym źródłem dochodu jest umiejętność wypracowywania różnicy pomiędzy tym co dostają od pracodawcy a tym co zapłąca, są specami od negocjacji, trudniej się z nimi rozmawia, niż z wieloma pracodawcami.

Dlatego cieszyłbym się, jakby w tym kraju ktoś przyszedł do wyborów z planem 20 letnich reform, a nie jak teraz, 4 lata i
4 letnie reformy? Która partia, ruch obywatelski, krąg inteligencki ma takie coś? Zwykle to są dwa, trzy hasła, któe jakby sejm się spiął to by w jeden dzień przegłosował... :(

Sumlinski ma kwity na potwierdzenie swoich slow
Przypomniał mi się jeden Pan z Peru, przypomniał.

. Gdyby JKM zmienil swoja optyka na kwestie pracownicze
Szczerze mówiąc, niewielu jest takich, którzy mają tak pro-pracownicze podejście jak Korwin. Ty się skupiasz na relacji jednego pracownika do jednego pracodawcy, chciałbyś nieprzekraczalnego Słowa Bożego w formie przepisów. Rynek nie lubi próżni, jak się czegoś nie da zrobić po Bożemu, to się zrobi inaczej. Zauważ, że pobudzony rynek, z szybkim przepływem pieniądza, jest najlepszym strażnikiem praw pracowniczych: daje ludziom alternatywę. Tylko alternatywa, mnogość miejsc pracy zmieni układ sił. Naturalnie, a nie zapisami typu: Słońce, rozkazuję ci, wstań!

Tego twojego głosu
Nie denerwuj się, na szczęście to tylko internet.

Tutaj jest problem natury ludzkiej, nieudolnego aparatu państwowego, który nie potrafi ścigać nieuczciwych pracodawców oraz skorumpowania klasy politycznej.
Częściowo. Patrz dwie odpowiedzi wyżej.

Wpadłem tylko na chwilę polecić wam najnowszą książkę
MMARocks widzę się rozpędza :)

pierdolisz facet glupoty
jakbys moze przezyl wiecej niz te swoje szesnascie lat
Ale z ciebie twardziel :)

4-6 razy tyle pieniedzy, a ceny jedzenia, elektronika, ubrania itd jest taka sama
Jedzenie kosztuje tyle samo? W krajach, gdzie zarabia się więcej? Jestem ciekaw jaka część z twojej wypłaty idzie na elektronikę i ubrania. 20%? 15%? Bądź uczciwy i powiedz ile kosztują usługi (w tym edukacja, ubezpieczenia, służba zdrowia) oraz nieruchomości (a nie produkty!) i jaką część wydatków one stanowią. W skali życia, uwzględnij edukacje dzieci do poziomu magistra, uwzględnij wynajem lub kupno nieruchomości. Oczywiście, najłatwiej pewnie będzie porównać do Niemiec, których bogactwo bierze się z drenażu całej Europy, więc usuńmy to jedno z najbogatszych państw na tej plane

Masz racje Polska to kraina mlekiem i miodem plynaca nie ma co marudzic
Czemu ty od razu w takie skrajności wpadasz? Pytanie przecież było normalne, spokojne, wyważone. Jakby Polska była krainą mlekiem i miodem płynąca to pewnie nie gadalibyśmy tak intensywnie o polityce.

Nowe rozmowy
Ooo, to jednak nie tacy idioci byli.

Kurwa, przegapilem...
Ale bedzie jeszcze z Flinstonem u stokroty o 20.

edit

polsat uruchomil w koncu swoja platforme online z materialami, w koncu nie trzeba bedzie szukac na jutjubach
http://www.polsatnews.pl/nasze-programy/
Jak się nazywa ten program Gawryluk?
 
Ktoś Wiplerowi dał plakat anyimigrancki, umieścil na fejsie, okazało sie ze to kopia antypolskiego plakatu nazistów;. Oj, na sam koniec kampanii Hitler wpadł do Korwina
 
Kurwa panowie, czy ja jestem Anarchistą?
Nie wiem, na kogo zaglosować w tych wyborach. Każdy pierdoli jak potłuczony, a moje ulubione trio Kukiz-Korwin-Petru przebija duet szydło-kopacz ale po kolei.
PoPiS - najchętniej bym te partie zdelegalizowal, a każdą osobę związaną z nimi zamknął na 5 lat i dał dożywotni zakaz pełnienia funkcji publicznych. To jest jedno i to samo gówno, pomalowane w inne barwy, ale gówno.
PSL - czy muszę coś tłumaczyć?
Nowoczesna Bankowa - partia Bankierów i ludzi bogatych. 16% na wszystko? Spoko że elektronika będzie tańsza, ale ja wolałbym kupować tańsze jedzenie.
Korwin-Kukiz - z jednym nie zgadzam się w poglądach gospodarczych (kraj bez podatków dochodowych? Come on, to utopia, o jakiej More'owi się nie śniło. Wszystkie narkotyki dozwolne? Niech jeszcze mi powie, ze zlikwiduje odwyki, bo czlowiek sam może o sobie decydować) a drugi to pomyłka. Polityka nie jest dla każdego, wymaga taktu, którego Kukiz nie posiada, osoba jego pokroju u wladzy pogorszy stosunki z sąsiadami, które już i tak są napięte przez PoPiS żenady.
Lewica/Razem - obraza dla prawdziwej Lewicy, o której uczyłem się na lekcjach historii. To post-komunistyczni idioci, nie wiedzący co mówią.
Więcej partii nie pamiętam.
Przepraszam, jeśli kogoś uraziłem, ale ta wypowiedź krążyła za mną pd tygodni. Boje się o kraj, który kocham, gdy w sejmie zasiądą polityczne kurwy, które z poważnych spraw jak np. Smoleńsk zrobiły swoją dziwkę. Obojętnie kto wygra wybory, przegrają Polacy.
 
Ktoś Wiplerowi dał plakat anyimigrancki, umieścil na fejsie, okazało sie ze to kopia antypolskiego plakatu nazistów;. Oj, na sam koniec kampanii Hitler wpadł do Korwina
Powaznie? Ja pierdole... dlaczego nie ma juz ciszy wyborczej :( Beda to jutro maglowac pewnie kutasy...

To będzie piękne:D ah tylko trza do urn iść i dobrze głosować.
Mnie i kilku znajomych nie musisz do tego przekonywac ;)
 
Lewicowość jest mierzona chęcią wpuszczania emigrantów? Równie dobrze można by powiedzieć, że jest dobrym chrześcijaninem... Tzn., gdyby chciał :)


Ja mam wrażenie, że nie tylko bogaci są zachłanni, a jest to po prostu permanentna cecha człowieka, ewolucyjnie zreszta nagradzana. Z tym, że niektorzy w ramach zachłannosci podejmują ryzyko, a inni chcą, ukrywając swoją zachłanność za zachłannością tych ryzyko podejmujących, korzystać z owoców przez nią wypracowanych.


W praktyce odczłowiecza to bardziej pracownika niż śmieciówka, z tym, że od śmieciówki dla pracownika jest droższa. Prowizje jakie biorą agencje, przerażają. Poza tym, ich głównym źródłem dochodu jest umiejętność wypracowywania różnicy pomiędzy tym co dostają od pracodawcy a tym co zapłąca, są specami od negocjacji, trudniej się z nimi rozmawia, niż z wieloma pracodawcami.


4 letnie reformy? Która partia, ruch obywatelski, krąg inteligencki ma takie coś? Zwykle to są dwa, trzy hasła, któe jakby sejm się spiął to by w jeden dzień przegłosował... :(


Przypomniał mi się jeden Pan z Peru, przypomniał.


Szczerze mówiąc, niewielu jest takich, którzy mają tak pro-pracownicze podejście jak Korwin. Ty się skupiasz na relacji jednego pracownika do jednego pracodawcy, chciałbyś nieprzekraczalnego Słowa Bożego w formie przepisów. Rynek nie lubi próżni, jak się czegoś nie da zrobić po Bożemu, to się zrobi inaczej. Zauważ, że pobudzony rynek, z szybkim przepływem pieniądza, jest najlepszym strażnikiem praw pracowniczych: daje ludziom alternatywę. Tylko alternatywa, mnogość miejsc pracy zmieni układ sił. Naturalnie, a nie zapisami typu: Słońce, rozkazuję ci, wstań!


Nie denerwuj się, na szczęście to tylko internet.


Częściowo. Patrz dwie odpowiedzi wyżej.


MMARocks widzę się rozpędza :)



Ale z ciebie twardziel :)


Jedzenie kosztuje tyle samo? W krajach, gdzie zarabia się więcej? Jestem ciekaw jaka część z twojej wypłaty idzie na elektronikę i ubrania. 20%? 15%? Bądź uczciwy i powiedz ile kosztują usługi (w tym edukacja, ubezpieczenia, służba zdrowia) oraz nieruchomości (a nie produkty!) i jaką część wydatków one stanowią. W skali życia, uwzględnij edukacje dzieci do poziomu magistra, uwzględnij wynajem lub kupno nieruchomości. Oczywiście, najłatwiej pewnie będzie porównać do Niemiec, których bogactwo bierze się z drenażu całej Europy, więc usuńmy to jedno z najbogatszych państw na tej plane


Czemu ty od razu w takie skrajności wpadasz? Pytanie przecież było normalne, spokojne, wyważone. Jakby Polska była krainą mlekiem i miodem płynąca to pewnie nie gadalibyśmy tak intensywnie o polityce.


Ooo, to jednak nie tacy idioci byli.


Jak się nazywa ten program Gawryluk?
porownuje do niemiec, bo tam mieszkam i znam ceny
@Miszon a dlaczego narkotyki maja byc nielegalne?
 
Lewicowość jest mierzona chęcią wpuszczania emigrantów? Równie dobrze można by powiedzieć, że jest dobrym chrześcijaninem... Tzn., gdyby chciał :)


Ja mam wrażenie, że nie tylko bogaci są zachłanni, a jest to po prostu permanentna cecha człowieka, ewolucyjnie zreszta nagradzana. Z tym, że niektorzy w ramach zachłannosci podejmują ryzyko, a inni chcą, ukrywając swoją zachłanność za zachłannością tych ryzyko podejmujących, korzystać z owoców przez nią wypracowanych.


W praktyce odczłowiecza to bardziej pracownika niż śmieciówka, z tym, że od śmieciówki dla pracownika jest droższa. Prowizje jakie biorą agencje, przerażają. Poza tym, ich głównym źródłem dochodu jest umiejętność wypracowywania różnicy pomiędzy tym co dostają od pracodawcy a tym co zapłąca, są specami od negocjacji, trudniej się z nimi rozmawia, niż z wieloma pracodawcami.


4 letnie reformy? Która partia, ruch obywatelski, krąg inteligencki ma takie coś? Zwykle to są dwa, trzy hasła, któe jakby sejm się spiął to by w jeden dzień przegłosował... :(


Przypomniał mi się jeden Pan z Peru, przypomniał.


Szczerze mówiąc, niewielu jest takich, którzy mają tak pro-pracownicze podejście jak Korwin. Ty się skupiasz na relacji jednego pracownika do jednego pracodawcy, chciałbyś nieprzekraczalnego Słowa Bożego w formie przepisów. Rynek nie lubi próżni, jak się czegoś nie da zrobić po Bożemu, to się zrobi inaczej. Zauważ, że pobudzony rynek, z szybkim przepływem pieniądza, jest najlepszym strażnikiem praw pracowniczych: daje ludziom alternatywę. Tylko alternatywa, mnogość miejsc pracy zmieni układ sił. Naturalnie, a nie zapisami typu: Słońce, rozkazuję ci, wstań!


Nie denerwuj się, na szczęście to tylko internet.


Częściowo. Patrz dwie odpowiedzi wyżej.


MMARocks widzę się rozpędza :)



Ale z ciebie twardziel :)


Jedzenie kosztuje tyle samo? W krajach, gdzie zarabia się więcej? Jestem ciekaw jaka część z twojej wypłaty idzie na elektronikę i ubrania. 20%? 15%? Bądź uczciwy i powiedz ile kosztują usługi (w tym edukacja, ubezpieczenia, służba zdrowia) oraz nieruchomości (a nie produkty!) i jaką część wydatków one stanowią. W skali życia, uwzględnij edukacje dzieci do poziomu magistra, uwzględnij wynajem lub kupno nieruchomości. Oczywiście, najłatwiej pewnie będzie porównać do Niemiec, których bogactwo bierze się z drenażu całej Europy, więc usuńmy to jedno z najbogatszych państw na tej plane


Czemu ty od razu w takie skrajności wpadasz? Pytanie przecież było normalne, spokojne, wyważone. Jakby Polska była krainą mlekiem i miodem płynąca to pewnie nie gadalibyśmy tak intensywnie o polityce.


Ooo, to jednak nie tacy idioci byli.


Jak się nazywa ten program Gawryluk?
gosc wydarzen, to nie jest jej program, bo prowadzi to kilka osob
 
@Gaara Zachód? Wschód? Na wschodzie ceny nieruchomosci jeszcze ujdą, ale na zachodzie to masakra. Natomiast generalnie nie powinno się porównywać bezpośrednio do Niemiec, to nie ma sensu.
 
@Gaara bo nikt mi nie wmówi, że to, co zajebało mojego kuzyna, jest dobre. I nie mówie o Marihuanie. Jej miejsce na liście narkotyków to nieporozumienie.
Jeśli nie rozumiesz, to kiedyś na czacie przy gali ci wyjaśnię.
 
@Gaara bo nikt mi nie wmówi, że to, co zajebało mojego kuzyna, jest dobre. I nie mówie o Marihuanie. Jej miejsce na liście narkotyków to nieporozumienie.
Jeśli nie rozumiesz, to kiedyś na czacie przy gali ci wyjaśnię.
rozumiem, ale to jest wlasnie argument za legalizacja
 
@Gaara bo nikt mi nie wmówi, że to, co zajebało mojego kuzyna, jest dobre. I nie mówie o Marihuanie. Jej miejsce na liście narkotyków to nieporozumienie.
Jeśli nie rozumiesz, to kiedyś na czacie przy gali ci wyjaśnię.
Ale ze narkotyki go zabily? A to nie jest tak, ze on sie zabil narkotykami? Bez spiny ale bzdura. Cos jak twierdzenie, ze bron zabija...
 
12036372_1729246857286738_6936734567075395839_n.jpg
 
Ale ze narkotyki go zabily? A to nie jest tak, ze on sie zabil narkotykami? Bez spiny ale bzdura. Cos jak twierdzenie, ze bron zabija...

Dwóch znajomych, z czego jeden dobry, zabiło się heroiną. Jeden popełnił świadomie samobójstwo. A mimo to jestem za legalizacją.
 
Ale ze narkotyki go zabily? A to nie jest tak, ze on sie zabil narkotykami? Bez spiny ale bzdura. Cos jak twierdzenie, ze bron zabija...
Nie zebym unikal odpowiedzi, ale na telefonie ciezko mi sie cokolwiek robic (stad tymczasowo usuniety avek). Jak zlapiemy sie na chacie to wyjasnie dokladnie.
Wtedy nawet latwiej wytlumacze swoje poglady
 
Back
Top