Polityka

Partia Razem: u Lisa ich kandydatka z tekstem nie stać nas aby nie było nas stać, brakiem zdań o emeryturach i z masą luk w programie. Teksty o uchodźcach. Łał, dobrzy ludzie uciekają przez złymi-jakie to piękne. A w Afganistanie dobro rządowe walczy ze złem talibów tak intensywnie, że aż gwałty zalegalizowali. Świat w czerwonych okularach.
Palikot 4 lata temu też miał podobnie. Mam nadzieje, ze SLD dzięki Razem nie wejdzie i skończy się era politycznych dinozaurów przynajmniej tych z SLD.
Dlatego warto iść na wybory. Szkoda, ze Wipler nie wystąpił zamiast JKM. Wipler jest w stanie przekonywać, JKM potrafi przekonywać tylko przekonanych.
 
to Renatka Beger to powiedziala :wink:
Właśnie miałem wątpliwości czy nie ona.
Tak czy siak, nie Hojnacka, tylko Hojarska.

W każdym razie to było w czasach, kiedy młodzi (metrykalnie) ludzie kojarzyli Lwa Rywina - czytaj w średniowieczu.
 
Właśnie miałem wątpliwości czy nie ona.
Tak czy siak, nie Hojnacka, tylko Hojarska.

W każdym razie to było w czasach, kiedy młodzi (metrykalnie) ludzie kojarzyli Lwa Rywina - czytaj w średniowieczu.

Na moich studiach do dziś każdy kojarzy Lwa Rywina jako największego producenta filmów w historii Polski. Dziś największy jest Kweiciński z Akson Studio(prywatnie spoko gościu) ale jest to może 20% wpływów jakie miał Rywin. Koniec wstawki.
 
Petru jest głosem korpo i Balcyrewicza XD

CRsfMWPWUAEbvyt.jpg large.jpg
 
nie no ja z andrzejka sie nigdy nie smialem, ani moj ojciec, zawsze mowilismy, ze to wszyscy chca z niego wariata zrobic, bo ma na nich haki
no ja przyznaje sie bez bicia dalem sie zrobic w chuja i dosyc pozno doszlo do mnie, ze chlop mial racje i sie sam z mojego wujasa smialem jak twierdzil, ze to z niego wariata robia :shy:
z reszta z PO mialem podobnie, w 2007 roku chcialem na nich glosowac i bylem zawsze po ich stronie barykady, przeciwko Kaczynskiemu czas pokazal jaki glupi bylem.Przejrzalem na oczy po ich pierwszej kadencji.
 
Rosjska gazeta o debacie Kopacz vs Szydło. Ciężko się nie zgodzić.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,ti...edium=RStream&utm_campaign=news&ticaid=115cd7
no ja przyznaje sie bez bicia dalem sie zrobic w chuja i dosyc pozno doszlo do mnie, ze chlop mial racje i sie sam z mojego wujasa smialem jak twierdzil, ze to z niego wariata robia :shy:
z reszta z PO mialem podobnie, w 2007 roku chcialem na nich glosowac i bylem zawsze po ich stronie barykady, przeciwko Kaczynskiemu czas pokazal jaki glupi bylem.Przejrzalem na oczy po ich pierwszej kadencji.
Pytanie ilu jeszcze trzeba "samobójców" by ktoś za poważne wziął stwierdzenie, że tym krajem rządzą mafie, służby i loże. Dobrze, że Sumliński jednak przeżył, ale to był autentyczny samobójca (choć powody jego decyzji ściśle powiązane ze służbami).
 
Last edited:
Obejrzałem Kropkę nad I. Kurwa, Zandberg jest wygadanym idiotą. On wierzy w te wszystkie kocopoły. Niebezpieczny typ i dyletant ekonomiczny. Wipler merytorycznie, spokojnie. Ładny występ.
 
Obejrzałem Kropkę nad I. Kurwa, Zandberg jest wygadanym idiotą. On wierzy w te wszystkie kocopoły. Niebezpieczny typ i dyletant ekonomiczny.

Od paru godzin pytam lewakow czym wg nich Rudy zaoral wiplera. Ich odpowiedzi to "jestes glupi kucu i masz bol dupy ze Adrian zaoral wiplera" "No ale ja sie pytam czym wg Ciebie zaoral?" "Jestes idiota, zaoral i juz"

Niezle argumenty.
 
Zandberg nie miał argumentów, bełkotał bez pokrycia, głupio się uśmiechał i wchodził w zdanie Wiplerowi.
 
Ale jest pewna radość. Kto lubi Rudego ten lewak więc część psychofanów ucichnie lub przejdzie na stronę Aldo.
 
Wipler też mu wchodził w zdanie. Jedyne w czym mial lewak przewagę to siła spokoju.
Po obejrzeniu kropki nad i z udziałem Pszemka i lewaka, zacząłem się go prawdziwie bać, człowiek z poglądami komunistycznymi (nie socjalistycznymi) chcę dojść do władzy. On jest prawdziwym zagrożeniem dla tego kraju.
 
Dla mnie Zandberg to przegiecie paly, niedosc, ze rudy to jeszcze do tego zyd, komunista. To juz jest kurwa za duzo jak na moja glowe :wink:
Mimo tego, ze sam nie wypieram sie pogladow i z lewej strony jego sa zbyt skrajne zeby gosciu wogole przekroczyl prog wyborczy. Mysle, ze po latach rzadow platformy malo kto wierzy w to, ze podwyzszenie podatkow przyczyni sie do jakiejkolwiek poprawy bytu kogokolwiek. Od lat ludzie placa wiele danin panstwowych i tak naprawde GOWNO z tego maja, takze to i jego zdanie o tzw uchodzcach powinny spokojnie trzymac go w ryzach planktonu politycznego.
 
Dla mnie Zandberg to przegiecie paly, niedosc, ze rudy to jeszcze do tego zyd, komunista. To juz jest kurwa za duzo jak na moja glowe :wink:
Mimo tego, ze sam nie wypieram sie pogladow i z lewej strony jego sa zbyt skrajne zeby gosciu wogole przekroczyl prog wyborczy. Mysle, ze po latach rzadow platformy malo kto wierzy w to, ze podwyzszenie podatkow przyczyni sie do jakiejkolwiek poprawy bytu kogokolwiek. Od lat ludzie placa wiele danin panstwowych i tak naprawde GOWNO z tego maja, takze to i jego zdanie o tzw uchodzcach powinny spokojnie trzymac go w ryzach planktonu politycznego.
Oby, bo to jest ideowiec, on faktycznie w to wierzy, przez co jest ogromnym zagrożeniem dla tego kraju, w przypadku nie daj boże sukcesu. Liczę na rozsądek Polaków.
 
Szkoda, ze Wojtkowi sie nie chce isc do polityki. Ma ciekawe pomysly i twardy kregoslup moralny. Przydal by sie.
 
Cejrowski od samego początku źle zaczyna. Muzułmanie nie odbili płw. Iberyjskiego od chrześcijan, oni przyszli tam wcześniej.
Ogólnie Cejrowski źle nie gada, ale bardzo śmierdzi populizmem.
 
Szkoda, ze Wojtkowi sie nie chce isc do polityki. Ma ciekawe pomysly i twardy kregoslup moralny. Przydal by sie.

Wojtek kocha siłę. Z jego uwielbieniem dla Islamu i pogardą dla jednej z najbardziej pokojowych religii na świecie czyli buddyzmu, oraz tezami smoleńskimi jest jeszcze gorszy od Macierewicza.
Jedno w debacie mnie zainteresowało: Kościół nie ma prawa wtrącać się do polityki.
Jestem człowiekiem, który uważa nie tyle Kościół co ich dowództwo za masę zepsutych pełnych hipokryzji ludzi, którzy dla kasy potrafią powiedzieć wszystko(patrzcie Dziwisz vs prezydent Krakowa). Gdyby Jezus teraz żył to nazwałby ich faryzeuszami, który sprzedali się mamonie. Nie mają żadnych skrupułów jeśli chodzi o pieniądze. Współtwórcy jednego z największej polskiej afery czyli Komisji Majątkowej, która była czystą kpiną z trójpodziału władzy i tego, ze nie można być sędzią we własnej sprawie. Dzięki tej aferze są jedną z najbogatszych organizacji w Polsce(wystarczy zobaczyć ile dostali hektarów i sprawdzić jakie są ceny nieruchomości. Ziemia często po dostaniu jej od państwa była sprzedawana). Kpiną więc są ich gorzkie żale, że ,,my to wszystko nie dla siebie tylko dla ludzi, którym pomagamy" i dlatego na likwidacji przywilejów ucierpieli by tylko ludzie, którym pomagają.
Ale jednocześnie nie rozumiem tekstu: Kościół nie może wtrącać się do polityki. Jakim prawem można ograniczać wolność słowa ze względu na wykonywany zawód?
 
O, pani Hejke, ciekawe ile padlo slowo pis, lub aluzje do pisu, zabieram sie za sluchanie.
 
Jakim prawem można ograniczać wolność słowa ze względu na wykonywany zawód?
http://www.opoka.org.pl/biblioteka/T/TA/TAI/konkordat_rp.html
Artykuł 1
Rzeczpospolita Polska i Stolica Apostolska potwierdzają, że Państwo i Kościół katolicki są — każde w swej dziedzinie — niezależne i autonomiczne oraz zobowiązują się do pełnego poszanowania tej zasady we wzajemnych stosunkach i we współdziałaniu dla rozwoju człowieka i dobra wspólnego.
 
Oby, bo to jest ideowiec, on faktycznie w to wierzy, przez co jest ogromnym zagrożeniem dla tego kraju, w przypadku nie daj boże sukcesu. Liczę na rozsądek Polaków.
Spokojnie, jego czerwona gwiazda szybko zgaśnie.
Naprawdę myślicie, że po jednym występie w tej beznadziejnej debacie gość pociągnie za sobą tłumy?
 
http://www.opoka.org.pl/biblioteka/T/TA/TAI/konkordat_rp.html
Artykuł 1
Rzeczpospolita Polska i Stolica Apostolska potwierdzają, że Państwo i Kościół katolicki są — każde w swej dziedzinie — niezależne i autonomiczne oraz zobowiązują się do pełnego poszanowania tej zasady we wzajemnych stosunkach i we współdziałaniu dla rozwoju człowieka i dobra wspólnego.
Jasne: tak samo jak rząd USA/Rosji/Chin itp. ma szanować polską autonomie, ale ksiądz jest też obywatelem polskim, a nie tylko Watykanu(a nawet w większości pewnie nie ma paszportu Watykanu).
 
Back
Top