Polityka

Jasne: tak samo jak rząd USA/Rosji/Chin itp. ma szanować polską autonomie, ale ksiądz jest też obywatelem polskim, a nie tylko Watykanu(a nawet w większości pewnie nie ma paszportu Watykanu).

To prawda - może 1% duchownych w Polsce ma obywatelstwo Watykanu. Tylko Ci, którzy pełnią jakieś funkcje Watykańskie, jak Wesołowski.
@Wewiur konkordat nie zakazuje wtrącać się w politykę. Wręcz przeciwnie - konkordat mówi, że księża są obywatelami Polski. A konstytucja mówi ze kazdy wobec prawa, obywatel, jest równy i wolność słowa go dotyczny tak samo. Dlatego możę nawet kazania polityczne prowadzić. Konkordat jsno okresla w czym sa oddzieleni: duchowny nie może pełnić urzędów państwowych, a politycy urzędów kościelnych. Jedni drugim nie moga rozkazywac: nie możę np Biskup nadawać urzędów, wprwoadzać ustaw, a państwo nie możę praw wenwatrz koscielnych. LEcz jedni i drudzy, tak jak każdy obywatel ma prawo lobbować za swoimi postulatami, tak jak możę lekarz, feministki itd.
 
Jasne: tak samo jak rząd USA/Rosji/Chin itp. ma szanować polską autonomie, ale ksiądz jest też obywatelem polskim, a nie tylko Watykanu(a nawet w większości pewnie nie ma paszportu Watykanu).
To prawda - może 1% duchownych w Polsce ma obywatelstwo Watykanu. Tylko Ci, którzy pełnią jakieś funkcje Watykańskie, jak Wesołowski.
A co to ma do istoty pytania?
 
A co to ma do istoty pytania?

Nie wiem, ja odpisałem Bezimiennemu, potem przeczytałem Twoją wypowiedz ;p
Wlasciwie nie wiem co ona onacza, ten art który wkleiłeś? Ze uważasz iż ksieza maja prawo sie wypowiadac politycznie, czy nie? Bo o tym chyba była dyskusja.
 
Bardzo dobrze mowi o kadrach i pomyslach PiS. Przygladalem sie kandydatom z mojego okręgu i programowi - zgadza sie w 100%.
Ja jak widze na stronie sejmu u kogos w rubryce zawod "parlamentarzysta" to mnie krew kurwa zalewa...

Obywatelka Hejke jak zawsze probuje wcisnac rozmowcy, ze tylko PiS jest lekarstwem na cale zlo. Cejrowski juz drugi raz mowi swoje i nie daje jej sie omamic.
edit
pierwszy raz byl tu
 
Moje plony z wczorajszego orania lewaków tak można podsumować w dyskusji o tym, "Czym wg Ciebie Adrian Z. zaorał Wiplera? Uargumentuj swoją opinie. ".
Czym wg Ciebie Adrian zaorał Wiplera?
Wipler najebał się pod klubem.
Czym wg Ciebie Adrian zaorał Wiplera?
Korwin mówił kiedyś o Hitlerze.
Czym wg Ciebie Adrian zaorał Wiplera?
Jesteś kucem.
Czym wg Ciebie Adrian zaorał Wiplera?
Jesteś pryszczatym kucem.
Czym wg Ciebie Adrian zaorał Wiplera?
Jesteś pryszcatym kucem z bólem dupy.
Czym wg Ciebie Adrian zaorał Wiplera?
On nie jest komunistą.
Czym wg Ciebie Adrian zaorał Wiplera?
Hitler był gorszy od Che.
Czym wg Ciebie Adrian zaorał Wiplera?
Che i Hitler.


A tutaj źródło, ale nie warto czytac, na 100 postó i nikt nie odpowiedzial ani razu na moje pytanie, pisali tylko o tym co wyżej w tej litanii streściłem.
Pod moim wpisem "dyskusja".

http://natemat.pl/158979,programist...powany-na-prezydenta-kim-jest-adrian-zandberg
 
Jest gdzieś w necie jak Adrian zaorał Wiplera? w sensie video. To może obejrzę i odpowiem coś więcej niż że jesteś kucem. No chyba że nie zaorał
 
Jest gdzieś w necie jak Adrian zaorał Wiplera? w sensie video. To może obejrzę i odpowiem coś więcej niż że jesteś kucem. No chyba że nie zaorał

No właśnie wszyscy są w szoku , że media powiedziały iż zaorał, a nawet one nie potrafia powiedziec czym. Wipler zbywał jego postulaty twardymi danymi, na wszysto Rudy odpowiadał tylko "masz na pewno nieaktualne dane".

ALe obejrzyj, oceń, zaraz ktoś pewnie wrzuci.
 
Jest gdzieś w necie jak Adrian zaorał Wiplera? w sensie video. To może obejrzę i odpowiem coś więcej niż że jesteś kucem. No chyba że nie zaorał
Niestety to Pszemek orał, Adrian nie wziął pługu.
 
Mysle, ze nawet gdyby rudinks zesral sie i zerzygal w tym studio to i tak by zostal ochrzczony zwyciezca tej rozmowy u stokrotki.Oni maja z gory zalozone tezy, ktorych trzymaja sie obojetnie co by sie nie stalo. (taka stacja)
 
No spoko obejrzę i ocenię. Ten Adrian to taki trochę Sage. Pojawił się nagle i już gwiazda aczkolwiek nic o nim nie wiem na razie i poczekam na jakąś wrzutkę żeby ocenić.
 
Nie no, myślałem, że to Braun pierwszy raz użył tego terminu, chociaż w tej ostatecznej formie, może i tak. :D Obejrzyj film.
Obejrzałem już dawno. Nie zmienia to faktu, że Braun pewnie o kondominium mówił od urodzenia zamiast "mama" ;)
 
Nie no, myślałem, że to Braun pierwszy raz użył tego terminu, chociaż w tej ostatecznej formie, może i tak. :D Obejrzyj film.
mozliwe,ze sie myle ale tekst o kondominium zdaje sie , ze wymyslil Kaczynski duzo wczesniej niz gadal o tym Braun, ktory dodal "zydowski zarzad powierniczy"
 
Nowe rozmowy ujawnione a media milczo


Nie wierze w smierc Kulczyka, zostala sfingowana. Jasio po wyborach moglby zostac osadzony i reszte zycia spedzic za kratkami tracac pewnie wiekszosc swego majatku tudziez naprawde ktos moglby go zabic bojac sie, ze obciazy go zeznaniami.
 
http://natemat.pl/158655,przyjal-dwoch-syryjczykow-do-domu-fundacja-miriam-shaded-go-wystawila

U Lisa czytałem wiele gówna. Lecz to jest chyba największe jakie się tam pojawiło. Przeczytajcie komentarze, w tym komentarz Miriam.

Najlepsze, że na portalu który pisał seti artykułów o tym jak prawicowcy posługują się mową nienawisci, wyzywaja od "zdrajców " i Żyów - poajwiaja sie komentarze, po zaklamanym artykule, do kobiety "suka,gnida, pizda" i całe to lewakcie scierwo przyklaskuje takim epitetom.
A wszystko zorganizowane po to by uderzyć w Korwina(włączając do tej pzekłamanej sprawy zdjęcie Wiplera na środku artykułu).
 
Ktos obeznany w temacie moze mi powiedziec jak wyglada stosunek do legalizacji prostytucji oraz narkotykow u Korwina, Kukiza i Petru?
 
Ktos obeznany w temacie moze mi powiedziec jak wyglada stosunek do legalizacji prostytucji oraz narkotykow u Korwina, Kukiza i Petru?

Wiem że Korwin jest za legalizacją wszystkich narkotyków, wychodząc z założenia, że jak ktoś jest dorosły to jego wybór czy się truje czy nie.
 
Na cholerę oni tłumaczą jak oddać ważny głos? Przecież to jest przynajmniej w jakimś stopniu oddzielnie ziaren od plew. Krew mnie zalewa na samą myśl o tym, że debile, którzy dwóch zdań instrukcji przeczytać nie potrafią biorą udział w wyborach. Wiem, że tak jest przy każdych wyborach, ale dzisiaj jakoś wyjątkowo mi to podniosło ciśnienie.
 
Na cholerę oni tłumaczą jak oddać ważny głos? Przecież to jest przynajmniej w jakimś stopniu oddzielnie ziaren od plew. Krew mnie zalewa na samą myśl o tym, że debile, którzy dwóch zdań instrukcji przeczytać nie potrafią biorą udział w wyborach. Wiem, że tak jest przy każdych wyborach, ale dzisiaj jakoś wyjątkowo mi to podniosło ciśnienie.


To nie do końca tak. Jest wiele osób starszych, nie debilowatych, które wiedza na kogo glosowac, maja swoje powody, ale 14stronicowa ksiazeczka moze wprwoadzic w chaos, mogą niedowiedzieć (jak moja mama, ma -14 wade wzroku), być rozkojarzeni z powodu chorób i ograniczen psychoficznych.
 
Na cholerę oni tłumaczą jak oddać ważny głos? Przecież to jest przynajmniej w jakimś stopniu oddzielnie ziaren od plew. Krew mnie zalewa na samą myśl o tym, że debile, którzy dwóch zdań instrukcji przeczytać nie potrafią biorą udział w wyborach. Wiem, że tak jest przy każdych wyborach, ale dzisiaj jakoś wyjątkowo mi to podniosło ciśnienie.
dobrze niech tlumacza, nie ma sensu porownywac siebie do np osob starszych, ktore wychowywaly sie w innych czasach i nie sa tak "lotne" w roznych rzeczach jak mlodsze pokolenia. Jak im nikt w TV nie wytlumaczy to moga strzelic babola na wyborach.
 
Stoimy dziś z dziewczyną na przystanku i podchodzi do nas stara babcia o kulach wręczając ulotki kandydata PIS i prosi (równocześnie narzekając że żyje za 750zł emerytury) o głosy na niego bo partia obiecała darmowe leki, emeryturę 1500zł, 500zł na każde dziecko i pracę dla każdego. W zamian oferowała codzienną koronkę w naszej intencji i korzyść z wykupionych już 9 mszy w różnych kościołach w intencji wyborców prawa i sprawiedliwości. Dodała też że od 1 roku życia choruje na chorobę Heinego-Medina i z tej racji bóg jej słucha bardziej niż innych więc dodatkowe benefity. Teraz jestem rozdarty. Niby zły wybór ale ile mogę zyskać za to :boystop:
 
Stoimy dziś z dziewczyną na przystanku i podchodzi do nas stara babcia o kulach wręczając ulotki kandydata PIS i prosi (równocześnie narzekając że żyje za 750zł emerytury) o głosy na niego bo partia obiecała darmowe leki, emeryturę 1500zł, 500zł na każde dziecko i pracę dla każdego. W zamian oferowała codzienną koronkę w naszej intencji i korzyść z wykupionych już 9 mszy w różnych kościołach w intencji wyborców prawa i sprawiedliwości. Dodała też że od 1 roku życia choruje na chorobę Heinego-Medina i z tej racji bóg jej słucha bardziej niż innych więc dodatkowe benefity. Teraz jestem rozdarty. Niby zły wybór ale za to ile mogę zyskać za to :boystop:

Zagłosuj na to kogo poleca @Mort , on na pewno ma lepsze wpływy u Boga i więcej Ci załatwi.
 
Stoimy dziś z dziewczyną na przystanku i podchodzi do nas stara babcia o kulach wręczając ulotki kandydata PIS i prosi (równocześnie narzekając że żyje za 750zł emerytury) o głosy na niego bo partia obiecała darmowe leki, emeryturę 1500zł, 500zł na każde dziecko i pracę dla każdego. W zamian oferowała codzienną koronkę w naszej intencji i korzyść z wykupionych już 9 mszy w różnych kościołach w intencji wyborców prawa i sprawiedliwości. Dodała też że od 1 roku życia choruje na chorobę Heinego-Medina i z tej racji bóg jej słucha bardziej niż innych więc dodatkowe benefity. Teraz jestem rozdarty. Niby zły wybór ale ile mogę zyskać za to :boystop:
No i tacy ludzie właśnie głosują. Obejrzy jeden spot i "ooo, jaka ona sympatyczna, aa ile mi da jak wygra!". @halibut @Scurvol według mnie od tego jest rodzina, znajomi, sąsiedzi. Zbędny wydatek kasy na te spoty gówniane.
 
Back
Top