Polityka

Chciał "referendum"? No i dostał!

PS: Jestem przeciwnikiem JOW (przynajmniej w obecnej sytuacji), ale jeszcze większy jest mój sprzeciw dla takich "gówno-pytań" jakie były tam zamieszczone odnośnie finansowania partii oraz spraw podatkowych.
 
Sueddeutsche Zeitung said:
Jeżeli należące do jądra Europy Węgry i Polska nie chcą przyjąć ludzi będących w potrzebie, ponieważ wyznają oni niewłaściwą religię, to jest to zdrada stanu wobec wartości, dla których powstała Unia Europejska
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Sue...dlawi-sie-skapstwem-i-hipokryzja-3404194.html

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Rek...coraz-wieksze-podzialy-w-Europie-3404198.html
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Sondaz-polskie-nie-dla-imigrantow-3404183.html
 
"Jeżeli należące do jądra Europy Węgry i Polska nie chcą przyjąć ludzi będących w potrzebie, ponieważ wyznają oni niewłaściwą religię, to jest to zdrada stanu wobec wartości, dla których powstała Unia Europejska" - sueddeutsche zeitung
[...]

Hahahaha... :rofl:

Unia Europejska (zwana również nierządnicą) i wartości w jednym zdaniu? Ludzie, dajcie spokój...
 
To niech nas wyrzuca...
Potomkowie nazistow beda mi mowic, ze jestem rasista, himalaje hipokryzji.
o to chodzi, ze my im jestesmy bardziej potrzebni niz oni nam. Te ich wszystkie napinki to pic na wode fotomontaz.
 
Fakt, Egipt, jako wieloletni beneficjent USA (a tam to jest interpretowane jako przykrywka dla innego panstwa) ma malo marginesu na inna polityke.
Dziwi mnie tez, ze ZEA,w koncu to male panstwo.
 
Tak patrzę na tych imigrantów i stwierdzam, że ogarniam sobie pozwolenie na broń. :) Polecam każdemu. :D
 
Dodaj jeszcze działaczy PO, Palikota i innego lewactwa. Marian Kowalski m.in. dlatego zrezygnował ze startu z list Kukiza.
Było coś z działaczem Palikota, który chyba nim nie był, ale OK. Nieważne. Wiem, że ruch nie jest super wzorowy, ale:
a) skończył z bezpartyjnymi samorządowcami, którzy niewiele różnią się od PO-PiS-SLD-PSL.
b)w polityce żeby cokolwiek zmienić trzeba dostać się do Sejmu.
Prawda jest taka, że JKM zrobi wszystko aby zniszczyć pracę wielu ludzi w młodzieżówkach. Znowu palnie jakie to kobiety nie są, o niepełnosprawnych i o tym jak to za nazistów było lepiej. To przez takich ludzi jak on słowo liberał jest stosowane jako obelga.
Wszystkiego czego dotyka się ten człowiek zaczyna się psuć. Ile partii? Przy takim progu wyborczym i ordynacji bawi się w dzielenie: UPR nie porządzi, to Platforma JKM, KNP a teraz KORWIN. Debata: zamiast atakować rządzących bawi się w ataki z Kukizem z którym miał sojusz.
Porównajcie to z Ronem Paul'em w USA. To jest człowiek, z którym się często nie zgadzam, ale on jest politykiem.
JKM jest zwykłym filozofem, a nie politykiem. Politycy zmieniają świat, a on robi wszystko aby tego uniknąć.
Dzięki Kukizowi do Sejmu dostanie się dużo miernoty, ale...
...miernota już w nim jest-bez względu na to czy Kukiz będzie w polityce czy nie.
Jednak dzięki niemu dostaną się do Sejmu też ludzie z UPR, KNP którzy z JKM nie mieliby na to szans. Tak chce zobaczyć Wilka w Sejmie i wielu innych ludzi z tego środowiska. Ludzi, którzy naprawdę wierzą w to co mówią i chcą zmian. Obecne partie nie mają poglądów. Są zwykłymi cwaniakami w białych rękawiczkach groźniejszych od tych przereklamowanych polskich ,,mafii".
Nie zgadzam się w stu procentach z nimi, ale ich podejrzewam o dobre intencje. Obecna klasę polityczną nie.
Jeśli po wyborach w Sejmie będzie kilkunastu ludzi wartościowych i dzięki temu nie będzie przemówień do pustej sali sejmowej-to z całą odpowiedzialnością powiem, ze Kukizowi udało się coś wielkiego.
Człowiek sam wydał wiele swoich pieniędzy, czasu na promocję poglądów, które popiera, a ludzie takim hejtem go traktują. Wstyd czytać te teksty na fb. FB się robi onetem.
 
Jak tak czytam na tym defence24 @TheChosen1 to mam wrażenie, jakby scenariusz inwazji zombie realizował się na naszych oczach. :) Dużo jest podobieństw, między zombie, a nielegalnymi imigrantami.
 
W imię polityki USA i Niemiec, oficjalnie panowie, polegliśmy. Nasza kultura zostanie zniszczona w ciągu najbliższych 40-50 lat.
 
W imię polityki USA i Niemiec, oficjalnie panowie, polegliśmy. Nasza kultura zostanie zniszczona w ciągu najbliższych 40-50 lat.

O Polskę raczej nie musisz się martwić w tym kontekście. Zachód jest zlaicyzowany - my mamy masę chrześcijan praktykujących, którzy nie pozwolą na to, aby islamiści się tu tak panoszyli jak tam. Czekać tylko, aż strefa Schengen upadnie.
 
Mort bracie, nie rozbawiaj mnie. Chyba sam Pan musiałby zesłać klęskę na Arabusów, żeby to powstrzymać. Jak Syryjczycy i inni się rozmnożą i połączą siły z Czeczenami, to przy bierności społeczeństwa, będzie za późno. Do tego będą mieli posiłki z Zachodu, zza Niemieckiej (?) granicy. I wtedy ewentualnie wkroczy Rosja, ale to nie będzie wcale wyjście.
 
Mort bracie, nie rozbawiaj mnie. Chyba sam Pan musiałby zesłać klęskę na Arabusów, żeby to powstrzymać. Jak Syryjczycy i inni się rozmnożą i połączą siły z Czeczenami, to przy bierności społeczeństwa, będzie za późno. Do tego będą mieli posiłki z Zachodu, zza Niemieckiej (?) granicy. I wtedy ewentualnie wkroczy Rosja, ale to nie będzie wcale wyjście.

Jestem pełen nadziei z powodu tego kryzysu. Możliwe, że będzie on bodźcem, który połączy nasze społeczeństwo. Może Szydło stanie się drugim Orbanem? :D
 
Back
Top