Polityka

a to zes mnie zaskoczyl :) myslalem ze masz co innego na mysli :) albo z ciebie skubana bestia, albo wypada mi przeprosic :)
Cisza nie byla do 20?
 
a to zes mnie zaskoczyl :) myslalem ze masz co innego na mysli :) albo z ciebie skubana bestia, albo wypada mi przeprosic :)
Cisza nie byla do 20?
Że spisek, służby, łoże i szczęść Boże? Nic z tych rzeczy ;)
Do 22 głosowanie, więc chyba o 22 dopiero koniec ciszy, ale mogę się mylić.
 
Będzie mało ja byłem około 19.30 ... dostałem liste do podpisania ... PUSTĄ ... Fakt że moja ulica to domy jednorodzinne nie blokowisko
 
Beka:

"
Emocjonalny wpis Pawła Kukizana 45 minut przed zakończeniem głosowania. Polityk zapowiada ... odwet.

- Dzień 06.09.2015 przejdzie do historii jako dzień triumfu reżimu partyjnego nad Obywatelem. Dziękuję PRAWDZIWYM WoJOWnikom! Za wszystko z całego serca dziękuję. Za niepokorność, konsekwencję, odwagę. Za miłość do Ojczyzny i troskę o przyszłość następnych pokoleń. Pamiętajcie- my już wygraliśmy. Mamy czyste sumienia i do historii przejdziemy jako bohaterowie. Jesteście Wielcy i Wspaniali. Jesteście obywatelską elitą, twardzi jak skała, niepokonani. Za 7 tygodni weźmiemy odwet na Systemie. Tak nam dopomóż Bóg! - napisał na Facebooku Paweł Kukiz"
 
Też byłem przed 20, z mojego bloku chyba nikt się nie pofatygował oprócz mnie. Strzelam ze frekwencja będzie koło 10%.
 
Bylem o godzinie 13 na referendum, frekwencja byla chyba coś okolo 2%, gdzie zazwyczaj jest bardzo wysoka w skali kraju w moim okręgu. Nie będzie nawet 10%, szkoda tylko tego hajsu wyjebanego w błoto.
 
Dokładnie. To nie był ukłon w kierunku obywatela, ale sposób na zdobycie głosów od wyborców Kukiza przed drugą tura wyborów. Dlatego zbojkotowalem, tak jak i inni, bo gardzę takim zachowaniem. W dodatku nie wysilono się nawet, aby pytania były istotne. Mówię nie arogancji władzy.
 
Mi sie wydaje, ze frekwencja taka bo to Komorowski, tylko dlatego, ze te pytania nie maja sensu.
Jakby zadac ludziom wazne pytania, poprzedzic to kampania informacyjna, to by na referendum przyszli.

Polityczne bagno, bo PiS nie robi lepszego, ale za to w lepszym terminie :)
 
Ja mam dwa powody, pierwszy to pytania ułożone na odwal się i niejednoznacze, drugi to pobudki referendum, czyli zagrywka wyborcza.
 
Ehh, szkoda, że drugie referendum, które miałoby jakieś znaczenie i conajmniej 30% osób by na nie przyszło, nie bedzie miało miejsca, bo Bronek wypierdolił 100 baniek w błoto, na referendum którego frekwencja sięga około 8%.

Ale z tych ośmiu procent około 80% za Jowami pewnie, więc Kukiz będzie oburzony czemu nie ma JOWów.
 
Kukiz tez ma swoje 3 grosze w tej sytuacji.
Dlaczego zachowuje sie w dyskusjach jak dziecko, przez co "maintsreamowe" media maja powod by go nie zapraszac? A jesli juz zapraszaja, dlaczego odrzuca?

Miesiace temu liczylem, ze bedzie z tego cos ciekawego...
 
  • Like
Reactions: mat
Nich przyjmą trochę tych emigrantów dla dobra mma.
Ludzie się trochę otrzaskają jeśli nie w bramach i na matach to może chociaż z widokiem na ulicy. Bo potem jedzie taki jeden z drugim za granicę i pierwszy raz widzi na żywo murzyna z którym w dodatku zamykają go w klatce i się obsrywa. Jedyne co mu się kojarzy z sytuacją w której się znalazł to wykorzystywany przez babcie do krzewienia dyscypliny, wywołujący niepokój wiersz Brzechwy w którym podmiot liryczny tj. wielki murzyn Babajaro straszy dzieci swą fujarą.
 
Back
Top