Polityka

Nie kliknąłem w to, ale zobaczyłem, że teraz na kanale Zero jest debata Gwiazdkwskiego z Matczakiem o granicy.
Gwiazdowski chyba chce dostać pokojową nagrodę Nobla za cierpliwość, że chce mu się o takich oczywistościach spierać z Matczakiem:waldeklaugh::robertmakeup::suchykarol:
Edit: Ale oczywiście twitterowy wpis Matczaka o śmierci żołnierza to taki przykład humanitarnego draństwa...
Ale jest sposób aby prawnicy odeszli od PO. Proponuję aby każdy ubiegający się o azyl miał obowiązkowo przydzielanego adwokata z urzędu. Nie ma chętnych?
To tak samo jak jest z tłumaczami przysięgłymi: państwo zmusza.
Popracują sobie za stawkę Państwową to odczują na własnej skórze do czego chcieli zmusić tłumaczy przysięgłych...
Stawka od państwa za tłumaczenie ustne to fucking joke
 
Last edited:
Słucham debaty Marczaka z Gwiazdowskim o granicy. Mam wrażenie, że sam Gwiazdowski jest zażenowany uwagami Mazurka, który mu się cały czas wpierdala.
 
Ciekawe info na temat prokuratora, który nadzoruje sprawę aresztowania polskich żołnierzy na granicy, okazuje się że ma powiązania z ruskimi i do tego brał udział w śledztwie Smoleńskim
 
448074262_7541995715895713_8835240758177668369_n.jpg
 
Słucham debaty Marczaka z Gwiazdowskim o granicy. Mam wrażenie, że sam Gwiazdowski jest zażenowany uwagami Mazurka, który mu się cały czas wpierdala.
Ale jak myślisz: jeśli każdy ubiegający się o azyl miałby przydzielanego z automatu adwokata z urzędu to ile PO straciłoby poparcia u prawników? :korwinlaugh::roberteyeblinking::tellmemore:
Ja myślę, że w żelaznym elektoracie to maks kilka procent :waldeklaugh:
 

Artyści są często odklejeni od rzeczywistości, scenarzyści mają bardziej otwarte horyzonty.
Problem polega na tym, że tacy ludzie jak Tusk a zwłaszcza Trzaskowski promują takich ludzi jako autorytety. O Lisie i TVNie (który nawet potrafi wypromować na ,,królową życia" starą,,alfonskę" z wyrokiem za zmuszanie do prostytucji ,,wróciłam z USA do ojczyzny") nie wspominając o ich patologicznej mentalności.

Zresztą to działa, te listy do PE wyglądają czasami jak lista uczestników Tańca z gwiazdami...
Zresztą TVN to ma duża historie w promowaniu patologii: pamiętacie Alfabet mafii? Początek sławy Masy i wykreowanie Pruszkowa niemal na Robin Hood'ów?
 
Ale jak myślisz: jeśli każdy ubiegający się o azyl miałby przydzielanego z automatu adwokata z urzędu to ile PO straciłoby poparcia u prawników? :korwinlaugh::roberteyeblinking::tellmemore:
Ja myślę, że w żelaznym elektoracie to maks kilka procent :waldeklaugh:

Widzę że nie słuchałeś debaty. Ale posłuchaj. Matczak i Gwiazdowski wypadli dobrze, Mazurek fatalnie. Gwiazdowski to nawet nie szczędził uszczypliwości Mazurkowi.
 
Artyści są często odklejeni od rzeczywistości, scenarzyści mają bardziej otwarte horyzonty.

Problem jest taki, że społeczeństwo slucha celebrytów. Niby co miałoby sprawiać, że powinniśmy oczekiwać od celebryty czegokolwiek mądrzejszego niż od osoby, która sprzedaje w żabce czy pana z Castoramy? Problem jest też taki, że od celebrytów oczekuje się odpowiedzi, wmawia im że powinni zabierać głos w ważnych sprawach. To z nami jest coś nie tak, że ich słuchamy, a nie z nimi że mówią co im ślina na język przyniesie.
 
Widzę, że apostoł Mazurek popadł w niełaskę. Czyżby nie lizał codziennie rano rowa Donaldowi?

A takim był autorytetem dla covidian :juanlaugh:
Tak już nawet były teksty ,,Oj za delikatny był dla Mentzena".
Przecież Mazurek nigdy nie ukrywał że nie jest fanem Konfederacji, krytykował ich wielokrotnie ale to za mało
Już ludzie tak mocną chcą krwi i igrzysk. To już nie chleba i igrzysk. To jest cofnięcie się w rozwoju...

Widzę że nie słuchałeś debaty. Ale posłuchaj. Matczak i Gwiazdowski wypadli dobrze, Mazurek fatalnie. Gwiazdowski to nawet nie szczędził uszczypliwości Mazurkowi.
A ja już znam większość argumentów za I przeciw to nic mnie nie zaskoczy (jeszcze pozostałość z młodzieżówki partyjnej :korwinlaugh:), a o temacie uchodźców to w ogóle po śledzeniu sytuacji w DE
Gwiazdowski parę razy też wyśmiewał Mazurja na Twitterze.
Ale co myślisz o tym jeśli każdy azylant musiałby mieć adwokata z urzędu? Spadłaby popularność Po w świecie prawa? :roberteyeblinking::tellmemore::robertmakeup:
 
Mały wyrok jak na pedofila i ćpuna, ale duży jak na syna prezydenta. Choć wiadomo że nie pojdzie siedzieć :boystop:

 
Oglądam sobie Sejm do kawusi, Szymuś obrażony na cały świat.

1718181190120.png



Kobosko go wyjebał bez mydła na grubą kasiorę.

Teraz to już chyba nie chce wgniatać Putina w ziemię.

:juanlaugh:
 
Back
Top