Polityka

Wątpię żeby stowarzyszenie zajmujące się opieką Kopca wyraziło zgodę na wywieszenie takiej flagi, tak jak było to w przypadku flagi Ukrainy, gdzie decyzja została podjęta jednomyślnie. Więc jeżeli byłaby zawieszona nielegalnie - usunąć przy asyście policji. Również gdyby flaga Ukrainy znalazła się tam nielegalnie - usunąć w asyście policji. Znalazła się tam jednak legalnie - gdyby jakiś ukraiński oszołom usunął jakąś polską flagę (które są liczne, chociażby we Lwowie) to taki Braun narobiłby chyba w pampersa.



Jestem z Polski i nie chcę być kojarzony ze złodziejskim procederem :beczka: .
:juanlaugh:
 
Ja nie wiem, niby kurwa inteligentni ludzie, ale jak spa czy karateka zamuleni gównem na maksa, jakby zamiast kroplówki ktoś im szambowóz podstawił... Dramat. :robertmakeup:

Niektórzy mają bardziej zniuansowane poglądy polityczne, a jeszcze inni lubią sobie popatrzeć jak ludzie, którzy nie mają problemu z nazywaniem osób o innych poglądach politycznych "kurwami" i "śmieciami", dokonują zesrańska na śmieszkowanie :pjelen: (tak, jestem hipokrytą) . Gdybym chciał poważnie skrytykować Brauna, to bym wyciągnął jego relacje z Sykulskim czy Pitoniem, ale nie chce mi się :fjedzia:. Ja już mówiłem, że nikomu poglądów ustawiać nie zamierzam.


Moim zdaniem @spa sobie ciśnie bekę cały czas, a każdy się gotuje :pjelen:. Co do @karteka to nie wiem - nie widzę tutaj jego postów za bardzo. Co widzę, to że jest wołany przy wielu postach, co pozwala sądzić, że reszta ludzi traktuje go poważniej niż on sam siebie :fjedzia:.
 
Idolki, działaczki

zaklres mapy.JPG
 
Jestem z Polski i nie chcę być kojarzony z ukrainą

To głosuj dalej na środowiska antyukraińskie - tego nikt nie broni :fjedzia: - masz nawet moje błogosławieństwo. Wtedy żadna flaga nie zostanie legalnie powieszona i problemu nie będzie. Tutaj jednak została powieszona legalnie, żeby wyrazić poglądy ludzi odpowiedzialnych za opiekę nad kopcem. Nie chciałbyś chyba żeby ktoś deptał plakaty i flagi Konfederacji, bo nie zgadza się z Waszymi poglądami?

Takie zachowanie Brauna daje jednak tylko pożywkę dla ruskiej propagandy i nie zdziwię się, jak jeszcze dzisiaj będzie to szeroko komentowanie na ruskich telegramach i TV, jak już było wcześniej z jego ekscesami.

Czyli jak ktoś ci nasra na wycieraczkę to zostawisz nieruszone do czasu odkrycia sprawcy

Może pomożesz po przyjacielsku :pjelen:.
 
To głosuj dalej na środowiska antyukraińskie - tego nikt nie broni :fjedzia: - masz nawet moje błogosławieństwo. Wtedy żadna flaga nie zostanie legalnie powieszona i problemu nie będzie.

Takie zachowanie Brauna daje jednak tylko pożywkę dla ruskiej propagandy i nie zdziwię się, jak jeszcze dzisiaj będzie to szeroko komentowanie na ruskich telegramach i TV, jak już było wcześniej z jego ekscesami.



Może pomożesz po przyjacielsku :pjelen:.
A może bys tak jednak już do końca zycia pił te piwa w Chinach?
 
A może bys tak jednak już do końca zycia pił te piwa w Chinach?

Nie sądzę żeby polskie browarnictwo udźwignęło stratę takiego lojalnego klienta :fjedzia: .

Ja swój patriotyzm wyrażam w sposób pozytywistyczny.

-kupuję polskie produkty
-promuję polskie browarnictwo :mamed:
-mam konta w polskich bankach
-fundusz emerytalny i inwestycyjny również w polskim banku
-IKE i IKZE również w polskim banku
-płace uczciwie podatki, mimo że mógłbym tego nie robić
-każda usługa tj. telefon, internet itp. w polskiej firmie
-nawet dupę Velvetem podcieram, bo przynajmniej jest produkowany w Polsce :pjelen:



Nie potrzebuję się utwierdzać w swoim patriotyzmie poprzez szowinizm :beczka:.
 
Nie sądzę żeby polskie browarnictwo udźwignęło stratę takiego lojalnego klienta :fjedzia: .

Ja swój patriotyzm wyrażam w sposób pozytywistyczny.

-kupuję polskie produkty
-promuję polskie browarnictwo :mamed:
-mam konta w polskich bankach
-fundusz emerytalny i inwestycyjny również w polskim banku
-IKE i IKZE również w polskim banku
-płace uczciwie podatki, mimo że mógłbym tego nie robić
-każda usługa tj. telefon, internet itp. w polskiej firmie
-nawet dupę Velvetem podcieram, bo przynajmniej jest produkowany w Polsce :pjelen:



Nie potrzebuję się utwierdzać w swoim patriotyzmie poprzez szowinizm :beczka:.
I celebruję barwy narodowe wrogiego państwa - zapomniałeś dodać
 
I celebruję barwy narodowe wrogiego państwa - zapomniałeś dodać

Masz na myśli Brauna, kiedy lansuje się z Pitoniem? No tak, trudno się nie zgodzić :beczka: .

Ja akurat mam tylko jedną flagę w domu - polską, i to raczej się nie zmieni. Może kiedyś będzie jeszcze flaga mojego wymarzonego browaru :beczka:.
 
Takie zachowanie Brauna daje jednak tylko pożywkę dla ruskiej propagandy i nie zdziwię się, jak jeszcze dzisiaj będzie to szeroko komentowanie na ruskich telegramach i TV, jak już było wcześniej z jego ekscesami.
No i chuj z ruską, ukraińską, germańską i ogólnie obcą propagandą. Bardzo dobrze. Jedna i prawilna flaga, którą powinniśmy widzieć wyglądając przez okno czy idąc ulicą to nasza piekna biel i czerwień.
 
No i chuj z ruską, ukraińską, germańską i ogólnie obcą propagandą. Bardzo dobrze. Jedna i prawilna flaga, którą powinniśmy widzieć wyglądając przez okno czy idąc ulicą to nasza piekna biel i czerwień.

No, tak. Zgadzam się, ja innej nie wywieszam :fjedzia: .

Tylko są na to inne sposoby - takie, które nie napędzają ruskiej propagandy i nie wychodzą naprzeciw najniższym, ludzkim instynktom.

Może Wam nie przeszkadza, że potem w ruskich mediach Polska przedstawiana jest jako kraj sympatyzujący z rosją, ale mi przeszkadza. Zwłaszcza, że to nie idzie tylko na użytek wewnętrzny u kacapów, tylko również u ich krajów "sojuszniczych". Jeżeli myślicie, że w przykładowo krajach południowo-wschodniej Azji patrzy się na ten temat przez pryzmat inny kiż kacapski, to się mylicie :fjedzia:.
 
No, tak. Zgadzam się, ja innej nie wywieszam :fjedzia: .

Tylko są na to inne sposoby - takie, które nie napędzają ruskiej propagandy i nie wychodzą naprzeciw najniższym, ludzkim instynktom.

Może Wam nie przeszkadza, że potem w ruskich mediach Polska przedstawiana jest jako kraj sympatyzujący z rosją, ale mi przeszkadza. Zwłaszcza, że to nie idzie tylko na użytek wewnętrzny u kacapów, tylko również u ich krajów "sojuszniczych". Jeżeli myślicie, że w przykładowo krajach południowo-wschodniej Azji patrzy się na ten temat przez pryzmat inny kiż kacapski, to się mylicie :fjedzia:.
Wazne, że nie przeszkadza ukraińska flaga i że przedstawiają nasz kraj jako sympatyzujący z Ukrainą.
:korwinlaugh:
 
No, tak. Zgadzam się, ja innej nie wywieszam :fjedzia: .

Tylko są na to inne sposoby - takie, które nie napędzają ruskiej propagandy i nie wychodzą naprzeciw najniższym, ludzkim instynktom.

Może Wam nie przeszkadza, że potem w ruskich mediach Polska przedstawiana jest jako kraj sympatyzujący z rosją, ale mi przeszkadza. Zwłaszcza, że to nie idzie tylko na użytek wewnętrzny u kacapów, tylko również u ich krajów "sojuszniczych". Jeżeli myślicie, że w przykładowo krajach południowo-wschodniej Azji patrzy się na ten temat przez pryzmat inny kiż kacapski, to się mylicie :fjedzia:.
Ale kogo to obchodzi? Rozumiem, że nie można mieć na uwadze interesu Polski i jak masz dosyć upadlińców to jesteś z automatu ruskim agentem lub rosyjskim wpływem. Ten wieczny strach przed opinią publiczną wkurwia mnie od dawna
 
Ale kogo to obchodzi? Rozumiem, że nie można mieć na uwadze interesu Polski i jak masz dosyć upadlińców to jesteś z automatu ruskim agentem lub rosyjskim wpływem. Ten wieczny strach przed opinią publiczną wkurwia mnie od dawna

Można byłoby się z Tobą zgodzić - gdyby na świecie istniały tylko 3 kraje: Polska, Ukraina i Rosja. Natomiast tych krajów istnieje dużo więcej. Jeżeli uważasz, że krajowy PR nie ma wpływu na naszą pozycję na świecie - no cóż :fjedzia: . A to nie pójdzie tylko do krajów globalnego południa, ale też do różnych środowiskach na zachodzie, dalej podkopując naszą pozycję. Gdyby dziewczyna miała opinię puszczalskiej to nie miałbyś problemu się z nią hajtnąć :fjedzia:? Bo póki co to tak Twoja logika wygląda.

Wazne, że nie przeszkadza ukraińska flaga i że przedstawiają nasz kraj jako sympatyzujący z Ukrainą.
:korwinlaugh:

Sympatyzowanie z krajem gruzującym kacapów? Czemu nie :fjedzia:. Gdyby ruska armia nie okazała się być takim skorumpowanym tworem z gówna i paździerzu, to już moglibyśmy być na ich miejscu :fjedzia:.
 
Można byłoby się z Tobą zgodzić - gdyby na świecie istniały tylko 3 kraje: Polska, Ukraina i Rosja. Natomiast tych krajów istnieje dużo więcej. Jeżeli uważasz, że krajowy PR nie ma wpływu na naszą pozycję na świecie - no cóż :fjedzia: . A to nie pójdzie tylko do krajów globalnego południa, ale też do różnych środowiskach na zachodzie, dalej podkopując naszą pozycję. Gdyby dziewczyna miała opinię puszczalskiej to nie miałbyś problemu się z nią hajtnąć :fjedzia:? Bo póki co to tak Twoja logika wygląda.



Sympatyzowanie z krajem gruzującym kacapów? Czemu nie :fjedzia:. Gdyby ruska armia nie okazała się być takim skorumpowanym tworem z gówna i paździerzu, to już moglibyśmy być na ich miejscu :fjedzia:.
Hitler też gruzował rusków
 
Hitler też gruzował rusków

No i jeden z liderów Waszego ruchu politycznego nieustannie się na niego powołuje :fjedzia: .

Chociaż w sumie fajnie, że przywołałeś ten przykład to może łatwiej Ci będzie zrozumieć czym jest polityka :beczka:. Zachód nie miał problemów wspierać ZSRR atakującego Hitlera, kiedy to on wydawał się "większym złem". Pomimo, że zdecydowanie ZSRR krajem przyjaznym nie był.

Zachowując wszystkie proporcje, gdzie po stronie ukraińskiej Hitlera aktualnie nie ma, a po kacapskiej mały hitlerek jak najbardziej jest - nie mam problemów ze wsparciem wojskowym Ukrainy :roberteyeblinking:.
 
No i jeden z liderów Waszego ruchu politycznego nieustannie się na niego powołuje :fjedzia: .

Chociaż w sumie fajnie, że przywołałeś ten przykład to może łatwiej Ci będzie zrozumieć czym jest polityka :beczka:. Zachód nie miał problemów wspierać ZSRR atakującego Hitlera, kiedy to on wydawał się "większym złem". Pomimo, że zdecydowanie ZSRR krajem przyjaznym nie był.

Zachowując wszystkie proporcje, gdzie po stronie ukraińskiej Hitlera aktualnie nie ma, a po kacapskiej mały hitlerek jak najbardziej jest - nie mam problemów ze wsparciem wojskowym Ukrainy :roberteyeblinking:.
Chuj mnie zachod, chuj mnie ruski, szwaby i chuj mnie ukraina. Co ty chcesz udowodnić jakimiś bezskładnymi porównaniami?
 
Nie rozumiem co to ma do tego, że człowiek chce być przede wszystkim Polakiem, nie bacząc na opinie innych i mieć na uwadze dobro swojego kraju :travolta:

To ja się chyba trochę pogubiłem. Kto chce Ci polskość odebrać? Czy Twoja tożsamość narodowa jest w Tobie słabo zakorzeniona, że cokolwiek jest w stanie ją zdusić czy o co chodzi?
Ja się czuję Polakiem i mojego poczucia polskości nie ma szans podkopać pomoc wojskowa dla napadniętego kraju czy symboliczny gest jakiegoś stowarzyszenia. Nie wiem jak też na "dobro" mojego kraju mogłaby się przełożyć dłuższa granica z kacapami i wizerunek Polski na arenie międzynarodowej, jako kraju wspierającego reżimy.

Mojego poczucia polskości nie zabije też proeuropejskość jakby co :mamedwhat:.


Chuj mnie zachod, chuj mnie ruski, szwaby i chuj mnie ukraina. Co ty chcesz udowodnić jakimiś bezskładnymi porównaniami?

To Ty je przywołałeś, nie ja :beczka:.
 
To ja się chyba trochę pogubiłem. Kto chce Ci polskość odebrać? Czy Twoja tożsamość narodowa jest w Tobie słabo zakorzeniona, że cokolwiek jest w stanie ją zdusić czy o co chodzi?
Ja się czuję Polakiem i mojego poczucia polskości nie ma szans podkopać pomoc wojskowa dla napadniętego kraju czy symboliczny gest jakiegoś stowarzyszenia. Nie wiem jak też na "dobro" mojego kraju mogłaby się przełożyć dłuższa granica z kacapami i wizerunek Polski na arenie międzynarodowej, jako kraju wspierającego reżimy.

Mojego poczucia polskości nie zabije też proeuropejskość jakby co :mamedwhat:.




To Ty je przywołałeś, nie ja :beczka:.
Ja ci tylko pokazuje, że wszelkie "a bo oni biją ruska to sa fajni" możesz se o kant chuja rozbić. To jest Polska, nie ukropolin.
 
Ja ci tylko pokazuje, że wszelkie "a bo oni biją ruska to sa fajni" możesz se o kant chuja rozbić. To jest Polska, nie ukropolin.

No to najpierw coś przywołujesz a potem masz pretensje, że zostało obrócone przeciwko Tobie :beczka:.

Biją się z krajem, gdzie w narodowej telewizji codziennie roztaczają wizję atomowej anihilacji Polski, wychowując kolejne pokolenia w nienawiści do nas. No rzeczywiście, bardzo ciężko jest przyzwoitemu człowiekowi, a przede wszystkim PATRIOCIE, wybrać po której stronie stanąć :mamedwhat:.
 
No to najpierw coś przywołujesz a potem masz pretensje, że zostało obrócone przeciwko Tobie :beczka:.

Biją się z krajem, gdzie w narodowej telewizji codziennie roztaczają wizję atomowej anihilacji Polski, wychowując kolejne pokolenia w nienawiści do nas. No rzeczywiście, bardzo ciężko jest przyzwoitemu człowiekowi, a przede wszystkim PATRIOCIE, wybrać po której stronie stanąć :mamedwhat:.
Patriota nie staje po stronie żadnego z wrogów
 
Patriota nie staje po stronie żadnego z wrogów

Ty to chyba masz samych wrogów :beczka: .

No spoko, ale o ukrach można powiedzieć dokładnie to samo. :beczka:

Nie wiem, ja tego nie widzę. Przeciwnie - wszystkie sondaże pokazują, że większość społeczeństwa ma do Polski pozytywny stosunek. Oczywiście, można powiedzieć że to wszystko zmanipulowane, ale ja mało filmów z żółtymi napisami oglądam :fjedzia: . A nawet jeśli, to ja tutaj kierowałbym się zasadą "mniejszego zła".
Trzymanie kacapów z dala od mojego kraju dla mnie jest celem nadrzędnym :rutekajak:.
 
Back
Top