Polityka

Coś źle napisał?

Po pierwsze sama Zajączkowska mówiła że w tym konserwatywno-liberalnym środowisku typ zarażający kobiety kiłą, to dopiero wierzchołek góry lodowej. Również ta sama Zajączkowska użyła w dyskusji o brutalności obcokrajowców przykładu gwałtu ze skutkiem śmiertelnym w biały dzień w Warszawie. Nie sprawdziła dokładnie narodowości sprawcy i ofiary. Myślała że sprawcą jest Ukrainiec, a ofiarą Polka, w rzeczywistości sprawcą był Polak,a ofiarą Białorusinka. Ale nieważne. Może i konfederaci i konfederatki nie są specjalistami od przestępczości seksualnej i wszystko im się myli, ale warto na nich głosować, bo tylko oni mogą wygrać walkę z unijnymi nakrętkami i zatrzymać pomysł przymusowego jedzenia robaków.
Oby Ci ciapaty żonę zgwałcił zobaczymy wtedy jaki jesteś liberalny i europejski.

Bo Twoja indolencja umysłowa poraża.
 
Potwierdza się stara zasada - jak dużo mówią o patriotyzmie, to znaczy że znowu coś ukradli.


 
Niezłe tu dyskusje z masterem wprowadzaczem prowadzicie, ewentualnie z kimś z pod szyldu bandy chuja pucybuta :jarolaugh:
 

image0.jpg

Jaki wybór. XD
 
Ruszać sakiewki, ruskie onuce
 
Ruszać sakiewki, ruskie onuce
@Alkoneser jest sprawa, braci trzeba wesprzeć!
 
Ruszać sakiewki, ruskie onuce
@spa Już całą emeryturę pewnie wysłał.


:juanlaugh:
 

Hołownia jest ruskim agentem? Wszystko na to wskazuje bo dąży do realizacji polityki Kremla
 

Hołownia jest ruskim agentem? Wszystko na to wskazuje bo dąży do realizacji polityki Kremla

On też mówił o dziecku które chce się chuśtać, bo mu zbudują wioske dalej cpk! I że on na to nie pozwoli!

A potem jak się głosy nie zgadzają w sondarzach to nagle za budową xD

Pelikany oj pelikany.
:beczka:
 

Hołownia jest ruskim agentem? Wszystko na to wskazuje bo dąży do realizacji polityki Kremla

Hm jak lubię naśmiewać się z Warszawy, ale Śląsk to już zupełnie inna liga co ci ludzie wygadują.
Mam wrażenie, że gdyby zrobić sondaż na Śląsku z pytaniem,,Czy Śląsk dokładał się do polskiego budżetu a nie reszta kraju do Śląska?" -to wyniki mogłyby być kosmiczne...
 
Coś źle napisał?

Po pierwsze sama Zajączkowska mówiła że w tym konserwatywno-liberalnym środowisku typ zarażający kobiety kiłą, to dopiero wierzchołek góry lodowej. Również ta sama Zajączkowska użyła w dyskusji o brutalności obcokrajowców przykładu gwałtu ze skutkiem śmiertelnym w biały dzień w Warszawie. Nie sprawdziła dokładnie narodowości sprawcy i ofiary. Myślała że sprawcą jest Ukrainiec, a ofiarą Polka, w rzeczywistości sprawcą był Polak,a ofiarą Białorusinka. Ale nieważne. Może i konfederaci i konfederatki nie są specjalistami od przestępczości seksualnej i wszystko im się myli, ale warto na nich głosować, bo tylko oni mogą wygrać walkę z unijnymi nakrętkami i zatrzymać pomysł przymusowego jedzenia robaków.
Tracisz formę tak mocno, że zaczynam wierzyć, że to ty jesteś karokalukiem albo Orestesem :roberteyeblinking:
Tym bardziej, że te środowiska ultra Konfederacji i ultraanty Konfederacji są tak podobne do siebie, tyle podobnych metod stosują tylko strzałki poglądowe są inne...
A walka z unijnymi nakrętkami: no cóż...
 
@Alkoneser jest sprawa, braci trzeba wesprzeć!

A co, do wypłaty masz daleko :beczka: ? Jesteś z Podkarpacia to pewnie niejednego brata po drugiej stronie możesz mieć :beczka: .

Wpłacono 13zł, wcale nie troll - wcale nie. Jest jakiś fejk/trolling który nie wyda się Wam niewiarygodny?

No i ciekawe tłumaczenie ukraińskiego tekstu:

Ukraińcy!

Nie stój z boku. Nie czekaj. Pomóżcie nam, Polakom, zbudować pomnik ukraińskiego bohatera narodowego Stepana Bandery. Liczymy na Państwa zainteresowanie i wsparcie.

Ten pomnik będzie dla Was. Uhonorujemy pamięć Twojego bohatera narodowego.


Wcale tej zbiórki nie założył jakiś konfederata, żeby potem z tym "bohatersko" walczyć. Wcale nie, przysięgamy.
 
Last edited:
A co, do wypłaty masz daleko :beczka: ? Jesteś z Podkarpacia to pewnie niejednego brata po drugiej stronie możesz mieć :beczka: .

Wpłacono 13zł, wcale nie troll - wcale nie. Jest jakiś fejk/trolling który nie wyda się Wam niewiarygodny?

No i ciekawe tłumaczenie ukraińskiego tekstu:




Wcale tej zbiórki nie założył jakiś konfederata, żeby potem z tym "bohatersko" walczyć. Wcale nie, przysięgamy.
A nie umiałbyś wynająć armii hakjerów żeby rozgryźli organizatora zbiórki i zablokowali mu płytę główną?
 
Zobaczyłem ten artykuł na Twitterze:

I już sobie pomyślałem, że wreszcie ktoś ochronę granic traktuje poważnie. Ale potem sobie myślę - chwila, przecież to Sommer i Najwyższy Czas!, na pewno coś jest nie tak. No i bez zaskoczeń - imigrant okazał się być mieszkańcem Wilna, szmuglującym papierosy.


Na zdecydowane działania w obronie granic przyjdzie jeszcze zatem poczekać.


Przy okazji, pojawiło się też inne nagranie zamachu w Niemczech. Okazuje się, że policjant zglebował człowieka, gdyż ten zaczął szeryfować i rzucił się na drugiego faceta, który zamachowca przyszpilił do ziemi. Oczywiście wideo już usunięte:



Tu jest cały zapis:



Chłop naiwnie pomyślał, że zamachowcem się ktoś zajmie - ale zapomniał że wraz z nim w akcji uczestniczą 3 kobiety, którym do akcji się nie spieszy. Na filmie widać jak jeden z policjantów już wyciąga ręce żeby przyszpilić leżącego zamachowca, ale rezygnuje. Zaskakujący popis totalnej niekompetencji.
 
Tracisz formę tak mocno, że zaczynam wierzyć, że to ty jesteś karokalukiem albo Orestesem :roberteyeblinking:
Tym bardziej, że te środowiska ultra Konfederacji i ultraanty Konfederacji są tak podobne do siebie, tyle podobnych metod stosują tylko strzałki poglądowe są inne...
A walka z unijnymi nakrętkami: no cóż...

Chciałeś skrytykować, a pochwaliłeś. Orestes i Koroluka trzymają wysoki poziom.
 
Zobaczyłem ten artykuł na Twitterze:

I już sobie pomyślałem, że wreszcie ktoś ochronę granic traktuje poważnie. Ale potem sobie myślę - chwila, przecież to Sommer i Najwyższy Czas!, na pewno coś jest nie tak. No i bez zaskoczeń - imigrant okazał się być mieszkańcem Wilna, szmuglującym papierosy.


Na zdecydowane działania w obronie granic przyjdzie jeszcze zatem poczekać.


Przy okazji, pojawiło się też inne nagranie zamachu w Niemczech. Okazuje się, że policjant zglebował człowieka, gdyż ten zaczął szeryfować i rzucił się na drugiego faceta, który zamachowca przyszpilił do ziemi. Oczywiście wideo już usunięte:



Tu jest cały zapis:



Chłop naiwnie pomyślał, że zamachowcem się ktoś zajmie - ale zapomniał że wraz z nim w akcji uczestniczą 3 kobiety, którym do akcji się nie spieszy. Na filmie widać jak jeden z policjantów już wyciąga ręce żeby przyszpilić leżącego zamachowca, ale rezygnuje. Zaskakujący popis totalnej niekompetencji.

tak po europejsku, z tolerancją i poszanowaniem wrażliwości :awesome:
dzikusów
 
tak po europejsku, z tolerancją i poszanowaniem wrażliwości :awesome:
dzikusów

IMO, bez względu na lewicowe odklejenie prędzej czy później będziemy mieli Festung Europa :fjedzia: . Praw "fizyki" społecznej się nie oszuka. I po wyczerpaniu wszystkich głupich rozwiązań, siłą rzeczy politycy w końcu sięgną po te właściwe.

Teraz będziemy mieli Euro i IO - nie zazdroszczę służbom. Oczywiście nie chcę żeby cokolwiek się stało, ale optymistą w tej materii nie jestem.
 
Back
Top