Polityka

I 3/4 zadań takich, że musisz za gówniaka zrobić bo pani od plastyki ma jakieś wymagania z dupy. O tym, że mu się w niedzielę o godzinie 21 przypomina już z litości nie wspomnę.
Takie rzeczy to patologia. Pamiętam jak na pracy technice mieliśmy robić karmnik. Mieliśmy ileś tam dni na przygotowanie materiałów. Nie wiem która to była klasa, może z 4-5. Oczywiście sam w warsztacie sobie naszykowałem jakieś listewki i deski. Jak to pozbijałem na lekcji to wyszedł jakiś koślawy pokrak i chyba trójkę dostałem. Za to koleżanka z klasy miała ojca stolarza. Ten jej odjebał taki karmnik, że ona tylko to złożyła jak meble z ikei. Jaki zachwyt nauczycielki był to szał chuja. Oczywiście najlepsze oceny i oczywiście jakieś z dupy gadki że tak właśnie trzeba robić. Tak się uczy dzieci samodzielności, pracy i uczciwości.
 
Takie rzeczy to patologia. Pamiętam jak na pracy technice mieliśmy robić karmnik. Mieliśmy ileś tam dni na przygotowanie materiałów. Nie wiem która to była klasa, może z 4-5. Oczywiście sam w warsztacie sobie naszykowałem jakieś listewki i deski. Jak to pozbijałem na lekcji to wyszedł jakiś koślawy pokrak i chyba trójkę dostałem. Za to koleżanka z klasy miała ojca stolarza. Ten jej odjebał taki karmnik, że ona tylko to złożyła jak meble z ikei. Jaki zachwyt nauczycielki był to szał chuja. Oczywiście najlepsze oceny i oczywiście jakieś z dupy gadki że tak właśnie trzeba robić. Tak się uczy dzieci samodzielności, pracy i uczciwości.
Pedagog dzisiejszych czasów, trzeba się uczyć jak się nie narobić i wykorzystać innych.
 
Takie rzeczy to patologia. Pamiętam jak na pracy technice mieliśmy robić karmnik. Mieliśmy ileś tam dni na przygotowanie materiałów. Nie wiem która to była klasa, może z 4-5. Oczywiście sam w warsztacie sobie naszykowałem jakieś listewki i deski. Jak to pozbijałem na lekcji to wyszedł jakiś koślawy pokrak i chyba trójkę dostałem. Za to koleżanka z klasy miała ojca stolarza. Ten jej odjebał taki karmnik, że ona tylko to złożyła jak meble z ikei. Jaki zachwyt nauczycielki był to szał chuja. Oczywiście najlepsze oceny i oczywiście jakieś z dupy gadki że tak właśnie trzeba robić. Tak się uczy dzieci samodzielności, pracy i uczciwości.
Takie rzeczy to patologia. Pamiętam jak na pracy technice mieliśmy robić karmnik. Mieliśmy ileś tam dni na przygotowanie materiałów. Nie wiem która to była klasa, może z 4-5. Oczywiście sam w warsztacie sobie naszykowałem jakieś listewki i deski. Jak to pozbijałem na lekcji to wyszedł jakiś koślawy pokrak i chyba trójkę dostałem. Za to koleżanka z klasy miała ojca stolarza. Ten jej odjebał taki karmnik, że ona tylko to złożyła jak meble z ikei. Jaki zachwyt nauczycielki był to szał chuja. Oczywiście najlepsze oceny i oczywiście jakieś z dupy gadki że tak właśnie trzeba robić. Tak się uczy dzieci samodzielności, pracy i uczciwości.
Potem jak trzeba powiesić jakieś gówno na ścianie to dzwonią po ekipę budowlaną.
 
Dlatego napisałem o pierdolnietych rodzicach. Ty masz normalne podejście : pływanie, szachy i judo ale inni zapisują na jakieś kurwa nauki mandaryńskiego, gry na mandolinie i wieczorki recytatorskie .... Co ma z tego wyrosnąć? Jakiś pedał z białaczką
Janikowski, wstawaj, zesrales sie.
 
420056638_1771703229961980_6228480327226155305_n.jpg
 
BB1h0Rje.img

Metody użyte przez rząd Donalda Tuska do przejęcia kontroli nad mediami publicznymi w Polsce budziłyby sprzeciw Komisji Europejskiej, gdyby nie to, że stoi za nimi właśnie Donald Tusk - pisze brytyjski konserwatywny tygodnik „The Spectator”, opisując kontrowersje związane z tą sprawą.


„The Spectator” wprost o „autorytarnych metodach” Tuska!​

Jak wskazuje „The Spectator”, powrót Tuska do władzy po jesiennych wyborach w Polsce był przez wielu interpretowany jako zwycięstwo centryzmu nad populizmem, a światowym mediom przedstawiono narrację, że awanturnicza, prawicowa partia Prawo i Sprawiedliwość została odrzucona i ponownie zwyciężyła przyzwoitość.

W Warszawie sprawy wyglądały zupełnie inaczej. Podczas kampanii wyborczej Tusk wielokrotnie obiecywał „odpolitycznienie” państwowych mediów i przywrócenie rządów prawa. Po zaprzysiężeniu na premiera w zeszłym miesiącu nie zajęło mu dużo czasu, aby uciec się do autorytarnych metod, które doprowadziłyby do międzynarodowego oburzenia, gdyby nie stała za nimi rzekomo umiarkowana osoba
 


Dali mu się wypowiedzieć i zaprosili ponownie. W starym TVP taka sytuacja nie mogłaby mieć miejsca. Zaczęliby przerywać i następnym razem byłby już pokorny ekspert, reprezentujący linię partii.

Ten fragment pokazuje jak ważne było przejęcie TVP..
 
Dali mu się wypowiedzieć i zaprosili ponownie. W starym TVP taka sytuacja nie mogłaby mieć miejsca. Zaczęliby przerywać i następnym razem byłby już pokorny ekspert, reprezentujący linię partii.

Ten fragment pokazuje jak ważne było przejęcie TVP..
Po pierwsze, mniej ważne, istnieje spora szansa, że już tak szybko nie zaproszą.
Po drugie, pokazujesz ostatnim zdaniem jakimi idiotami są lemingi, które nic nie zrozumiały ze słów profesora albo udają, że nie zrozumiały, bo wierzą w jedyną słuszną linię partii i swojego skurwiałego rudego bożka
 
Czy to jest przyklad udanej integracji z islamistami w Polsce czy nie? Czy flagi Palestyny sa jednak lepsze od flag Ukrainy? Po tych gromkich brawach chyba tak. Czy to znaczy, ze mozemy wpuszczac juz imigrantów ze wschodu?

 
Czy to jest przyklad udanej integracji z islamistami w Polsce czy nie? Czy flagi Palestyny sa jednak lepsze od flag Ukrainy? Po tych gromkich brawach chyba tak. Czy to znaczy, ze mozemy wpuszczac juz imigrantów ze wschodu?

Co na to kibole narodowcy ma trybunach? Wygwizdali chociaż muzola czy nic z tego nie zrozumieli?
 
Czy to jest przyklad udanej integracji z islamistami w Polsce czy nie? Czy flagi Palestyny sa jednak lepsze od flag Ukrainy? Po tych gromkich brawach chyba tak. Czy to znaczy, ze mozemy wpuszczac juz imigrantów ze wschodu?

To jeszcze nic, przygłupi fani ksw mamedzikowi to by z połykiem zrobili.

Nie ma udanej integracji z islamistami, nigdzie. Francja


 
Czy to jest przyklad udanej integracji z islamistami w Polsce czy nie? Czy flagi Palestyny sa jednak lepsze od flag Ukrainy? Po tych gromkich brawach chyba tak. Czy to znaczy, ze mozemy wpuszczac juz imigrantów ze wschodu?

Nikt normalny nie kupuje biletów na ksw
 
Back
Top