Polityka

Nie no szanujmy się, nie ma tego materiału czy podobnego na czym innym? U marcina roli już bym to prędzej obejrzał, u kamratów bym obejrzał, ale u tego typa da zasady nie odpalę. Bo jest esencją odpadu you tubowego. Który jeszcze do niedawna nie miał pojęcia o polityce i nie tykał tego, a potem, gdy wybuchła wojna na ua stał się specem od geopolityki. jego programy były zawsze tak załośnie clickbaitowe, tak pełne błędów merytorycznych, tak gównianie, że rzygać się chciało. Kilka razy się nabrałem, ale nigdy więcej. A punktujące jego materiały, merytoryczne komentarze, są od razu ukrywane. Ta pipa nigdy nie wchodzi z poważną polemikę. U innych takich numerów nie widziałem na YT.
Co nie zmienia faktu, że tu poruszył gówno, które zaczyna śmierdzieć, możesz wciąż udawać, że nie czujesz.
Nie ma problemu.
Za dwa lata przyznasz mi rację, jak skreślę wszystkie moje wypunktowane powyborczo przewidywania, że Tusk rozpierdoli wszystkie plany, które miały Polskę wzmocnić.
jeszcze do niedawna był personifikacją tego, czego tak zdajesz się nienawidzić, czyli wzorcowego "fajnopolaka". Ale on zrobi wszystko, żeby się przypodobać jak największej liczbie "oburzonych" na tych będących w danej chwili u władzy.
Celowo wrzuciłem właśnie jego, bo wcześniej kojarzył mi się z tymi jak to określiłeś fajnopolakami, więc tym bardziej powinieneś się zastanowić co się odpierdala, skoro nawet tacy zauważają co się w Polsce dzieje ...
On nawet z przeszczepu swoich włosów zrobił show reklamujące jakąś klinikę. A ten jego kanał powstał jako jakaś odnoga pasutowych abstrachujów.
Ja nie neguję, że to pajac.
 
Co nie zmienia faktu, że tu poruszył gówno, które zaczyna śmierdzieć, możesz wciąż udawać, że nie czujesz.
Nie ma problemu.
Za dwa lata przyznasz mi rację, jak skreślę wszystkie moje wypunktowane powyborczo przewidywania, że Tusk rozpierdoli wszystkie plany, które miały Polskę wzmocnić.

Celowo wrzuciłem właśnie jego, bo wcześniej kojarzył mi się z tymi jak to określiłeś fajnopolakami, więc tym bardziej powinieneś się zastanowić co się odpierdala, skoro nawet tacy zauważają co się w Polsce dzieje ...

Ja nie neguję, że to pajac.
On zrobi totalnie wszystko dla pieniędzy, mój znajomy go zna i większej szui mówił, że nie poznał. Zresztą sam kanał jest pewną wskazówką. bycie tym czy tamtym to akurat ostatnie czym się będzie przejmował, bo kasa i tylko kasa.

Nie zamierzam negować tego, że działania tuska mogą osłabić Polskę, że może dążyć do federalizacji. Ale nie wiem o jakich wcześniejszych planach mowa? Bo jeżeli ktoś uważa, że plany i działania pissu cokolwiek wzmacniały, to ja uważam zupełnie inaczej. Ci nieudacznicy nic nie wzmacniali. Co najwyżej wzmacniali się w strukturach państwa. I wzmacniali rozdawanie kasy.

Zrobili milion ton zakupów bez ładu i składu u Koreańczyków na co wzięli ogromne kredyty. A za jakiś czas się okaże, że sprzęt gówniany, niesprawdzony a warunki w bankach jak u providenta. Jak palikot.

Wicepremier Italii, szef MSZ od dłuższego czasu postuluje o armię europejską. Szwaby się do tego nie spieszą. Polska tym bardziej. Pissuar albo KO ta sprawa interesuje? Wierzenie, że sami się obronimy, zwłaszcza jak NATO podupadnie i USA nas oleją, to takie nie za mądre. Nie wierzę przy tym, że Francuzi, Niemcy i Helmuty w europejskiej armii od razu by się nam rzuciły na pomoc, ale przy takim projekcie można wyrwać kupę kasy na zbrojenia, na wojsko i szkolenia. Zwiększyć dzięki temu własną armię i sprzętu dokupić. Bo państwa niebędące przyfrontowe z rezerwą i ociąganiem włączałyby się w ten projekt. I to byłaby szansa.

Kolejna sprawa to granice. Uszczelnienie granic UE. Z Afryką i Azją -- tam skąd najwięcej inżynierów przypływa. Nie mówię tu stricte o polskiej granicy. Pissuar to cokolwiek obchodziło? tuska i resztę też chyba nie bardzo? Z tego co pamiętam, to tylko konfa, głównie Bosak, często o tym nawijał. A na to trzeba środków. na Statki, na siły kontrolujące, na żołnierzy, na dogadanie się z watażkami przybrzeżnymi, na robienie tam własnych punktów, gdzie można by ludzi odsyłać. Kogoś to od nas z głównych partii obchodzi? No nie, bo to po pierwsze nieładne, niehumanitarne, a poza tym ich wzrok tak daleko nie sięga. Tak daleko od naszych granic. nie wzrok pisiorów, nie kowców.

A jak już inżynierowie trafiali do Schengen, to i po Polsce się snuli. Ktoś słyszał o tym by u nas za pissu "nielegalów" ktoś ściśle kontrolował lub wydalał? Już o tym pisałem, mając wiadomości, z pierwszej ręki, że jakiś powodów się to poprzedniej władzy nie opłacało. Nowa będzie prawie na pewno postępować tak samo.

Także w bardzo wielu, najbardziej istotnych, strategicznych kwestiach międzynarodowych, których tyczy się bezpieczeństwo Polski piss i ko ma ten sam modus operandi.
 
Last edited:
FB_IMG_1704978695467.jpg
 
Wierzenie, że sami się obronimy, zwłaszcza jak NATO podupadnie i USA nas oleją, to takie nie za mądre.
Z tym, że nie ma innej drogi do suwerenności.
Są takie potęgi militarne jak Rosja, przeciwko której nigdy nie będziemy równi w kwestii potencjału. Wojna, to tylko przedłużenie polityki zagranicznej. W naszym interesie powinno być mądre jej prowadzenie bo w wojnie konwencjonalnej zawsze odniesiemy straty niewspółmiernie do zysku. Bez względu na wynik bitewny.

Wicepremier Italii, szef MSZ od dłuższego czasu postuluje o armię europejską... Nie wierzę przy tym, że Francuzi, Niemcy i Helmuty w europejskiej armii od razu by się nam rzuciły na pomoc, ale przy takim projekcie można wyrwać kupę kasy na zbrojenia, na wojsko i szkolenia.
Tylko jest kilka " ale"
- kasą miała iść z kredytu przy czym wysokość kredytu miała być adekwatna do " oceny poziomu ryzyka "
- kupować miał być sprzęt europejski z tzw. własnego podwórka tj Eurofightery, Gripeny, Leopardy, Leclerc'ki itp nie wiem czy przy artylerii byłby brany pod uwagę Krab i Panzerhaubitze, ale rozważano ograniczonej rodzajów uzbrojenia w celu łatwiejszej obsługi technicznej o krótszych lini zaopatrzenia. No a mając takiego ministra jak Radosław, to mogliby się okazać że Niemcy sprzedawaliby europejskiej armii czołgi, Francuzi czołgi a Polacy dostali by kontrakt na menaszki.
Fur Deutschland.
 
Cohones płacze, sojusznicy wspierają. To jest dobra zmiana. PiS dostawał po dupie za reformę sądownictwa, a PO dostaje propsy.

 
Last edited:


Szczególnie polecam drugą część tego filmu dla wszystkich 'ełroentuzjastów ".
:antonio: beka z liberałów.

Kurwa ja musze z Polski do Berlina jechać pociągiem i stamtąd do Danii i wszyscy piszą w firmie, że nie przejedziemy jest taki rozpierdol hehe. Podobno zatrzymuja pociagi i cześć
 
Z tym, że nie ma innej drogi do suwerenności.
Są takie potęgi militarne jak Rosja, przeciwko której nigdy nie będziemy równi w kwestii potencjału. Wojna, to tylko przedłużenie polityki zagranicznej. W naszym interesie powinno być mądre jej prowadzenie bo w wojnie konwencjonalnej zawsze odniesiemy straty niewspółmiernie do zysku. Bez względu na wynik bitewny.


Tylko jest kilka " ale"
- kasą miała iść z kredytu przy czym wysokość kredytu miała być adekwatna do " oceny poziomu ryzyka "
- kupować miał być sprzęt europejski z tzw. własnego podwórka tj Eurofightery, Gripeny, Leopardy, Leclerc'ki itp nie wiem czy przy artylerii byłby brany pod uwagę Krab i Panzerhaubitze, ale rozważano ograniczonej rodzajów uzbrojenia w celu łatwiejszej obsługi technicznej o krótszych lini zaopatrzenia. No a mając takiego ministra jak Radosław, to mogliby się okazać że Niemcy sprzedawaliby europejskiej armii czołgi, Francuzi czołgi a Polacy dostali by kontrakt na menaszki.
Fur Deutschland.
Wiadomo, że sama Polska też musi się zbroić i jest to jeden z podstawowych elementów, ale nie może być jedyny, żeby to dało porządny efekt odstraszający.

Z tą armią europejską to wiadomo, że jest dużo wielkich "Ale". Ale moim zdaniem nie można zupełnie olać tego pomysłu, walcząc przy tym, jeżeli miałby być realizowany, by Polski sprzęt w jak największym stopniu był do tego projektu włączony. Zwłaszcza ten, który był sprawdzony i jest chwalony -- to najlepsze argumenty za nim.

Na razie to zamiast europejskiego, amerykańskiego -- czy przede wszystkim polskiego -- sprzętu będziemy napchani koreańskim.
 
Kolejna sprawa to granice. Uszczelnienie granic UE. Z Afryką i Azją -- tam skąd najwięcej inżynierów przypływa. Nie mówię tu stricte o polskiej granicy. Pissuar to cokolwiek obchodziło? tuska i resztę też chyba nie bardzo? Z tego co pamiętam, to tylko konfa, głównie Bosak, często o tym nawijał. A na to trzeba środków. na Statki, na siły kontrolujące, na żołnierzy, na dogadanie się z watażkami przybrzeżnymi, na robienie tam własnych punktów, gdzie można by ludzi odsyłać. Kogoś to od nas z głównych partii obchodzi? No nie, bo to po pierwsze nieładne, niehumanitarne, a poza tym ich wzrok tak daleko nie sięga. nie wzrok pisiorów, nie kowców.

A jak już inżynierzy trafiali do Schengen, to i po Polsce się snuli. Ktoś słyszał o tym by u nas za pissu "nielegalów" ktoś ściśle kontrolował lub wydalał? Już o tym pisałem, mając wiadomości, z pierwszej ręki, że jakiś powodów się to poprzedniej władzy nie opłacało. Nowa będzie prawie na pewno postępować tak samo.
Nie chce mi się odnosić do początku, bo nie widzę sensu. Nie znam tego błazna na tyle.

Odnośnie sprowadzania ciapatych wystarczy żeby zatopili stateczki żydowskich NGO Sorosa (pływające pod banderą Niemiec, Holandii etc.) i już o 70% ilościowo desant będzie niższy.
Także nie potrzeba wcale tych granic tak pilnować, szczególnie morskich, wystarczy nie pływać koło brzegu Afryki z siatką na murzyna. Im mniej tych statków tym lepiej, bo się włączają prawa człowieka jak brudasy idą na dno i post-chrześcijańska unijna miłość do bliźniego.

Piszesz o wydalaniu, państwa UE sobie z tym nie radzą, ale co tam trzeba na pisiorów nasrać jakby to oni byli tutaj laurką europy i zapraszali miliony ciapatych.
Do tego mieli komfortową sytuację, bo granica do szwabii była otwarta, więc liczyli po cichu na to, że przeleją się do hansa i śladu nie będzie (ci którym się udało przedrzeć od wschodu).
Ze służalczością wobec ue się zgadzam sam o tym pisałem krytykując pinokia.
 
Wiadomo, że sama Polska też musi się zbroić i jest to jeden z podstawowych elementów, ale nie może być jedyny, żeby to dało porządny efekt odstraszający.

Z tą armią europejską to wiadomo, że jest dużo wielkich "Ale". Ale moim zdaniem nie można zupełnie olać tego pomysłu, walcząc przy tym, jeżeli miałby być realizowany, by Polski sprzęt w jak największym stopniu był do tego projektu włączony. Zwłaszcza ten, który był sprawdzony i jest chwalony -- to najlepsze argumenty za nim.

Na razie to zamiast europejskiego, amerykańskiego -- czy przede wszystkim polskiego -- sprzętu będziemy napchani koreańskim.
Warto zawierać sojusze, ale po stokroć bardziej rozsądnie zawierać sojusze z Państwami o zbieżnym interesie, a niestety ani Francja, ani Włochy a już napewno Niemcy nie mają zbieżnych interesów z Polską w długiej perspektywie. A takie powinny być sojusze wojskowe. Ponad podziałami politycznymi, na epoki a nie kadencję.

W Polsce należy zacząć od zmiany w polityce, a do tego potrzeba niestety innego spojrzenia potencjalnego wyborcy.
Konkluzja niestety jest jedna. Jesteśmy w totalnej :gdzie:
 
Nie chce mi się odnosić do początku, bo nie widzę sensu. Nie znam tego błazna na tyle.

Odnośnie sprowadzania ciapatych wystarczy żeby zatopili stateczki żydowskich NGO Sorosa (pływające pod banderą Niemiec, Holandii etc.) i już o 70% ilościowo desant będzie niższy.
Także nie potrzeba wcale tych granic tak pilnować, szczególnie morskich, wystarczy nie pływać koło brzegu Afryki z siatką na murzyna. Im mniej tych statków tym lepiej, bo się włączają prawa człowieka jak brudasy idą na dno i post-chrześcijańska unijna miłość do bliźniego.

Piszesz o wydalaniu, państwa UE sobie z tym nie radzą, ale co tam trzeba na pisiorów nasrać jakby to oni byli tutaj laurką europy i zapraszali miliony ciapatych.
Do tego mieli komfortową sytuację, bo granica do szwabii była otwarta, więc liczyli po cichu na to, że przeleją się do hansa i śladu nie będzie (ci którym się udało przedrzeć od wschodu).
Ze służalczością wobec ue się zgadzam sam o tym pisałem krytykując pinokia.
Wiadomo, że nie zatopią statków NGO, więc na postulaty ala John Wayne można co najwyżej wzruszyć ramionami. Można za to ich jakoś prawnie przyblokować, ograniczyć ich swobodne harcowanie. I na tym powinni popracować. Za tym lobbować. Ale to też tych dwóch partii przecież nigdy nie interesowało, bo ich wzrok tym bardziej tam nie sięgał.

I nie, to nie wystarczy. Bo skoro za bronkozaura polski lotnik mógł polecieć i na drzwiach od stodoły, to czarny przemytnik tym bardziej będzie próbował przepłynąć nawet na tratwie bambusowej. Z żądzą pieniądza nic się nie równa.

"Piszesz o wydalaniu, państwa UE sobie z tym nie radzą, ale co tam trzeba na pisiorów nasrać jakby to oni byli tutaj laurką europy i zapraszali miliony ciapatych".

Ale teraz to sobie tutaj żartujesz czy jak? Bo to brzmi jak przedni dowcip. Ach, pięknie samozaoranie...


"Polska liderem wizowym UE. W rok 40 razy więcej emigrantów zarobkowych niż w Niemczech​

Nasz kraj wydaje najwięcej wiz pracowniczych w UE. System kontroli pracowników imigrantów jest iluzoryczny, a wydawania wiz – korupcjogenny.

W ciągu trzech ostatnich lat Polska ściągnęła blisko 2 mln nowych pracowników spoza UE. Według danych Eurostatu w 2020 r. wydała 600 tys. wiz pracowniczych dla cudzoziemców na 2,2 mln przyznanych łącznie we wszystkich krajach Unii Europejskiej, rok później już ponad 790 tys. Dla porównania Niemcy zaledwie ponad 18 tys., Czechy – 41 tys., a Włochy – 50 tys.


Czy to możliwe, żeby Polska, dwa razy mniejsza od Niemiec potrzebowała tylu emigrantów zarobkowych?

Problem w tym, że tego, czy posiadacze takich wiz rzeczywiście podjęli zatrudnienie, systemowo się nie weryfikuje. A wyrywkowe kontrole ujawniają gigantyczne nadużycia."

Najnowszy przykład: Straż Graniczna weszła do dużej agencji zatrudnienia prowadzonej w Łodzi przez 40-letniego Gruzina. Kontrolą objęto 1600 cudzoziemców z Gruzji i Białorusi. Co się okazało? Od połowy ubiegłego roku przedsiębiorca zarejestrował 1647 oświadczeń o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcom (to „przepustka” do wizy) w urzędzie pracy. Żaden z tych cudzoziemców zatrudnienia nie podjął.

Tak jak i 436 z 500 innych pochodzących m.in. z Afganistanu, Bangladeszu, Filipin, Egiptu, Indii, którzy na podstawie zezwoleń na pracę uzyskanych przez agencję zatrudnienia z Łodzi, prowadzoną przez Ukrainkę – mogli ubiegać się o wizy w celu przyjazdu do Polski i podjęcia pracy głównie w zakładach przetwórstwa drobiowego w Kutnie."

To tak w temacie tego, że "wizowcy" i nielegale to zupełnie inne sprawy, jak niektóre mądrale twierdziły. Że po końcu wizy grzecznie wracają do domku :-D Jednak tak nie do końca. A to artykuł z końca września 2023, zanim jeszcze wybuchła afera na temat systemowej sprzedaży wiz w państwach trzeciego świata. Oczywiście pissuar kłamał i kłamie, że nie miało to miejsca za ich sprawą ich rządów. W związku z tym tak, będę na pissuar defekował aż miło. Ci hipokryci, ci rzekomi obrońcy granic, obrońcy Europy przed zalewem trzeciego świata, sami szeroko otwierali wrota. Jednocześnie strasząc imigrantami i absolutnie wszystko zwalając na UE? Himalaje hipokryzji.
 
Last edited:
Wiadomo, że nie zatopią statków NGO, więc na postulaty ala John Wayne można co najwyżej wzruszyć ramionami. Można za to ich jakoś prawnie przyblokować, ograniczyć ich swobodne harcowanie. I na tym powinni popracować. Za tym lobbować. Ale to też tych dwóch partii przecież nigdy nie interesowało, bo ich wzrok tym bardziej tam nie sięgał.

I nie, to nie wystarczy. Bo skoro za bronkozaura polski lotnik mógł polecieć i na drzwiach od stodoły, to czarny przemytnik tym bardziej będzie próbował przepłynąć nawet na tratwie bambusowej. Z żądzą pieniądza nic się nie równa.

"Piszesz o wydalaniu, państwa UE sobie z tym nie radzą, ale co tam trzeba na pisiorów nasrać jakby to oni byli tutaj laurką europy i zapraszali miliony ciapatych".

Ale teraz to sobie tutaj żartujesz czy jak? Bo to brzmi jak przedni dowcip. Ach, pięknie samozaoranie...


"Polska liderem wizowym UE. W rok 40 razy więcej emigrantów zarobkowych niż w Niemczech​

Nasz kraj wydaje najwięcej wiz pracowniczych w UE. System kontroli pracowników imigrantów jest iluzoryczny, a wydawania wiz – korupcjogenny.

W ciągu trzech ostatnich lat Polska ściągnęła blisko 2 mln nowych pracowników spoza UE. Według danych Eurostatu w 2020 r. wydała 600 tys. wiz pracowniczych dla cudzoziemców na 2,2 mln przyznanych łącznie we wszystkich krajach Unii Europejskiej, rok później już ponad 790 tys. Dla porównania Niemcy zaledwie ponad 18 tys., Czechy – 41 tys., a Włochy – 50 tys.


Czy to możliwe, żeby Polska, dwa razy mniejsza od Niemiec potrzebowała tylu emigrantów zarobkowych?

Problem w tym, że tego, czy posiadacze takich wiz rzeczywiście podjęli zatrudnienie, systemowo się nie weryfikuje. A wyrywkowe kontrole ujawniają gigantyczne nadużycia."

Najnowszy przykład: Straż Graniczna weszła do dużej agencji zatrudnienia prowadzonej w Łodzi przez 40-letniego Gruzina. Kontrolą objęto 1600 cudzoziemców z Gruzji i Białorusi. Co się okazało? Od połowy ubiegłego roku przedsiębiorca zarejestrował 1647 oświadczeń o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcom (to „przepustka” do wizy) w urzędzie pracy. Żaden z tych cudzoziemców zatrudnienia nie podjął.

Tak jak i 436 z 500 innych pochodzących m.in. z Afganistanu, Bangladeszu, Filipin, Egiptu, Indii, którzy na podstawie zezwoleń na pracę uzyskanych przez agencję zatrudnienia z Łodzi, prowadzoną przez Ukrainkę – mogli ubiegać się o wizy w celu przyjazdu do Polski i podjęcia pracy głównie w zakładach przetwórstwa drobiowego w Kutnie."

To tak w temacie tego, że "wizowcy" i nielegale to zupełnie inne sprawy, jak niektóre mądrale twierdziły. Że po końcu wizy grzecznie wracają do domku :-D Jednak tak nie do końca. A to artykuł z końca września 2023, zanim jeszcze wybuchła afera na temat systemowej sprzedaży wiz w państwach trzeciego świata. Oczywiście pissuar kłamał i kłamie, że nie miało to miejsca za ich sprawą ich rządów. W związku z tym tak, będę na pissuar w związku z tym defekował aż miło. Ci hipokryci, ci rzekomi obrońcy granic, obrońcy Europy przed zalewem trzeciego świata, sami szeroko otwierali wrota.
Stopniowanie słowa kłamstwo
Kłamstwo
Większe kłamstwo
Statystyka

Wiza pracownicza a status uchodźcy dla obywateli trzeciego świata to jest różnica. Ogromna.
Przekonała się o tym między innymi Francja o czym ładnie mówił Wojciech Szewko w Hejtparku: Francja chce deportować za przestępstwo kogoś kto miał status uchodźcy. Maroko itp kraje: ej ale ten paszport nam się nie podoba. Brakuje pieczątki. Przyjęliście go to go sobie zatrzymajcie...
I też wiele innych kwestii jak znalezienie miejsca zamieszkania dla uchodźców których dostaniemy dzięki Tuskowi -to będą kwatery pracownicze 8 chłopa w jednympokoju? No nie...
 
Spójrzcie jaki skład sędziowski decydował o wniosku do TK złożonym przez PIS:

Trybunał Konstytucyjny orzekł, że procedura postawienia prezesa NBP Adama Glapińskiego przed Trybunałem Stanu jest niezgodna z konstytucją. Wniosek posłów PiS rozpoznawał pięcioosobowy skład Trybunału Konstytucyjnej w składzie: prezes TK Julia Przyłębska - przewodnicząca, sędzia Krystyna Pawłowicz - sprawozdawczyni, sędzia Bartłomiej Sochański, sędzia Bogdan Święczkowski, sędzia Rafał Wojciechowski.

To są kompletne jaja, mimo, że akurat z wyrokiem się zgadzam.
 
Stopniowanie słowa kłamstwo
Kłamstwo
Większe kłamstwo
Statystyka

Wiza pracownicza a status uchodźcy dla obywateli trzeciego świata to jest różnica. Ogromna.
Przekonała się o tym między innymi Francja o czym ładnie mówił Wojciech Szewko w Hejtparku: Francja chce deportować za przestępstwo kogoś kto miał status uchodźcy. Maroko itp kraje: ej ale ten paszport nam się nie podoba. Brakuje pieczątki. Przyjęliście go to go sobie zatrzymajcie...
I też wiele innych kwestii jak znalezienie miejsca zamieszkania dla uchodźców których dostaniemy dzięki Tuskowi -to będą kwatery pracownicze 8 chłopa w jednympokoju? No nie...
Ale ty czytałeś ten artykuł czy tak sobie z nudów pierdolisz, żeby popierdolić o wszystkim i o niczym jak często masz w zwyczaju? Ja wiem, że to uderza partię do której ci bliżej, ale są granice śmieszności...
 
Last edited:
Spójrzcie jaki skład sędziowski decydował o wniosku do TK złożonym przez PIS:

Trybunał Konstytucyjny orzekł, że procedura postawienia prezesa NBP Adama Glapińskiego przed Trybunałem Stanu jest niezgodna z konstytucją. Wniosek posłów PiS rozpoznawał pięcioosobowy skład Trybunału Konstytucyjnej w składzie: prezes TK Julia Przyłębska - przewodnicząca, sędzia Krystyna Pawłowicz - sprawozdawczyni, sędzia Bartłomiej Sochański, sędzia Bogdan Święczkowski, sędzia Rafał Wojciechowski.

To są kompletne jaja, mimo, że akurat z wyrokiem się zgadzam.
Teatrzyk dla ponad 80% społeczeństwa.
O tym właśnie pisałem kilka postów wcześniej. To my, wyborcy, ponosimy cześć winy za tą naszą paździerzową bialoczerwoną.
 
Ale ty czytałeś ten artykuł czy tak sobie z nudów pierdolisz, żeby popierdolić o wszystkim i o niczym jak często masz w zwyczaju?
Ale po co nerwy, wrażliwy się stałeś ostatnio :korwinlaugh:
Tak wiem że wizy pracownicze są specyficzne ale co do zmienia w tym że łatwiej deportować człowieka z Wiza pracownicza niż człowieka ze statusem uchodźcy aby nie skończyć jak Francja?
 
Ale po co nerwy, wrażliwy się stałeś ostatnio :korwinlaugh:
Tak wiem że wizy pracownicze są specyficzne ale co do zmienia w tym że łatwiej deportować człowieka z Wiza pracownicza niż człowieka ze statusem uchodźcy aby nie skończyć jak Francja?
No bo tym wpisem tylko potwierdzasz moje tezy do której strony/opcji ci bliżej. Z czego sam się oczywiście śmiejesz twierdząc, że zachowujesz dystans. I życiu się nie przyznasz. A przecież masz prawo.

A po drugie skupiłeś się na kwestii najmniej istotnej. Tak są różnice, to nie jest to samo. Tyle, że po pierwsze z deportowaniem kogokolwiek poza UE idzie im słabo, a po drugie -- i najważniejsze -- clou programu było kto ich tu sprowadzał? Tych "wizowców"? Robił to piss i robił to CELOWO dla chęci zysku swojej kliki. A to, przynajmniej dla mnie, ma fundamentalne znaczenie.

Zwłaszcza, że to partia antyimigrancka w teorii i to obnaża ich nieskończenie wielką hipokryzję.

"Nielegale" z kolei przybywają tu nieproszeni ku niechęci Zachodu.
 
Mimo wszystko cieszy że prezydent Andrzej Duda uznał swój błąd, uznał wyrok polskiego sądu i wszczyna postępowanie mające na celu ułaskawienie Wąsika i Kamińskiego ponownie.

@szplin jesteś dziś na marszu pod sejmem?

#murem_za_kaminskim_i_wasikiem

#uwolnic_wiezniow_politycznych

:mamed:
 





Czyli PAD ma teraz podkładkę że ich ułaskawi na prośbę żon... tylko po co te całe zamieszanie było.


Mimo wszystko cieszy że prezydent Andrzej Duda uznał swój błąd, uznał wyrok polskiego sądu i wszczyna postępowanie mające na celu ułaskawienie Wąsika i Kamińskiego ponownie.

@szplin jesteś dziś na marszu pod sejmem?

#murem_za_kaminskim_i_wasikiem

#uwolnic_wiezniow_politycznych

:mamed:
Jarkacz autentycznie zaskoczony i zasmucony ułaskawieniem jak go dziennikarze przydybali. Podobnie Sasin. Nic nie wiedzieli.

Naczelnik smutny, bo miał nadzieję, że będą mieli paliwo na przynajmniej następny miesiąc. Tak optymalnie do pół roku. A tu dudenko im wyciął psikusa i ułaskawił. Pewnie WCprezydent mastalerek wymyślił.

A miało być tak pięknie... protesty, marsze ze świecami w obronie więźniów politycznych. Pierwszych od 1989 roku. A przede wszystkim Wąsik miał schudnąć... I wszystko psu na budę...
 
Jarkacz autentycznie zaskoczony i zasmucony ułaskawieniem jak go dziennikarze przydybali. Podobnie Sasin. Nic nie wiedzieli.

Naczelnik smutny, bo miał nadzieję, że będą mieli paliwo na przynajmniej następny miesiąc. Tak optymalnie do pół roku. a tu dudenko im wyciął psikusa i ułaskawił. pewnie WCprezydent mastalerek wymyślił.

A miało być tak pięknie... protesty, marsze ze świecami w obronie więźniów politycznych. Pierwszych od 1989 roku. A przede wszystkim Wąsik miał schudnąć... I wszystko psu na budę...


Nie będzie kolejnych męczenników.

Jarek dla Polski był w stanie ich poświecić.

DD4388AF-B46B-43F3-AA08-C0951B22EF0D.png
 
Back
Top