Polityka


A dzisiaj kurwa Bolek będzie się produkował w neowiadomościach o hańbie.
 

A dzisiaj kurwa Bolek będzie się produkował w neowiadomościach o hańbie.
Jeszcze nigdy nie słyszałem od stoczniowców starych nic o Nim dobrego. Dosłownie wszyscy uważają go, za największą kurwę i hańbę.
Solidarność…
 
GDgSaZ-WwAAi-TT.jpeg
 
Wąsik wyglada na rasowego cwela, moze sie wychustac.Kaminski stary lis se poradzi

Nigdy nie całowałeś się z kolegą? Ja też nie, ale... wąsik ma doświadczenie i da sobie radę.


Fnk1yiMWAAE4sNM (1).jpg





kamiński to delikatne zoofilskie figle preferuje.




Generalnie mam głównie obawy o to, czy oni reszty tych osadzonych nie zdeprawują za bardzo...
 

Nigdy nie całowałeś się z kolegą? Ja też nie, ale... wąsik ma doświadczenie i da sobie radę.


View attachment 89049




kamiński to delikatne zoofilskie figle preferuje.




Generalnie mam głównie obawy o to, czy oni reszty tych osadzonych nie zdeprawują za bardzo...

Czyli da sobie radę, a wy się martwiliście :lesnarhappy:
 
Polecam tuskowym niemieckim klękaczom obejrzeć, którzy pierdolili, że ruda kurwa to mniejsze zło.
Okłamujcie się dalej, że kaczor, że dyktatura, że złodzieje.


to co odpierdalają gospodarczo to totalny rozpierdol, kolejne punkty z mojej listy podanej w grudniu mogę odhaczyć.
Czekam jeszcze na niespodziankę: podział i prywatyzację wyprzedaż Orlenu. Bo tym mi pachnie w dalszej kolejności.
Pewnie się zesracie z radości.
Chyba, że jak Obajtka nie ma to już hejt na Orlen się nagle skończył.
:lesnarhappy:
 
Last edited:

To idol tęczowej organizacji sędziów o której istnieniu nie wie @Karateka@ :korwinlaugh:

Tak samo uważam, a Wąsik wyglada naprawde na mocno obsranego, czuje ze to dopiero poczatek tego bajlando wielkiego
Oni w więzieniu będą mieli cudownie. Polska to nie Usa: nikt nie będzie ryzykował kilku lat do emerytury mundurówki byle tylko paru pisiorom się coś stało.
Chociaż za to jak PIS traktował SW to może nawet zasługują na sztywna cele...
 

A dzisiaj kurwa Bolek będzie się produkował w neowiadomościach o hańbie.
Żeby tylko, dlugo by pisać o bandytach ułaskawianych przez Kwaśniewskiego i Wałęsy. Żeby to były tylko białe kołnierzyki...
Liczba ich ułaskawień jest tak kosmiczna, że wątpię aby oni czytali 5 stronicowe streszczenie akt.
Wałęsa przeczytałby ponad 20 tys stron przez 5 lat?
Kwaśniewski to samo tylko lepiej potrafi się tłumaczyć...
Duda nie jest takim długopisem w porównaniu z poprzednikami i zaraz @tucznik nazwie mnie kryptozpisowcem :korwinlaugh::siuu::einsteinsmoke:
 
Adamczyk powiedział że 60 mln około już kosztowało to BEZPRAWNE działanie Tuska i Sienkiewicza wobec TVP a to dopiero początek bo straty będą większe
 
Nieźle tam z tym TVP zadziałali, że nawet ich sprzymierzeńcy nie są w stanie im tego przyklepać. O Tusku to mozna wiele złego napisać ale sam dla siebie rozegrał to zajebiście.
Media przejęte? Przejęte i dalej leci propaganda. Okazało się, że nielegalnie? No okazało się, ale zrobione nie swoimi rękami, nigdzie żaden podpis niezłożony w razie jakiś konsekwencji w przyszłości. I nontoper wałkiwane dwa tematy w tv przez każdą stacje informacyjną, a prawdziwe problemy obywateli każdy ma w huju…
:antonio:
 
Last edited:
Dobre zwyrole :lesnarhappy:
Brzuch mnie od śmiechu boli, gdy ktoś myśli, że zwyrole w piss/SP są mniejszymi zwyrolami niż ci z tęczowej koalicji imienia jenereała jaruzelskiego. Różnica może jest taka, że ci pierwszi jakąś część zwyrolstwa chcą zalegalizować dla ogółu, wprowadzić do mainstreamu.

Ci drudzy zachować zwyrolstwo dla "elyty". Dla siebie samych i zaprzyjaźnionych sukienkowców. A szary obywatel byłby czasem mimowolną zwyrolstwa ofiarą, ale to by sie zatuszowalo.

Tak czy siak klasa polityczna to głównie kanalie czystej wody. Bo tacy ludzie głównie się pchają do polityki. Tego się nie przeskoczy.
Polecam tuskowym niemieckim klękaczom obejrzeć, którzy pierdolili, że ruda kurwa to mniejsze zło.
Okłamujcie się dalej, że kaczor, że dyktatura, że złodzieje.


to co odpierdalają gospodarczo to totalny rozpierdol, kolejne punkty z mojej listy podanej w grudniu mogę odhaczyć.
Czekam jeszcze na niespodziankę: podział i prywatyzację wyprzedaż Orlenu. Bo tym mi pachnie w dalszej kolejności.
Pewnie się zesracie z radości.
Chyba, że jak Obajtka nie ma to już hejt na Orlen się nagle skończył.
:lesnarhappy:

Nie no szanujmy się, nie ma tego materiału czy podobnego na czym innym? U marcina roli już bym to prędzej obejrzał, u kamratów bym obejrzał, ale u tego typa da zasady nie odpalę. Bo jest esencją odpadu you tubowego. Który jeszcze do niedawna nie miał pojęcia o polityce i nie tykał tego, a potem, gdy wybuchła wojna na ua stał się specem od geopolityki. jego programy były zawsze tak załośnie clickbaitowe, tak pełne błędów merytorycznych, tak gównianie, że rzygać się chciało. Kilka razy się nabrałem, ale nigdy więcej. A punktujące jego materiały, merytoryczne komentarze, są od razu ukrywane. Ta pipa nigdy nie wchodzi z poważną polemikę. U innych takich numerów nie widziałem na YT.

jeszcze do niedawna był personifikacją tego, czego tak zdajesz się nienawidzić, czyli wzorcowego "fajnopolaka". Ale on zrobi wszystko, żeby się przypodobać jak największej liczbie "oburzonych" na tych będących w danej chwili u władzy.

On nawet z przeszczepu swoich włosów zrobił show reklamujące jakąś klinikę. A ten jego kanał powstał jako jakaś odnoga pasutowych abstrachujów.
 
Last edited:
Mówili Hołowni że Tusk nie takich jak on rozgrywał i używał do własnych celów niszcząc ich przy okazji ale Szymuś myślał że ogarnia temat :juanlaugh:

Donek jak pacynką nim steruje , ten podpisuje dokumenty , świeci ryjem na konfach zbierając od opinii publicznej i co chwila traci wiarygodność robiąc sprzeczne rzeczy do tego co zapowiadał

A Donek siedzi sobie na luzie w Sopocie słuchając Eriki szykując Trzaskowskiego na prezydenta - ma załatwione sprawy a jeszcze osłabia ewentualnego rywala jego chłopca.
Dwie pieczenie na jednym ogniu
 
Mówili Hołowni że Tusk nie takich jak on rozgrywał i używał do własnych celów niszcząc ich przy okazji ale Szymuś myślał że ogarnia temat :juanlaugh:

Donek jak pacynką nim steruje , ten podpisuje dokumenty , świeci ryjem na konfach zbierając od opinii publicznej i co chwila traci wiarygodność robiąc sprzeczne rzeczy do tego co zapowiadał

A Donek siedzi sobie na luzie w Sopocie słuchając Eriki szykując Trzaskowskiego na prezydenta - ma załatwione sprawy a jeszcze osłabia ewentualnego rywala jego chłopca.
Dwie pieczenie na jednym ogniu
Nom ciekawe co na to Tygrysek
 
Back
Top