Polityka

Łatanie deficytu budżetowego poprzez zamrożenie CPK to właśnie padło w Wiadomościach Tuska.

:penn:
No zobaczymy, jak klepnie oprócz ciapoli likwidację cpk, likwidację doku przeładunkowego, klepnie wiatraki siemensa to sądzę, że ciężko nawet najbardziej zagorzałym wyznawcom rudej szmaty go bronić. On jest w stanie w rok czasu tak wszystko spierdolić.

Muszę sobie tę odpowiedź zapisać gdzieś, bo będę mógł wklejać gotowca co tydzień jak nic.

2 punkty już mogłem uczciwie skreślić,
ja pierdolę jak to szybko leci,
jaki rok co ja pierdoliłem, za 2 miesiące będzie po zawodach.

:arielcry:
 
Po wielu latach odcięcia kompletnego od polityki oczom nie wierzę. Przecież to się zachowuje jak ludzki odpad najniższej kategorii. Przedstawicielka narodu...
Nawet cham Miller miał w swoich wypowiedziach pewną klasę. Tutaj widać zwykłą patolę.
Faworyta szpagata
:fjedzia:
 
Tak. To poważnie jest poseł. Zostawiła dziecko pod opieką że swoim przyjacielem (też z PO), który odurzył je narkotykami i zgwałcił. Pomimo próśb psychiatry o to, żeby matka była blisko z dzieckiem(dwie próby samobójcze nieudane) Magdalena Filiks wolała jeżdzić po kraju i krzyczeć "cipaaaa", zamiast pomóc własnemu dziecku w trudnej chwili. Dziecku w końcu udało się dokonać samobójstwa za trzecim razem.
A na końcu tej historii winnym tego wszystkiego okazał się Korwin :korwinlaugh:
 
1703193959799.png
 
Myślałem, że poczekają chociaż do nowego roku, ale w sumie rozsądnie. Rozpierdolą przez 3 lata, potem pół roku umiarkowanie i zaraz kampania i jedziemy z tematem, wszystko co mogło doprowadzic to jakiegokolwiek otrzeźwienia części ich wyborców już nieaktualne, bo przy urnie znowu będzie straszenie kaczafim xD

 
Myślałem, że poczekają chociaż do nowego roku, ale w sumie rozsądnie. Rozpierdolą przez 3 lata, potem pół roku umiarkowanie i zaraz kampania i jedziemy z tematem, wszystko co mogło doprowadzic to jakiegokolwiek otrzeźwienia części ich wyborców już nieaktualne, bo przy urnie znowu będzie straszenie kaczafim xD


No jak to? Dzięki Tuskowi lewackie ministry spełnią swój program. LPG wjeżdża na pełnej kurtyzanie, policja myśli a zaraz po Wielkiej nocy przywitają inżynierów chlebem i solą.
Ja nawet myślę że plan ryżego jest prosty. Tęczowe ministry zrobią grubą światopoglądową zasłonę dymną a za ich plecami niemiecki agent dopilnuje interesów swoich zwierzchników. Taka mała teoria spiskowa na koniec dnia. Szczęść Boże
 
No jak to? Dzięki Tuskowi lewackie ministry spełnią swój program. LPG wjeżdża na pełnej kurtyzanie, policja myśli a zaraz po Wielkiej nocy przywitają inżynierów chlebem i solą.
Ja nawet myślę że plan ryżego jest prosty. Tęczowe ministry zrobią grubą światopoglądową zasłonę dymną a za ich plecami niemiecki agent dopilnuje interesów swoich zwierzchników. Taka mała teoria spiskowa na koniec dnia. Szczęść Boże

Po Wielkiej Nocy? Takie niehumanitarne zachowanie? Nie dość że Ci biedni inżynierowie w zimę tam stoją, to jeszcze Maja Ostaszewska zamarźnie w Wigilię na granicy stojąc z karpiem!! To najpóźniej po Bożym Narodzeniu trzeba zrobić, jeszcze przed nowym rokiem!
 
Chyba naprawdę promil ludzi kompletnie odklejonych ich tu chce. Ale jednocześnie oni przyjeżdżają więc zagłosuję na tych, którzy ich tu chcą.
Poprawione
Polki nie zgłaszają ich przez wszystkie procedury i kary dla sprawców w zawiasach...
A wiarę co do skali tego zjawiska wywiodłeś z artykułu, w którym napisano, że jest ona znaczna? Wiesz, że to przekonanie lansowane jest na podstawie tzw "raportu" Fundacji Na Rzecz Równości i Emancypacji, który dotyczy ankiety przeprowadzonej ponoć (jak pisze ONET) na 451 kobietach? To musi być niesamowicie wiarygodna praca naukowa, z którą nie możesz się zapoznać
:siara:
Lewacka "krytyka polityczna" wskazuje link do publikacji, która zamieszczona miała być na stronie rzeczonej fundacji:

Masz tam:
"Cały raport Przełamać tabu dostępny jest tutaj."
Po kliknięciu:
Uuuups ... Błąd 404
Ktoś się czegoś wstydzi? W zamian można sobie przeglądnąć ten portal i... głównie handelek jakimiś specyfikami na odchudzanie, potencję, urodę... Są też artykuły (chyba tylko sześć)... rozwój osobisty, psychoterapia...

Przecież to się zachowuje jak ludzki odpad najniższej kategorii. Przedstawicielka narodu... Nawet cham Miller miał w swoich wypowiedziach pewną klasę. Tutaj widać zwykłą patolę.
Wtórna wiktymizacja osoby matczynej! C'nie @Karateka@ ?

Gadaliśmy o tym w marcu i dyskusja ta pięknie pokazuje zacięcie ideologiczne osoby karateckiej:

Potem jeszcze w październiku była, tym razem krótka piłka:
 
Back
Top