Polityka

Zaskoczenie że to nie wyborcy PiSu mają najbardziej wyprane mózgi? :rutekajak:
Jest jeszcze możliwość że pisowcy oglądają TVN dla wzbudzenia u siebie większej złości.
Od dawna powtarzam, że żelazny elektorat Po jest zagrożeniem dla demokracji. Jeszcze wyborców PiSu da się zachęcić do zostania w domu podczas wyboru, a Po?
No nie wiem co musiałby zrobić Tusk. Hm: może naśmiewać się z Polski B i przygarnąć Kołodziejczaka stereotypowego wieśniaka prostaka? Mieć ołtarzyk i później udawać lewaka? Tusk jak im podniesie rachunki za prąd o 400% to i tak zagłosuja- to samo w samorządach. Kibel w Białymstoku za kilkaset tysięcy :korwinlaugh:
To nawet widać, że kiedyś Durczok mocniej się starał. Teraz Fakty to naprawdę przekaz tak idiotyczny, prosty, jak te topniejące rezerwy NBP bo...
...kurs EUR i dolara spadł albo cieszenie się z wyroku w sprawie Turowa bez mówienia o negatywnych skutkach.
Jeszcze ten pajac Kraśko: jebac prawo jazdy i PIT. Postać niczym z filmu Patryka Vegi...
 
Ale wy wiecie ale udajecie, że nie wiecie czy tacy wielcy specjaliści od polityki jednak nie wiedzą, że to jest budżet zrobiony przez PiS i nie ma w tej chwili czasu na poprawki?
Powiem więcej. Budżet PiS był tzw optymistyczny a Tusk musiał od razu dopisać "parę" miliardów ekstra. Stała praktyka w Polsce na wypadek zmiany władzy. Można od razu kłamliwie punktować następców. Myślisz że to pierwszy raz?
 
Ale wy wiecie ale udajecie, że nie wiecie czy tacy wielcy specjaliści od polityki jednak nie wiedzą, że to jest budżet zrobiony przez PiS i nie ma w tej chwili czasu na poprawki?
Czyli Tusk w kampanii mówił, że te pieniądze trafią na onkologię, PiS zapisał w budżecie jednak 2 mld na TVP a Tusk teraz dopisał jeszcze jeden miliard na TVP a nie na onkologię bo nie miał czasu? Biedny, może uchwałą spróbuje?
 
Powiem więcej. Budżet PiS był tzw optymistyczny a Tusk musiał od razu dopisać "parę" miliardów ekstra. Stała praktyka w Polsce na wypadek zmiany władzy. Można od razu kłamliwie punktować następców. Myślisz że to pierwszy raz?
Jasne, że nie. Przeważnie takie prezenty zostawia odchodząca władza. Jak w budżecie zrobionym przez PO dalej będzie 3 miliardy na TVP to będę pierwszy do jebania tej partii.
Po prostu zastawiam czy ludzie, którzy mają w tej chwili pretensje o te 3 miliardy to debile nie mający pojęcia jak to funkcjonuje czy zwykli kłamcy.
 
Jasne, że nie. Przeważnie takie prezenty zostawia odchodząca władza. Jak w budżecie zrobionym przez PO dalej będzie 3 miliardy na TVP to będę pierwszy do jebania tej partii.
Po prostu zastawiam czy ludzie, którzy mają w tej chwili pretensje o te 3 miliardy to debile nie mający pojęcia jak to funkcjonuje czy zwykli kłamcy.
Szacuje 80% debile 10% kłamcy a reszta obie opcje jednocześnie.
 
Czyli Tusk w kampanii mówił, że te pieniądze trafią na onkologię, PiS zapisał w budżecie jednak 2 mld na TVP a Tusk teraz dopisał jeszcze jeden miliard na TVP a nie na onkologię bo nie miał czasu? Biedny, może uchwałą spróbuje?
Jak pisałem wcześniej - zrobią swój budżet od A do Z i będą takie kwiatki to będę jebał.
 
Możesz, natomiast jeśli jebiesz za to, to świadczy jedynie o twojej nieznajomości prawa.
Czyli zostałem wprowadzony w błąd? Możliwe, ja się nie znam na polityce, a na prawie to tam chyba nikt się nie zna.

Ty zakładasz, że ja mam obowiązek dać im kredyt zaufania, do czasu aż go nie zawiodą a to tak nie będzie

o nie nie

giphy.gif
 
ja rozumiem że TVP nie jest doskonałe bo nigdy nie było (Lisa śpiewający dla Tuska 100lat :roberteyeblinking: ) ale to co się dzieje wokół teraz to jest jakiś kurwa skandal

Grubas Sekielski wozi dewianta dla onetu i pyta, no kiedy przejmujecie? czemu tak długo? Powinniście nadawać sygnał z innych miejsc a tamten wyłączyć bo będą robić sceny itd
Jedna z TVN , druga z GW na konferencji Hołowni nazywa ich pseudodziennikarzami , domaga się szybkiego działania.

Nie dziwne skoro ludzie z TVN mają byc obsadzeni w nowym kierownictwie telewizji Tuska

A wszystko robione poza zasadami, konstytucją, prawem

PO to największe gówno w polskiej polityce. Tylko PO w miksie z lewactwem i chujownią może być większym gównem

Rudego chuja też spakuj


A PIS to się liczył... :confused:
:roberteyeblinking: :benny:


każdy kto mówi ,,ZA PISU TEŻ TO BYŁO'' jest zwykłym debilem

Tu nie chodzi o wojenki debili co teraz się cieszą że pisowce krwawią , o kraj chodzi a ci ludzie tego nie rozumieją

nic , trochę demokracji i trochę konstytucji a co najważniejsze dużo tolerancji , miłości oraz praworządności


Nie, nie każda.
Ruda szmata weźmie tonę brudu na siebie i za rok będzie w brukseli,
róbcie zdjęcia.

Edit:
@Karateka@ czekamy na komentarz naiwniaczku o twardej polityce migracyjnej rudej szmaty niemieckiej.
W kilka dni po przejęciu władzy przez rudą szmatę, jesteś tak wybitnie wyruchany, że siedzieć nie możesz i poprosiłeś o l4.

Każdy kto oddał głos na bandę rudej szmaty wybrał z pełną świadomością to:

Za to tacy fajnopolacy jak Ty, są tak protuskowi, że skończą jak biedroń na czworaka z przeoranym odbytem.





Tak naprawdę wiele kobiet Tusk nabrał joanną a lewica ciągłym strzelaniem z macicy.
No nic kupię jakiś paralizator.

Jedynymi agentami kremla są czarzaste,wałęsy, trzaskowskie, tuski i reszta tej bandy



Ale luzik, wiadomo, bo PiS też!


Jeszcze będzie normalnie :beczka:

View attachment 87357

@Karateka@

Konkrety realizują jak szaleni.


Priorytety edukacyjne


donald-tusk-slychac-wycie-znakomicie.jpg
 
Back
Top