Polityka

To jest sytuacja patowa w całej rozciągłości. Z jednej strony skompromitowana już wielokrotnie platforma ze szkodliwymi przystawkami z drugiej nie mniej skompromitowany PiS. Nawet przy całej sympatii dla gładkich wypowiedzi Bosaka z których częścią się zgadzam to jaki jest wybór? Jak nie zagłosujesz to jest kupa. Albo Tusk albo Kaczyński a głos na konfe to kontynuacja włączy Kaczyńskiego. Nie ma żadnych widoków na zaoranie tego gówna i jakieś nowe otwarcie.
Nieźle nas hanukowcy załatwili, nie?
 
To jest sekta dużo głupsza od tej kaczorkowej.
GB5lOjSWEAAV-f0.jpeg
 
Jak ktoś interesuje się po co to, to odsyłam do Sołżenicyna i Archipelagu Gułag.
Tam nie bez powodu zamykano politycznych z kryminałami.
To pozwala obozowemu systemowi totalitarnemu na samoregulację, bez większego zaangażowania władzy.
Rządzi strach i nieufność, a władza ustawia się w pozycji arbitra. Klasyczne divide et impera.


 
Last edited:
Skąd wziąłeś to, że konfa wpuszczałaby uchodźców i współpracowała z pisem?
Nie twierdzę, że na 100% Konfa by się dała kupić. Ale to byłaby jedyna szansa dla PiSu na utrzymanie większości.
Spójrz jaka Konfa jest wewnętrznie słaba i podzielona. Jarek by powyciągał posłów jak śliwki z barszczu i zniszczył ten projekt jak Gowina.
To jest sytuacja patowa w całej rozciągłości. Z jednej strony skompromitowana już wielokrotnie platforma ze szkodliwymi przystawkami z drugiej nie mniej skompromitowany PiS. Nawet przy całej sympatii dla gładkich wypowiedzi Bosaka z których częścią się zgadzam to jaki jest wybór? Jak nie zagłosujesz to jest kupa. Albo Tusk albo Kaczyński a głos na konfe to kontynuacja włączy Kaczyńskiego. Nie ma żadnych widoków na zaoranie tego gówna i jakieś nowe otwarcie.
Staram się właśnie to powiedzieć. Te wybory to był wybór: dżuma lub cholera. Na dłuższą metę dobrze, że głosy Konfederacji nie zdecydowały o powstaniu rządu z PiSem, bo to daje im czas na zbudowanie zaplecza, oczyszczenie szeregów i zaistnienie na poważnie w nowym Sejmie. Tym bardziej, że jest szansa na duże zmiany po prawej stronie. To co jest obecnie to schyłek POPiSu, przynajmniej taką mam nadzieję.
 
Nie twierdzę, że na 100% Konfa by się dała kupić. Ale to byłaby jedyna szansa dla PiSu na utrzymanie większości.
Spójrz jaka Konfa jest wewnętrznie słaba i podzielona. Jarek by powyciągał posłów jak śliwki z barszczu i zniszczył ten projekt jak Gowina.

Staram się właśnie to powiedzieć. Te wybory to był wybór: dżuma lub cholera. Na dłuższą metę dobrze, że głosy Konfederacji nie zdecydowały o powstaniu rządu z PiSem, bo to daje im czas na zbudowanie zaplecza, oczyszczenie szeregów i zaistnienie na poważnie w nowym Sejmie. Tym bardziej, że jest szansa na duże zmiany po prawej stronie. To co jest obecnie to schyłek POPiSu, przynajmniej taką mam nadzieję.
Za to KoalicjaPiętnastegoPaździernika jest silna jebaćpisem.
Łatwo przychodzi Ci przypisywanie konfie sprzedania się
 
Za to KoalicjaPiętnastegoPaździernika jest silna jebaćpisem.
Łatwo przychodzi Ci przypisywanie konfie sprzedania się
Bosak za młodu już był raz przystawką Jarosława. Ma co prawda przynajmniej część poglądów miłych memu sercu, ale to wciąż polityk. Obecnie koalicja z Jarosławem to byłaby jedyna szansa konfy na wejście do rządu. Po za idiotami typu jkk to raczej ambicją polityka jest rządzenie a nie szczekanie z opozycji jak Janusz przez 34 lata. Śmiem sądzić że przynajmniej część konfy nie oparłaby się pokusie władzy. Może postawiliby większe żądania może mniejsze. Tego nie wiesz. Nie trzeba od razu tego nazywać sprzedawaniem się. Normalne choć nie twierdzę że etyczne negocjacje polityczne.
 
Które przewidywanie?
No zobaczymy, jak klepnie oprócz ciapoli likwidację cpk, likwidację doku przeładunkowego, klepnie wiatraki siemensa to sądzę, że ciężko nawet najbardziej zagorzałym wyznawcom rudej szmaty go bronić. On jest w stanie w rok czasu tak wszystko spierdolić.

Te, 2 punkty już zaliczone.
A to dopiero początek przejęcia władzy,
mogę dopisać:
- ideologia lgbt w szkołach (w sumie tez pewne jak w banku) ZALICZONE
- przejęcie mediów publicznych i brak kontry do lanej rynną propagandy (tv republika to maleństwo) ZALICZONE
- nie spełnianie żadnej z wartościowych obietnic wyborczych polepszających życie obywatelom (kwota 60k, kredyty 0% itd.)
:beczka:
 
No właśnie ciekaw jestem co on tam będzie pieprzył? Słodkie farmazony o wielkim nieustającym wsparciu? Podnosił na duchu? Bo coś nie wydaje mi się, by oficjalnie zachęcał do puknięcia się w łeb i bardziej racjonalnego działania. Raczej będą peany na rzecz ukraińskiej odwagi.

Pytanie też na ile szczere będzie piał z zachwytu, bo za kulisami może do zełeńskiego i ferajny przemawiać może zupełnie innym językiem.
O właśnie o to mi dokładnie chodzi.
:zakręcony:
 
Jak ktoś interesuje się po co to, to odsyłam do Sołżenicyna i Archipelagu Gułag.
Tam nie bez powodu zamykano politycznych z kryminałami.
To pozwala obozowemu systemowi totalitarnemu na samoregulację, bez większego zaangażowania władzy.
Rządzi strach i nieufność, a władza ustawia się w pozycji arbitra. Klasyczne divide et impera.




Pałkarze są nieodzownym elementem każdego systemu zamordystycznego, w tym wypadku po prostu się ich importuje.
Polaryzacja, rozbijanie wspólnoty, promowanie wszelkich pato-mniejszosci.
Odtwarzanie "Stanu natury" Hobbesa. Wojna wszystkich ze wszystkimi.
I oligarchia złożona ludzi władzy i pieniądza jako specjalna kasta, ustawiająca się w roli arbitrów i "rozwiązująca" problemy, które sama stworzyła.
To jebnie.
 
Za to KoalicjaPiętnastegoPaździernika jest silna jebaćpisem.
Łatwo przychodzi Ci przypisywanie konfie sprzedania się
Nie, to wyparcie lub potrzeba zracjonalizowania własnej decyzji, widzi jak to się wszystko pierdoli, a miało być byle nie pis i będzie już lepiej a tu dupa i kamieni kupa.

Nie da się ukryć, że dokładnie tak jest i wiem, że "zamienił stryjek...", ale kolejne cztery lata z PiSem by nas zabiło.
4 lata z Donaldem u steru zapewne nas wzmocnią
:beczka:

Ja wiem, że przy tym poziomie psychozy w społeczeństwie prawie nie było wyboru.
 
Bosak za młodu już był raz przystawką Jarosława. Ma co prawda przynajmniej część poglądów miłych memu sercu, ale to wciąż polityk. Obecnie koalicja z Jarosławem to byłaby jedyna szansa konfy na wejście do rządu. Po za idiotami typu jkk to raczej ambicją polityka jest rządzenie a nie szczekanie z opozycji jak Janusz przez 34 lata. Śmiem sądzić że przynajmniej część konfy nie oparłaby się pokusie władzy. Może postawiliby większe żądania może mniejsze. Tego nie wiesz. Nie trzeba od razu tego nazywać sprzedawaniem się. Normalne choć nie twierdzę że etyczne negocjacje polityczne.
Kukiz oferował Bosakowi start z pierwszego miejsca, jakby mu zależało to już by siedział przy korycie jako jakiś minister / wiceminister w rządach Pisu.
 




Jak po sznurku tusk daje się prowadzić. Zachodnią europę już mają. Teraz pora na słowian.
"Podczas gdy demografia etniczna Francji zmieniła się w wyniku imigracji po II wojnie światowej, naukowcy generalnie odrzucili twierdzenia o "wielkim zastąpieniu" jako zakorzenione w przesadnych statystykach imigracyjnych i nienaukowych, rasowo uprzedzonych poglądach. Geograf Landis MacKellar skrytykował tezę Camusa za założenie, że "imigranci w trzecim i czwartym pokoleniu nie są Francuzami". Naukowcy różnie szacowali populację muzułmanów we Francji na 8,8% do 12,5% w 2017 r. i mniej niż 1% w 2001 r. co według MacKellara czyni "zastąpienie" mało prawdopodobnym."


Mentalne wygibasy lewicowych edytorów Wikipedii, wzrosło z 1% do 12,5% i nie widać żadnego zagrożenia.

:juanlaugh:
 
Back
Top