Polityka

Popieram w stu procentach!
Tylko kurwa mać, gdzie w tym wszystkim my ? Do chuja wafla, tylu świadomych a te kutasy co wybory mają do spóła po 80% poparcia.

Kurwej - Szatan ciśnie mi się na usta
Przecież teraz pojeby z po cieszą się że "będzie normalnie". Jedynym kryterium normalności jest dojebanie PiSowi. 8 lat temu było w drugą stronę. Jedyne co wyszło Tuskowi i Kaczyńskiemu to stworzenie dwóch armii półidiotow i przeszkolenie ich z obrzucania się gównem. Nawet we wprowadzaniu do rządu jeszcze bardziej gównianych przystawek jest remis. Wcześniej LPR i samoobrona a teraz hujownia, lewacy i obrotowy PSL.
Ja dla siebie nie widzę żadnej reprezentacji. Chyba że prawica z większą ilością takich Bosaków tylko skręt bardziej w prawo, ale bez Korwina i reszty idiotów. Marzenie to partia republikańska jak w USA ale to się nie wydarzy bo Bosak jest zbyt miękki a reszta liderów albo jest skompromitowana albo to zwykli idioci.
 


troche utrze to nosa pisowcom, ciekawe co teraz beda ogladac, polsat i polsat news? :DDDDDDDDDD

teraz zamiast szopki pisowskiej bedzie szopka tuska

nadal bedzie propaganda, nic sie nie zmieni tylko widzowie sie zmienia, konkurencja dla tvn-u sie zrobi, bo na tvp info bedzie to samo tylko bez reklam :fjedzia:
 
troche utrze to nosa pisowcom, ciekawe co teraz beda ogladac, polsat i polsat news? :DDDDDDDDDD

teraz zamiast szopki pisowskiej bedzie szopka tuska

nadal bedzie propaganda, nic sie nie zmieni tylko widzowie sie zmienia, konkurencja dla tvn-u sie zrobi :fjedzia:
Przecież Solorz to obrotowy, 8 lat był propisowski, bo rządzili, Gawryluk szefowa, a teraz będzie pełowski i Gugała wróci na szefa. Solorz zawsze z władzą.
 
Ktoś mi streści co dzisiaj złego się stało? Nie robiłem jeszcze przeglądu informacji. Myślałem, że dzisiaj nudny dzień w parlamencie - zmiany w TVP.

Odpaliłem Gdulę u Terlikowskiego i Terlik mówi, że posłance PiS złamano rękę. Gdula wkurwił mnie nieziemsko swoim brakiem kręgosłupa moralnego już na wstępie wywiadu. Dobrze, że ten moralny degenerat nie wszedł do sejmu.
 
Ktoś mi streści co dzisiaj złego się stało? Nie robiłem jeszcze przeglądu informacji. Myślałem, że dzisiaj nudny dzień w parlamencie - zmiany w TVP.

Odpaliłem Gdulę u Terlikowskiego i Terlik mówi, że posłance PiS złamano rękę. Gdula wkurwił mnie nieziemsko swoim brakiem kręgosłupa moralnego już na wstępie wywiadu. Dobrze, że ten moralny degenerat nie wszedł do sejmu.
nic , trochę demokracji i trochę konstytucji a co najważniejsze dużo tolerancji , miłości oraz praworządności
 
PIERDOLE TEN PIS ! MIAŁO BYĆ DEMOKRARATYCZNIE A TEN RYŻY DYKTATOR ROBI 89 BO NIE MA ARGUMENTÓW BY ZNOWU NIE BYĆ KŁAMCĄ
Spokojnie, w końcu będzie normalnie.
GBz4mDPWAAAn1iC
 
Kamiński wytrzyma w pudle ale Wąsik chyba grypsował nie będzie …

View attachment 87296
Mam tylko nadzieję że sędzią z tego procesu nie ośmieszy się tak jak ten poprzedni przez co można było wierzyć, że wyrok jest mało warty...
Oczywiście Kamiński specyficznie traktuje odpowiedzialność zawodowa i prawo ale trochę śmieszne że przy tylu aferach tylko jeden były szef służb został skazany...
 
Ktoś mi streści co dzisiaj złego się stało?
Twój idol w formie :frankapprove:

Edward Hunter Christie, ekspert od spraw międzynarodowych i były urzędnik NATO:
"Całkowicie niedopuszczalne zachowanie nowego rządu Donalda Tuska: zamknięcie polskiego międzynarodowego, anglojęzycznego nadawcy TVP World."

Niemiecki ekspert do spraw Europy Wschodniej Sergej Sumlenny:
"Naprawdę przerażające pierwsze kroki nowego polskiego rządu, który zdecydował się nie tylko zamknąć TVP World anglojęzyczny kanał telewizyjny, ale także wysłać policję do jego studia."

hiszpańska "La Gaceta":
"Rząd Polski, wspierany przez ludowców i socjalistów, zaatakował w środę polską telewizję publiczną i zawiesił nadawanie całodobowego kanału informacyjnego TVP Info"



 
Twój idol w formie :frankapprove:

Edward Hunter Christie, ekspert od spraw międzynarodowych i były urzędnik NATO:
"Całkowicie niedopuszczalne zachowanie nowego rządu Donalda Tuska: zamknięcie polskiego międzynarodowego, anglojęzycznego nadawcy TVP World."

Niemiecki ekspert do spraw Europy Wschodniej Sergej Sumlenny:
"Naprawdę przerażające pierwsze kroki nowego polskiego rządu, który zdecydował się nie tylko zamknąć TVP World anglojęzyczny kanał telewizyjny, ale także wysłać policję do jego studia."

hiszpańska "La Gaceta":
"Rząd Polski, wspierany przez ludowców i socjalistów, zaatakował w środę polską telewizję publiczną i zawiesił nadawanie całodobowego kanału informacyjnego TVP Info"




Żeby tylko to..

Screenshot_20231220-212057_Lite.jpg
 
Twój idol w formie :frankapprove:

Edward Hunter Christie, ekspert od spraw międzynarodowych i były urzędnik NATO:
"Całkowicie niedopuszczalne zachowanie nowego rządu Donalda Tuska: zamknięcie polskiego międzynarodowego, anglojęzycznego nadawcy TVP World."

Niemiecki ekspert do spraw Europy Wschodniej Sergej Sumlenny:
"Naprawdę przerażające pierwsze kroki nowego polskiego rządu, który zdecydował się nie tylko zamknąć TVP World anglojęzyczny kanał telewizyjny, ale także wysłać policję do jego studia."

hiszpańska "La Gaceta":
"Rząd Polski, wspierany przez ludowców i socjalistów, zaatakował w środę polską telewizję publiczną i zawiesił nadawanie całodobowego kanału informacyjnego TVP Info"





Czyli jak Niemiec lub inny Amerykaniec się wpierdala w polskie sprawy i jest po myśli pisu to ok, a jak się wpierdalają ale nie po myśli pisu to wtedy brak suwerenności i kondominium? :beczka:
 
Twój idol w formie :frankapprove:

Edward Hunter Christie, ekspert od spraw międzynarodowych i były urzędnik NATO:
"Całkowicie niedopuszczalne zachowanie nowego rządu Donalda Tuska: zamknięcie polskiego międzynarodowego, anglojęzycznego nadawcy TVP World."

Niemiecki ekspert do spraw Europy Wschodniej Sergej Sumlenny:
"Naprawdę przerażające pierwsze kroki nowego polskiego rządu, który zdecydował się nie tylko zamknąć TVP World anglojęzyczny kanał telewizyjny, ale także wysłać policję do jego studia."

hiszpańska "La Gaceta":
"Rząd Polski, wspierany przez ludowców i socjalistów, zaatakował w środę polską telewizję publiczną i zawiesił nadawanie całodobowego kanału informacyjnego TVP Info"




A wiesz jak źle o Polsce mówili przez Brauna!? Skandal był na cały świat! Antysemityzm!!!
 
Twój idol w formie :frankapprove:

Edward Hunter Christie, ekspert od spraw międzynarodowych i były urzędnik NATO:
"Całkowicie niedopuszczalne zachowanie nowego rządu Donalda Tuska: zamknięcie polskiego międzynarodowego, anglojęzycznego nadawcy TVP World."

Niemiecki ekspert do spraw Europy Wschodniej Sergej Sumlenny:
"Naprawdę przerażające pierwsze kroki nowego polskiego rządu, który zdecydował się nie tylko zamknąć TVP World anglojęzyczny kanał telewizyjny, ale także wysłać policję do jego studia."

hiszpańska "La Gaceta":
"Rząd Polski, wspierany przez ludowców i socjalistów, zaatakował w środę polską telewizję publiczną i zawiesił nadawanie całodobowego kanału informacyjnego TVP Info"






A czy to nie minister kultury miał prawo powoływać zarząd TVP?
 
Tusk z Jarkiem grają w swoją grę. Zadyma w TVP jest tylko kolejnym przedstawieniem.

Obojętnie czyja jest telewizja i tak nie da się jej oglądać. Albo tureckie seriale, albo paradokumenty o debilach, albo godzinne reklamy leków. Ale chuj, treść nikogo nie obchodzi.
 
Tusk z Jarkiem grają w swoją grę. Zadyma w TVP jest tylko kolejnym przedstawieniem.

Obojętnie czyja jest telewizja i tak nie da się jej oglądać. Albo tureckie seriale, albo paradokumenty o debilach, albo godzinne reklamy leków. Ale chuj, treść nikogo nie obchodzi.
Ważne, że jest praworządność, nie?!
 
Back
Top