Polityka



:benny: :siara: :confused::facepalm:
 
Nie, ale media publiczne to powinny być apolityczne, a na pewno nie partyjne jak było dotąd w TVP...
A jak to zrobić by były apolityczne, skoro Tusk ją przejmie a pozostałe prywatne telewizje ma w garści, masz jakiś pomysł?
Wiesz, że nie będzie prawie możliwości dowiedzenia się co się tam odpierdala, poza internetem, gdzie zawsze będzie można użyć argumentu adszuryzm.

Edit: gdybyśmy żyli w kraju, gdzie nasze media prywatne nie są przejęte przez kapitał zachodni to bym się w pełni zgodził, tak nie zgadzam się ani trochę. Ba wolałbym by jakimś cudem tvp mogło pozostać niezależne ze starą kadrą i patrzyła na ręce koalicji.
 
Ona chciała bronić swojego symbolu!

Teraz katolicy już powinni wiedzieć co robić jak się jakaś drąca ***dę lwica lewicy zagubi obok kościoła albo symbole religijne utęczowi.
Bóg mi świadkiem jak zobaczę tęczowego lewaka który odpierdala coś w kościele lub w koło kościoła to sęków na łeb nawsadzam nawet nie będę pytał jakiej płci się akurat identyfikuje.
W imieniu Polski podziemnej...
 
A jak to zrobić by były apolityczne, skoro Tusk ją przejmie a pozostałe prywatne telewizje ma w garści, masz jakiś pomysł?
Wiesz, że nie będzie prawie możliwości dowiedzenia się co się tam odpierdala, poza internetem, gdzie zawsze będzie można użyć argumentu adszuryzm.

Edit: gdybyśmy żyli w kraju, gdzie nasze media prywatne nie są przejęte przez kapitał zachodni to bym się w pełni zgodził, tak nie zgadzam się ani trochę. Ba wolałbym by jakimś cudem tvp mogło pozostać niezależne ze starą kadrą i patrzyła na ręce koalicji.
Szwab swoich mediów strzeże
 
A jak to zrobić by były apolityczne, skoro Tusk ją przejmie a pozostałe prywatne telewizje ma w garści, masz jakiś pomysł?
Na pewno nie wszystkie prywatne bo Polsat to bardziej sprzyjał jednak PIS'owi, a na pewno od dłuższego czasu, bo wcześniej był najbardziej obiektywny, pozostają jeszcze niszowe TV jak TV Republika i TRWAM, portale prawicowe czy gazety o. Rydzyka, rozgłośnie radiowe itd., Polska to jednak nie Węgry, Białoruś czy Rosja. :boss:
 
Braun tylko zgasił świeczki, bo mogły wywołać pożar. W dodatku jeszcze został zaatakowany przez jakąś kobietę. Konfederacja zamiast go pochwalić, to go potępiła i zawiesiła. Nie ma co z tymi centrystami współpracować. Czas dołączyć do Korwina i jechać po bandzie. Rosja, pedofilia, antysemityzm, bicie dzieci. Proponuję sprzedać te poglądy pod hasłem "powrót do normalności"
Jakoś nie zauważyłem Twojej reakcji na mój post z linkiem więc wkleję to jeszcze raz. https://www.tvp.info/74622912/lider-po-w-zlotowie-piotr-p-zatrzymany-za-pedofilie-jakie-ma-zarzuty
Różnica jest taka, że Korwin sobie pierdoli pod nosem, a Twoi wybrańcy i zbawcy narodu takie akcje wcielają w życie.
 


Każdy może zostać bohaterem w naszym kraju








Kto wtedy nakręcał spirale nienawiści?
 
Chronią media przed obcym kapitałem
A TVN chcieli zlikwidować (chociaż USA naszego głównego sprzymierzeńca) dla tego im nie wyszło to.
Na Węgrzech Orban też chroni tak media, że zostały wykupione przez jego bogatych współpracowników i przyjaciół i praktycznie są teraz tylko jemu sprzyjające i jego partii Fidesz, a w konsekwencji już 5 rząd Orbana :confused: :boss:
 
GBPSHdQWUAAytDX.jpeg
GBTSiHrWYAAJeGp.jpeg
GBUfQnwWcAA9moN.jpeg
 
Na pewno nie wszystkie prywatne bo Polsat to bardziej sprzyjał jednak PIS'owi, a na pewno od dłuższego czasu, bo wcześniej był najbardziej obiektywny, pozostają jeszcze niszowe TV jak TV Republika i TRWAM, portale prawicowe czy gazety o. Rydzyka, rozgłośnie radiowe itd., Polska to jednak nie Węgry, Białoruś czy Rosja. :boss:
Ot logika, porównywać telewizje niszowe, do których dostęp mają raczej ci co o nich w ogóle wiedzą do 3 głównych graczy, tvn polsat (teraz będzie sprzyjał rudemu, bo jest prorządowy) oraz tvp. Faktycznie normalność zachowana. Oglądasz te telewizje, słuchasz rydzyka? Nie sądzę, więc jak się niby dowiesz o jakimś przewale? Przeczytasz w sieci to zarzucą szuryzm.
 
Ot logika, porównywać telewizje niszowe, do których dostęp mają raczej ci co o nich w ogóle wiedzą do 3 głównych graczy, tvn polsat (teraz będzie sprzyjał rudemu, bo jest prorządowy) oraz tvp. Faktycznie normalność zachowana.
Jakby PIS przez ostatnie 8 lat nie zrobiło z TVP: TVPiS to by można inaczej mówić
Wcześniej zawsze gdy dochodziła nowa władza do rządzenia miała mniejsze czy też większe poparcie w TVP, ale nigdy tak jak przez ostatnie 8 lat, gdzie ludzie nie głosujący na PIS to oprócz sportu czy programów przyrodniczych, telenowel, to nie mieli co oglądać... bo informacja i publicystyka, a nawet dokumenty były jakie były...
 
Trzeba łapać chwilę bo za moment będą na to paragrafy i policja myśli.
Jeszcze w tej sprawie to obecne lewactwo nie pamięta cenzury państwowej z czasów poprzedniego systemu. Moze dlatego idioci mają takie zapędy. Polecam film z wizją rzeczywistości gdzie wszystko i wszyscy są kontrolowanie. Equilibrium z 2002. Wyjątkowo ponura wizja która wypisz wymaluj wygląda jak mokry sen tęczowej hołoty.
 
Jakby PIS przez ostatnie 8 lat nie zrobiło z TVP: TVPiS to by można inaczej mówić
Wcześniej zawsze gdy dochodziła nowa władza do rządzenia miała mniejsze czy też większe poparcie w TVP, ale nigdy tak jak przez ostatnie 8 lat, gdzie ludzie nie głosujący na PIS to oprócz sportu czy programów przyrodniczych, telenowel, to nie mieli co oglądać... bo informacja i publicystyka, a nawet dokumenty były jakie były...
Chłopie tusk miał 10 lat temu 3 telewizje, może tvp nie była tak stronnicza, szkoda, że tego nie pamiętasz, ja nie wiem ile masz lat.
Wiesz jak to wtedy wyglądało? 3 telewizje prorządowe, posypało się jak już tusk konkretnie zaczął przeginać pałę.
Uważasz, że to uczciwe rozwiązanie?
Myślisz, że widzów tvp za pisu było więcej niż tvn?
W mojej rodzinie to się dzieliło dokładnie 50/50, więc nie rozumiem płaczu, że tvp stronnicze. Każdy obóz miał swoje, teraz jeden obóz bierze wszystko. Widocznie Tobie to pasuje i tyle.
 
Chłopie tusk miał 10 lat temu 3 telewizje, może tvp nie była tak stronnicza, szkoda, że tego nie pamiętasz, ja nie wiem ile masz lat.
Wiesz jak to wtedy wyglądało? 3 telewizje prorządowe, posypało się jak już tusk konkretnie zaczął przeginać pałę.
Uważasz, że to uczciwe rozwiązanie?
Myślisz, że widzów tvp za pisu było więcej niż tvn?
W mojej rodzinie to się dzieliło dokładnie 50/50, więc nie rozumiem płaczu, że tvp stronnicze. Każdy obóz miał swoje, teraz jeden obóz bierze wszystko. Widocznie Tobie to pasuje i tyle.
Dla wyznawców peło po wygranej Jarka nawet była to bardziej komfortowa sytuacja. Już nie trzeba było skakać po kanałach chyba że w celu podsycania sekciarskiej furii.
 
Chłopie tusk miał 10 lat temu 3 telewizje, może tvp nie była tak stronnicza, szkoda, że tego nie pamiętasz, ja nie wiem ile masz lat.
Wiesz jak to wtedy wyglądało? 3 telewizje prorządowe, posypało się jak już tusk konkretnie zaczął przeginać pałę.
Uważasz, że to uczciwe rozwiązanie?
Myślisz, że widzów tvp za pisu było więcej niż tvn?
W mojej rodzinie to się dzieliło dokładnie 50/50, więc nie rozumiem płaczu, że tvp stronnicze. Każdy obóz miał swoje, teraz jeden obóz bierze wszystko. Widocznie Tobie to pasuje i tyle.
Ja tam nie napisałem że mi się to podoba, a na pewno nie miał tych 3 TV w takim stopniu jak PIS TVP ostatnio... ale przegięcie p.... to było teraz na pewno większe, a teraz płacz tych wszystkich dziennikarzy tam pracujących, to mogli pracować jak telewizji publicznej, a nie w jak w tv partyjnej...
A te grube miliardy z budżetu, od wszystkich obywateli dla tv tylko odbiorców 1 partii to się koledze podobają :boss: bo mnie nie.
 
Ja tam nie napisałem że mi się to podoba, a na pewno nie miał tych 3 TV w takim stopniu jak PIS TVP ostatnio... ale przegięcie p.... to było teraz na pewno większe, a teraz płacz tych wszystkich dziennikarzy tam pracujących, to mogli pracować jak telewizji publicznej, a nie w jak w tv partyjnej...
A te grube miliardy z budżetu, od wszystkich obywateli dla tv tylko odbiorców 1 partii to się koledze podobają :boss: bo mnie nie.
Jak nie miał jak miał, tvn zawsze grało na tuska, polsat był również wtedy pro po, tvp też, ja pamiętam bardzo dobrze te czasy.
Rozumiesz, że teraz tvp będzie musiało grać jak tusk im zagra?
Nie będzie bezstronności, rozumiesz?
Jak bym wiedział, że tvp będzie bezstronne to nawet bym o tym nie dyskutował.
W dupie mam płacz jakichś dziennikarzyn.
Media dają potężną władzę, jeśli ma się je po swojej stronie.
 
Back
Top