Polityka

O kurwa, ten profil to istne złoto XD. Wybory w USA ukradzione, złe murzyny, wściekłe LEWACTWO, Bill Gates, NWO, great replacement XDDD.

To chyba źródełko „wiedzy” dla naszych rodzimych wolnomyślicieli, Różal lubi to. :kis:
Jedni mają takie źródełko inni takie:
1702370449804.png

:gabi_much_love:
 
O kurwa, ten profil to istne złoto XD. Wybory w USA ukradzione, złe murzyny, wściekłe LEWACTWO, Bill Gates, NWO, great replacement XDDD.

To chyba źródełko „wiedzy” dla naszych rodzimych wolnomyślicieli, Różal lubi to. :kis:
Nie no, wiadomo pelikanku, USA to najuczciwsze państwo swiata, żaden murzyn nigdy nic złego nie zrobił a biali to nawet nie ludzie, lewactwo to postęp, Bill Gates całe życie i majątek poświęcił dla dobra ludzkości a Wielkanoc zastąpmy miesięcznicą klękania przed murzynem.
Twój profil to istne zloto. XD. Jesteś odzwierciedleniem typowego tuskoluba. Soros lubi to.
 
@Cassius42 widzę, że mnie ignorujesz, zatem rozumiem, że wrzuciłeś fejka z pomówieniami. A teraz jak to mówią "dupa cicho", nie potrafisz mi nawet odpowiedzieć. Rzekłbym, zachowanie godne przedstawicieli pokolenia "Jay-Z".



PS Przepraszam za ten okropny wulgaryzm, wiem, że uważasz je za nieprzyzwoite, nie to, co pomówienia.

Pomówienia TVP też tak ochoczo wyjaśniałeś?

:mamedwhat:
 
Nie zdziwię się jak za cztery lata Konfa zyska sporo głosów (oczywiście gdy pierwsze skrzypce będzie grał Bosak a nie Memcen) albo wyskoczy jakaś nowa partia jak Palikot czy Kukiz i zgarnie 20 kilka procent.
Może tak będzie, ale ten zabieg też już znamy. Koalicja i kręcimy dalej :D!


PS kogo widzicie na kandydata do prezydenta w obozie władzy?
 
@Cassius42 widzę, że mnie ignorujesz, zatem rozumiem, że wrzuciłeś fejka z pomówieniami. A teraz jak to mówią "dupa cicho", nie potrafisz mi nawet odpowiedzieć. Rzekłbym, zachowanie godne przedstawicieli pokolenia "Jay-Z".

:siuu:

PS Przepraszam za ten okropny wulgaryzm, wiem, że uważasz je za nieprzyzwoite, nie to, co pomówienia.
Nie ignoruje, ale musiałem sprawdzić dokładnie... a to pokolenie to chyba Z... a nie Jay-Z :boss: :lol:
 
Koło spierdolenia obywateli Polskich (bo naród piękny) zatoczyło i kręcimy na nowo! Kręci się już dłużej niż jestem na tym świecie.
Magdalenka, SLD, PIS, PO, PIS, PO no i za 4 lata znowu PIS
:blablabla::tysonhappy::bleed::cmgkeepgoing:
Oj, za 4 lata to Kaczyński może już niedociągnąć a Morawiecki chyba już się skończył jako premier, zresztą wątpię żeby komuś tak ustawionemu chciało się jeszcze raz w tym babrać.

To mógł być ostatni taki cykl albo "ostatni pis", za 4 lata może być już inny niż go znamy teraz lub się całkiem rozlecieć jak zaczną się żreć między sobą po zejściu Jarka:zakręcony:
 
Oj, za 4 lata to Kaczyński może już niedociągnąć a Morawiecki chyba już się skończył jako premier, zresztą wątpię żeby komuś tak ustawionemu chciało się jeszcze raz w tym babrać.

To mógł być ostatni taki cykl albo "ostatni pis", za 4 lata może być już inny niż go znamy teraz lub się całkiem rozlecieć jak zaczną się żreć między sobą po zejściu Jarka:zakręcony:
Padawan Płażyński przejmie stery i nazwa PIS zostanie myślę. Oczywiście chciałbym się mylić, ale za duży elektorat mają (chociaż też jakaś część może wymrzeć)
 
Oj, za 4 lata to Kaczyński może już niedociągnąć a Morawiecki chyba już się skończył jako premier, zresztą wątpię żeby komuś tak ustawionemu chciało się jeszcze raz w tym babrać.

To mógł być ostatni taki cykl albo "ostatni pis", za 4 lata może być już inny niż go znamy teraz lub się całkiem rozlecieć jak zaczną się żreć między sobą po zejściu Jarka:zakręcony:
Błaszczak, Ziobro może Czarnek to będzie walka o schedę po prezesie, a za 4 lata ten będzie miał 78 lat, to już chyba nie wystartuje do Sejmu...
 
Jak na moje to pójdzie na dwie strony : albo teraz Tusk będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony i rzeczywiście dużo zrobi albo będzie kontynuował misję PiSu w rujnowaniu tego kraju
on ma wyjebane w pokazywanie się , ma w dupie wszystkich i wszystko idzie po trupach do celu a że to jego ostatni taniec to pójdzie na całość

ja to tak widzę

Nadzieja jest taka że PiS się rozpadnie i ta część młodsza , nieskompromitowana pokręci coś z Bosakiem i może prawica będzie wyglądać jak trzeba
 
O kurwa, ten profil to istne złoto XD. Wybory w USA ukradzione, złe murzyny, wściekłe LEWACTWO, Bill Gates, NWO, great replacement XDDD.

To chyba źródełko „wiedzy” dla naszych rodzimych wolnomyślicieli, Różal lubi to. :kis:
I oczywiście USA upada :korwinlaugh:
 
Back
Top